İnsanlar neden bu kadar meraklı ve kötü niyetli?

Malesef öyle büyüdük, öyle öğrendik. aman büyüğündür sus aman o öyle bilsin sen kendini bildikten sonra ne olur vs vs. Şimdi hakkımı ararken bile sesim titrer, haklı olsam bile bin düşünürüm aman üzülmesin diye yine ben uyuyamam geceleri. Gereksiz bir hassaslık var bende de, ailemde de. Kendi canımız hariç herkesin kıymetli

İnsanlar her zaman böyle. Nasip diyip geçitirin. Ya da sert çıkın susturun insanları, siz bilirsiniz. Bir müddet sabredin. Zamanla gündemlerinden düşersiniz. Bizim insanımız çok hadsiz. Her şeyi kendilerine hak görüyorlar.

Nişan bozulduğunu duyunca aramış olabilir insanlar ne var bunda herseyibu kadar abartmayın.

Ayşe teyze ya da Fatma kuzen konuyu deserken şöyle deseniz

"ya Ayse teyze ya da Fatma kuzen senin de kizin / oğlun/ kocan / gelinin/ damadın (artık kim varsa hayatında) cok geçimsizmis, cok beceriksizmis , çok çapkınmis" bu cook lar cogaltilabilir tabi hayal gücünuze bağlı.

Yani size dönen ok lari onlara çevirmiş olacaksınız. Inanin bana işe yarayan yegâne seylerdendir bu taktik , düğününe 10 gün kala nişan atan biri olarak söylüyorum. Sıkmayın canınızı geçiyor

Oyle diyenlere deki:
"eski.nisanlim.cok iyi.biriydi keyfimden.biraktim.istersen.numarasini vereyimde kendine veya kizina cevrendekilere ayarlarsin "bak.o.zaman birsey.diyebilirler mi?
Hadsiz insanlardan nefretttt.ediyorummmmm

Ben aldatıldım hemde tahayyül edemeyeceğiniz kadar igrenc sekilde kimseye detayını anlatmadım beni normal gören akraba es dost, boşanmak icin bahane mi yarattı dediler... yani yıkık olmam gerekiyormuş onlara göre... velhasıl derler canım derler, önce canın acıyır sonra bu laflarla kamcılanıp daha cok güçlü olmak icin bahanen oluyor

Bu konuda konuşmuyorum diyin ve kati surette konuşmayın ya da hiç cevap vermeyin. Bu ikinci seçenek soranı sinirden çatlatır Duymazliğa verin

Bende nişan attım, telefonum hiç susmadı, hiç görüşmediğim insanlar arar oldu.
Çok net bir tavırla konuşmak istemediğimi söyledim, yeri geldi bozuldular.
İyi görünüyosn diyenlere, üzülecek olsam ayrılmazdım, tabiki iyi olucam deyin..
Yeniden doğmuş gibi olacaksınız bir süre sonra

Cahil cuhela bos insanların işi benim çevremdr çok şükür böyle insan yok cevabını alır böyle şeyler söylerse. İnsanlar mutsuzluktan besleniyor kendi hayatı bok gibi seninde yikilmabi bekliyorlar

Ya sen bu insanlari kafana takacak kadar degersiz misin?hayir.bosversene...annen de bosversin,teyzen de..gez dolas salla gitsin

E
Evlilik bu mutlu olacağına inanırsan evlenirsin. İnsanların ne dediğine bakma böyle zamanlarda çok acımasız olurlar. Benimde başımdan geçti çok konuştular ama hiç umursamadım bir zaman sonra unutuyorlar

çok saçma ya. insan böyle bir şeyi en yakınlarına falan anlatır yani anlatırsa. en yakından kasıt da çekirdek aile ve belki çok çok samimi dostlar olabilir. hayır nişan attı, sevgiliden ayrıldı, eşinden boşandı diye deşmek nedir? belki çok özel sebepler yüzünden ayrıldılar??? düşüncesizler ya net.

Çünkü insanlar mutsuzlar. Iclerindeki çamuru bulaştıracak yer arıyorlar.

Sizi de takdir ettim dik durusunuz için. Elbette iy8 olacaksınız.

Şeytan diyor çıkar terliği vur ağzına kimin ne olacağı ne belli elinin tersiyle yapıştır bir tokat

hiiiiç takmayın. bi kulağınızdan girsin diğerinden çıksın.

bir arkadaşım da nişan attıktan sonra gelen sorulardan o kadar bıkmıştı ki artık işi trollemeye başlamıştı. sorana " adam geydi. ben şu takımı tutuyorum o bunu tutuyormuş. çamaşırları yumuşatıcı olmadan yıkıyormuş. diliyle lamba anahtarlarını yalıyormuş." diyordu. felaket gülüyorduk anlatamam. o anları taklit edip yerlerde yatıyorduk gülmekten. inanın bir daha soran olmadı bu cevapları aldıklarından beri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…