İp atlama günlüğü

Fit mutlu anne

Bşlngç-84.35🥺Güncel-79.75🌿Hedef-68💥💃
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2018
27.547
81.123
30
Mrblar 🎀
Kendimi bildim bileli kilo problemim var bekarken bı nebze aşmıştım bu problemi ama evlenip ilk gebelikte baya kilo aldım sonrasında uzun bı sure veremedm tam hedefe son 9 kg kalmıştı ki bıraktım ikinci hamilelik oldu nitekim verdiklerimi geri aldım önceden hedefim 70di artık hedefimi büyüttüm çocukluğumdan bu yana görmediğim bı rakam hayalim gerçek olur inşAllah büyük hedefim 65-68 şu sıralar bı bıkkınlık oluştu yine kan değerlerim normal vermeme engel hiç bişey yok kendm dışında kendimi gaza getirmek adına hem eğlenceli hemde baya terleten bişey ip atlamaya başladım gün gün sayıyı artircam yediklerime de dikkat etmem gerek tabi o kadar uğraş boşa gitmesin diue daha önce açtığım bı konum var ama yeni bı sayfa olsun dedim bugünün ip sayısını birazdan yazicam bklm bı haftada hem yediklerimle hem ip atlamayla nasıl olacak gorucez

1. Gün 500 ip atlama + 50 sumo squat
2. Gün300 ip atlama
3. Gün300 ip atlama
4. Gün
5. Gün
6. Gün
7. Gün
8. Gün
9. Gün
10. Gün
11. Gün

Son düzenleme:
Merhaba.
Sabahtan beri sadece ip atlayarak zayıflayabilir miyim onu araştırıyorum. Aslında bir süre önce sporla baya kilo verdim. Şimdi sporla falan uğraşacak halimde zamanım da yok. O yüzden sadece ip atlamak istiyorum ama işe yarayacaksa tabi.

Siz ip atlamak dışında bir şey yapıyor musunuz ve ip atlamanın ne kadar faydasının olduğunu düşünüyorsunuz.

Merhaba.
Sabahtan beri sadece ip atlayarak zayıflayabilir miyim onu araştırıyorum. Aslında bir süre önce sporla baya kilo verdim. Şimdi sporla falan uğraşacak halimde zamanım da yok. O yüzden sadece ip atlamak istiyorum ama işe yarayacaksa tabi.

Siz ip atlamak dışında bir şey yapıyor musunuz ve ip atlamanın ne kadar faydasının olduğunu düşünüyorsunuz.
Mrblar bende yeni atlamaya başladım şimdilik squat ve ip dışında birşey yapmıyorum ama yeni uygulama indirdim onu yapmayı planlıyorum ip bütün vücudu çalıştırıyor o yüzden faydası olacağını düşünüyorum ama bklm deneyip göreceğiz

Ben de her gün en az 1000 atlıyorum canlarım. İki haftada bile çok faydasını gördüm kesinlikle tavsiye ederim
Benim araya oğlumun sünneti falan girdi atlayamadım ya ben 1000 tane atlayamiyorum en fazla 400-500 atladim şimdiye kadar kilodan kaynaklı snrm bacaklarım ağrıdı sen kaç kgsun ve ne kadar fark etti tartı ölçü olarak ☺️👏

X