İş yerindeki sıkıntılar

Merhaba. Yakın zamanda bende buna benzer bi konu açmıştım burda. Ama ben bir hafta sonra ayrıldım etüt merkezinden çünkü haftalık olark anlaşmamıza rağmen vermedi parayı hala daha alamadım. Sigortayıda başlatmamıştı zaten. Benden sonra bikaç öğretmen daha bırakmış işi. Onlar içerde paraları oldugu için bırakmak istemiyorlardır.
Aynı sizin durumunuz gibi harçlık gibi sanki 100 50 tl veriyormuş. Bi öğretmen tam bir aydır parasını alamıyodu ama hala bırakmadı içerde kalmasın param diye.
Bennekadar çalışırsam okadar param kalacak onlarda diye çıktm. Sizi çok iyi anlıyorum o yüzden. Ama bence daha fazla çalışmadan çıkın kendinize yazık hamileymişsiniz üstelik.
Ben bimer ve cimer e şikayet ettim kurumu. Sizde yapabilirsiniz.
Bimer aklıma gelmemişti oraya da şikayet edeyim teşekkür ederim. Ben aylık olarak anlaşmıştım sonra haftalığa çevirdiler, sonra da 100 lira falan vermeye başladılar. Muhtemelen bende çok durmucam. Sigortadan gelsinler cikicam hemen

Bimer aklıma gelmemişti oraya da şikayet edeyim teşekkür ederim. Ben aylık olarak anlaşmıştım sonra haftalığa çevirdiler, sonra da 100 lira falan vermeye başladılar. Muhtemelen bende çok durmucam. Sigortadan gelsinler cikicam hemen
Size vermişler en azından. Bana hiç vermediler. Hatta sizi şikayet edicem bimere sgkya diye msj yazdım onada cvp vermediler sallamadılar yani. Ama bimer ve cimer den mutlaka dönüş sağlıyorlarmış.

X