İşi bitene kadar

siyahibiri

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2020
395
22
Eşimle birlikte olduğumuzda hödük gibi her şey bi anda olup bitiyor daha sonrasını istemekle de beni suçluyor ben de evlilik erkeği gunahtan korumaksa kadını da öyle çok farklı değiliz benimle de uğraşmak zorundasın dedim her seferinde isini bahane ediyor geç oldu diye halbuki 5 dk önce hiçbir şey için geç değilken.. yine konuştum yine döndü yattı olmuyor işte kabul et diyor.

Eşimle birlikte olduğumuzda hödük gibi her şey bi anda olup bitiyor daha sonrasını istemekle de beni suçluyor ben de evlilik erkeği gunahtan korumaksa kadını da öyle çok farklı değiliz benimle de uğraşmak zorundasın dedim her seferinde isini bahane ediyor geç oldu diye halbuki 5 dk önce hiçbir şey için geç değilken.. yine konuştum yine döndü yattı olmuyor işte kabul et diyor.

Düşüncenizde haklısınız.

Sanırım eşinizin erken boşalma problemi var, dayanamıyorum falan demesi bunu çağrıştırdı. Tedavisi egzersizleri olan bir problem yaşıyor. Acelesi bundan, ikinci sefer için de sertleşemiyor.

Ben sadece tahmin yürütüyorum şu an, bu konuyu araştırmanızı öneririm. Yalnız eşiniz çözüme yanaşmazsa işiniz çok zor.

Durmuyor o sıra ben de söylüyorum dayanamıyorum diyor
Erkekler boşaldıktan sonra devam etmekte zorlanıyorlar bu bakımdan normal ama önce sizin uyarılmanız ve orgazm olmanızı sağlamalı. Öncesinde size zaman ayırmalı. Ama "dayanamıyorum" diyor diyorsunuz. olaya girince demek heyecanlanıp erken boşalıyor olabilir. Kıyafetleriniz üzerinizdeyken öpüşmeye sevişmeye başlayın mesela hemen olaya girişmeyin.

Evliliği free sex olarak kafanızda kodlayıp evlenirseniz böyle olur , baştan yanlış :işsiz: ayrıca adam sana istediğini vermiyosa sen de ona vermezsin olur biter

Evliliği free sex olarak kafanızda kodlayıp evlenirseniz böyle olur , baştan yanlış :işsiz: ayrıca adam sana istediğini vermiyosa sen de ona vermezsin olur biter
Ne kolay değil mi söylemek, empati yeteneğinizin hiç olmadığı çok belli. Ne diye kodlayacaklar evliliği, dünya üzerinde var olmuş kültürlerin tamamında evlilik cinsel dürtülerle özdeştir, diğer bağ ve duygular bunun ardına takılıp gelir. Erkekler taştan yumuşak olsun da nasıl olduğu sorun değil kafasıyla bile evşeniyor, bunun temelinde çamaşırım yıkansın yemeğim yapılsın dürtüsü mü var dersiniz. Kadın neden evlilikten doyurucu bir cinsellik beklemesin ki.

Ne kolay değil mi söylemek, empati yeteneğinizin hiç olmadığı çok belli. Ne diye kodlayacaklar evliliği, dünya üzerinde var olmuş kültürlerin tamamında evlilik cinsel dürtülerle özdeştir, diğer bağ ve duygular bunun ardına takılıp gelir. Erkekler taştan yumuşak olsun da nasıl olduğu sorun değil kafasıyla bile evşeniyor, bunun temelinde çamaşırım yıkansın yemeğim yapılsın dürtüsü mü var dersiniz. Kadın neden evlilikten doyurucu bir cinsellik beklemesin ki.
Katılıyorum
Ben sağlıklı genç güzel ve kariyerli iken cinsellik ve hayatta yol arkadaşım olsun diye evlendim
Cinsellik olmadıkça olmadıkça ondan o elektriği alamadıkça kendimi kötü hissettim
Zaten çok hoşsohbet biri de değil ipler tamamen koptu , sadece günlük rutin paylaşımlar onda Nike artık paylaşmak istemiyorum dinleme yeteneği yok denecek kadar az
Zaten ayın 15 günü il dışında ..
Herşeyi geçtim de cinsellik iyi olsaydı bir çok şeyi tolere edebilirdim diye düşünüyorum ama onun ki görev gibi ben istiyorum diye sanki
İttire ittire tarif ede ede zoraki işte ...

Erkekler boşalana kadar ilgi gösterir. Çünkü kontrol beyinde değil, alt takımlardadır. Bu sebeple önce sizi boşaltmasını sağlayın sonra o her türlü boşalır zaten. Erkekler boşaldıktan sonra kontrol beyne geçer. Kontrol beyinde olduktan sonra da zaten sana da ilgi göstermiyorlar.

X