İnternetten aldığım parfümlerin son kullanma tarihi

Nihayet parfümüme kavuştum. Bekledigimden çok daha iyi :rapci:. Aslinda orjinallik konusundan çok iyi anlamıyorum ama. Bir kere sisenin tester şişesi olduğu bile hiç belli olmuyor. Koku çok yoğun. Yaklaşık dört-beş saat önce sıkmıştım şu anda çok güzel kokuyor. Ancak en başta çok yoğun bir koku, tamamen yumusamasi nerdeyse iki-üç saati buldu diyebilirim. Bu da intense olmasından kaynaklanıyor galiba. İlk izlenimlerim bu kadar. Şimdilik gayet mutluyum :cool:.

İşte benim body intense' im :KK36:
20170126_231629.jpg

umarım memnun kalmışsındır. ben önerdim ya baya heyecan yaptım. çok üzülürdüm memnun kalmasaydın :)
Kuzu ben senin onerdigin 212 nyc nin pembesini denedim,normalinin testeri yoktu.pembesi güzel ama pek hitab etmedi bana.ferah değil basık biraz.acaba normal nyc ile benziyor.mu?

umarım memnun kalmışsındır. ben önerdim ya baya heyecan yaptım. çok üzülürdüm memnun kalmasaydın :)
Önerin çok iyi oldu gerçekten bu satıcıyı öğrenmem açısından. Artik arasira ondan alırım bişeyler. Şimdilik cok memnunum canım, sağol ilgilendiğin için :KK54:. Sayende ilk defa instagramdan birsey almış oldum :KK66:.

Kuzu ben senin onerdigin 212 nyc nin pembesini denedim,normalinin testeri yoktu.pembesi güzel ama pek hitab etmedi bana.ferah değil basık biraz.acaba normal nyc ile benziyor.mu?

yok canım alakası yok. pembesi şekerli, pamuk şekeri pudra karışımı tatlı bir koku. onu da kullandım. ama gri şişede olan çok ferah. çokta güzel yayılıyor. böyle püfür püfür serin bir kokusu var.

yok canım alakası yok. pembesi şekerli, pamuk şekeri pudra karışımı tatlı bir koku. onu da kullandım. ama gri şişede olan çok ferah. çokta güzel yayılıyor. böyle püfür püfür serin bir kokusu var.
Tamam canim.tesekkur ederim onu denemeden alcam artık tester bulamadim hic.alinca yorumumu yazicam sana.body intense nasıl bi koku kiiiii????

Tamam canim.tesekkur ederim onu denemeden alcam artık tester bulamadim hic.alinca yorumumu yazicam sana.body intense nasıl bi koku kiiiii????
body intense den ben baskın gül şeftali ve pudra kokusu alıyordum. Ağır bir koku kesinlikle değil ama çokta ferah değil. oturaklı güzel bir parfüm. normal body denediysen ona benziyor ama intense kesinlikle daha güzel. klasik body bana sıkıcı gelmişti. İntense olanı daha belli ediyor kendini

X