İp atlamanın faydalarını biliyormuydunuz?

nazarboncugum

naz kızım hoşgeldin......
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2009
10.682
4
39

Konu içeriğinden dolayı egzersizler bölümüne taşınmıştır konu sahibi ve editör arkadaşımın dikkatine

Egzersizler gruplar halinde antrenman proğramları olarak yapılabilir aynı zamanda diğer çalışmalarla da halledilebilir. Odada, büroda veya yatağın üzerinde zıplayarak çalışmaya başlanabilir.

Odada olabilir de büroda ve yatağın üstünde biraz sakıncalı gibisırnaşık şey

bir kac hafta öncesi bende duydum bunu bir yerde okudum ve aldim kendime bir ip, dijittal ekranli, yapilan km ve yakilan kaloriyi gösteriyor

ya sarkma yapıo mu cidden bu arada uygulamayı anladıkda tüm faydaları neler bn tam olarak anlayamadım kalori harcamaktan başka:uhm:

ip atlamayali yillar oluyo sanirim eskiden ne cok severdim ya sayende hatirlamis oldumboncugum tsk ederim animcigima.s.
hatirlatdigin ve paylasdigin icin saola.s.

ya kızlar ip atlamayın ya gercekten goguslerde sarkmaya yol acıomus dsunsenıze tas gbı bacaklarınız poponuz karnınız var kollarınız yne aynı sekılde ama karnınıza kadar goguslernız var:1shok: hayr hayır atlamayın guzellerım bende atlıodum eskıden ama bıraktım

bir kac hafta öncesi bende duydum bunu bir yerde okudum ve aldim kendime bir ip, dijittal ekranli, yapilan km ve yakilan kaloriyi gösteriyor

Ciddi değilsin değil mi, sazan olmak istemem ama ben çok hoş bir espri olarak algıladım ve güldüm.. Çok hoşsun ya..kafamçokkarıştı

ben ip atlamanın çok çok faydalı olduğunu düşünüyorum. sarkma felan yapacağını da sanmam...

bak şimdi kafam karıştı :))

bu ip atlamak uzakdoğuda çok yaygınmış hatta gelenekmiş,o zaman bütün uzakdoğuluların göğüsleri sarkmış olmalı :))))

bunu akademi mezunu birilerine sorup netleştirelim yaa çünkü ip atlamak baya kalori yakıyormuş,değerlendirmek lazım.

kızlar spor akademisi mezunu bir kız arkadaşıma sordum,göğüste sarkma yapar mı diye;

sarkma yapmayacağını ama göğüste ağrı yapmaması için hem sıkı bir sütyen hem de yarım sporcu atletlerinden yani ikisini birlikte giymemi söyledi.

akademi mezunu iki ayrı kişiye daha sorucam,farklı fikirleri öğrenmek için.aramızda akademi mezunu varsa fikirlerini bekliyoruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…