İnsanlar cok çirkin

O zaman yanlış yerde yanlış tepkiyi veriyorsunuz bence
Sırtında korseyle 8 makina çamaşır yıkatılan kadın keyfimi çok düşünürüm dememeli çünkü
Kendinden ödün vermek de değil mesela o zaman yaptığınız
Bildiğiniz eziyet etmişsiniz
Baş başa tatil geçirmedik diye bu kadar tantana çıkaracak insan nasıl o zaman misafir kabul etti hayretle okudum
Bi yanınız şımarıkça davranırken bi yanınız kölelik yapıyor
Acaba aslında genelde kendinizi kölelik yaparken bulduğunuz için savunma mekanizması olarak ben kendimi düşünürüm rolü mü edindiniz diye ciddi ciddi düşünüyorum şu an

Sizin önceki anlatımlarınıza kıyasla eş veya kendi aileme karşı müthiş hoşgörülüyümdür
Ama değil sırtımda korseyle hamileliğin son aylarında bile kimse öyle her şeyi bana yıkacak misafir kabul ettiremez

Konu sahibinde suç bulamadım ben
2 gunluk geziyi gunluge ceviren esiniz tamam demis. Kiz kardesim de gelsin demis ona da tamam demis. Hatta esi soylemeden annesini de davet etmis.
Bunlarin hepsinden esi vazgecmis ona da oh iyi oldu falan dememis fark etmez demis. Esi niye oyle dedin diyince aciklama yapmis.
Esi de gereksiz yere patlamis annemi istemiyorsun diye istemese en bastan annen de gelsin demez.

Cok da hazetmediğiniz insanları gezmelere cagırırsanız,tepenize cıkarlar.
Cünkü görevinizmis,zaten cagırmak zorundaymıssınızm gibi algılanmıs.
Bellki doldurulmıus.
Bidaha annende gelsin gibi teklifler yapmayın derim.

Ya dediginize katiliyorum bende aslinda ama bazen oyle bir an geliyoki diyecek bise kalmiyo
Ilk evlilik yil donumumuzu istedigim hafta sonu kutlayamadik niye cunku esimin kizi o hafta bize geldi sonraki hafta Turkiyeye tatile gidecekti annesiyle, 2 ay gorusmeyeceklerdi babayla
E hadi tamam

Ikinci yili kizini annesine gotururken bizim biyerlere gidecemizi anladi aciktim dedi. Yani kestirip atamiyosunda oda bizimle geldi.
Ucuncusunde ne yapip edip kendi istedigim sekilde istedigim gibi kutlamak istiyorum ogunde olmazsa buyuk tepki koyarim.
Yani diyecegim su ki bazen herseye hemen tepki veremiyosun, ben hemen parlamam ama tepki verdiysemde gercektende sansi zorlamisimdir

Onu da senede bir kere geliyorlar diye basta reddetmemistik, sonrasinda cikti korse meselesi. Nerdeyse gelmeyin demeye getirdi esim lafi cok ugrasti gelmesinler diye ama hic oralı olmadilar inatla geldiler. Resmen mecbur kaldim

Oha bunlara bende sok oldum yaw madem
Kalkman gerekmiyordu kalkmasaydin.. 8 makina camasir ne demek. Saglam insan zorlanir onca seye.. kusura bakma ama senin kv kp insafsiz insanlarmis..gecmis olsuna gelen insan denizlere girip camasir yikatmaz.. gercekte birak gelini kizi insan yabanciya yaptirmaz ici acir. Nasil bir insafsizlik var bunlarda

Onu da senede bir kere geliyorlar diye basta reddetmemistik, sonrasinda cikti korse meselesi. Nerdeyse gelmeyin demeye getirdi esim lafi cok ugrasti gelmesinler diye ama hic oralı olmadilar inatla geldiler. Resmen mecbur kaldim
İyi de siz de tatilde değilsiniz o ara
Canınızla uğraşıyorsunuz
Gelmeyin demeye getirmeue gerek yok
Gelmeyin demeniz gerekiyormuş direkt zaten
Net olmadığınız için sorun yaşadınız büyük ihtimalle

Sonunda biri anladi tesekkur ederim valla :) o kadar genel yasantimiza ters bi olay oldu ki bu Okuyunca herkes hep boyle yasiyoruz ve hep herkese ters davraniyorum sanmis. Ama ben genelde sınırlarını cignetmeyen ama saygisizlik da etmeyen biriyim

Valla cok zoruma gitmisti Ama o kadar kendileri de hayatlarini bu sekidle yasayan insanlar ki, yaptiklari vicdansizlik degil resmen cahillik. Butun yasantilarindan butunuyle nedret edip sahsina karsi yien de tavir alamiyorum bu yuzden. Uzak durup ama sorun yokmus gibi davraniyorum. Cunku evet kotu jietle yapmiyolar ama igrenc bi kafalari var

İyi de siz de tatilde değilsiniz o ara
Canınızla uğraşıyorsunuz
Gelmeyin demeye getirmeue gerek yok
Gelmeyin demeniz gerekiyormuş direkt zaten
Net olmadığınız için sorun yaşadınız büyük ihtimalle
O sirada bi de 4 haftalik hamileymisim. Bunu da igrendigimde dunyadaki en buyuk dusmanim onlar gibi gorunmeye baslamisti gozumde

Yani cokta iyi niyet goremedim acikcasi bu davranislarda.. yapmasaydin bacim keske birak kendileri yapsin kocan yapsin…uzuldum durumuna.. mumkun mertebe gorusme bence bunlarla.. ki
Bi yere giderken cagirma ordada seni kullanmaya calisir bunlar. Ha gorumcen kucukmus araniz iyiyse sadece onu bi yere goturebilirsnz

Esime memlekette oldugumuz sure icinde onu ayri bi gun gezdirmesini , baska yer eezmeye gideceksek basbasa gezmek isteidgimi soylucem Ayrica bir gun daha onlarla ugrasamam

Adam size gelsin mi diye sormuş hayır diyebilirdiniz kaynanayi da kendiniz cagirmissiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…