İstanbul'da çocuk esirgeme kurumu ziyareti yapmak isteyenler

Kizlar merhaba , konu havada kalmis zaman ayarlamaj vs problem oldugy için gidilememis saniyorum. Ben yarın gitmek istiyorum eger katilmak isteyen olursa sevinirim. Avrupa da oturuyorum ben bahcelievler de varmus oraya gitmek istiyorum

Kizlar merhaba , konu havada kalmis zaman ayarlamaj vs problem oldugy için gidilememis saniyorum. Ben yarın gitmek istiyorum eger katilmak isteyen olursa sevinirim. Avrupa da oturuyorum ben bahcelievler de varmus oraya gitmek istiyorum

merhaba, bilemedimbenoni umarım gidebilmişsindir.Eğer gittiysen biraz bilgi verebilirmisin.Bende gitmek istiyorum hatta mümkünse abla olarak gönüllü çalışmak istiyorum internetten araştırdım ama net bilgiler bulamadım.Bende avrupa yakasındayım

Merhaba elif, ben bahcelievlerle gorustum fakat kesin gunler ve saattler belirleniyomus haftaici, yalnizca o saatlerde gidilebiliyomus, benim isim duzensiz daima ayni gun ve saatte gidemeyecgimi gerekirse sirketimden bunu belirten bi yazi getirebilecegimi soylememe rağmen kabul edemediler , kendilerince hakli sebepleri vardi. O yuzden ben gidemedim. Senin o tarz bir engelin yoksa gidebilirisin bence..

arkadaşlar ''genç gönüllüler kulübü'' bu konuda çalışmalar yapıyor onlarla iletişme geçmenizi tavsiye ederim. Onlar her bölgede bulunan çocuk esirgeme kurumları ile etkinlikler yapıyorlar ve her türlü katılımlara da acıklar.

Hayatıyasamak, nasılsın canım?
Bu konuya denk geldım, cok mutlu oldum.
Bugün aklımdan çocuk esırgeme kurumuna gıtmek ya da darulacezeye gıtmek gıbı birkaç fıkır gecmıstı.
Bu konuya rastlamak tesadüf müdür, tevafuk mudur bılemedım :)

Kısaca, ben de gıtmek ıstıyorum

Bugün iyice idrak ettim ki benim içimde bebeklere, çocuklara karşı aşırı bir sevgi var o tatlı masum gözlerine sevgiyle bakmak.. Küçücükte olsa güzel seylerle onları mutlu etmek..
Çok seviyorum ve bu şefkati bu sevgiyi annesi babası olan zaten sevgiye doyan bebişlere değil de bundan mahrum buyuyen bebişlerin ihtiyacı olduğunu düşünüyorum.. Ve bu yuzden ben de bir çocuk esirgeme kurumuna gidip gelmek istiyorum nereye gidebilirim? Koşullar nedir?

Zeytinburnunda oturuyorum, burada bi okulda ogretmenim, bu civarlarda ziyarette bulunmak isteyen arkadaslara eslik edebilirim
Istanbul'a tasinali 3 ay oldu ve semtlere pek hakim degilim.
Lütfen benimle de iletisime gecin.

selam, bende çok gitmek istemişimdir onlarımutlu etmek hediyeler almak maddi olarak buna durumum yok fakat manevi olarak nasıl mutlu edebilirim buna bir türlü karar verip gidemedim açıkçası....

Bu konuyu liste başı yapmak istedim.
Belki görüp esinlenen olur,
Imkanı olan herkesin gitmesini isterim.
Ben eskiden Küçükyalı çocuk yuvasına giderdim ama kapandigini söylüyorlar.
Maltepedeyim yuva bakıyorum gitmek için.
Yakacık da varmis sanırım.
Sabah telefon açıp ziyaret gün/saatleri var mı bunları ogrenecegim, kısa zamanda gitmiş olan arkadaşlar varsa tecrübelerini alabilirim. .

Merhaba ben de gitmeyi çok istiyorum ama pek bir bilgim tecrübem yok ilk defa gidicem ne yapıcam hangisine gidicem bilmiyorum tecrübelerini paylaşacak birileri var mı? Ya da toplanıp bir grup halinde de gidebiliriz çok da güzel olur

Merhaba ben de gitmeyi çok istiyorum ama pek bir bilgim tecrübem yok ilk defa gidicem ne yapıcam hangisine gidicem bilmiyorum tecrübelerini paylaşacak birileri var mı? Ya da toplanıp bir grup halinde de gidebiliriz çok da güzel olur

Her yuvanin belirli bir zamanı var ziyaret için. Gitmeden önce bilgi alın bu konuda. .

grup halinde bir organizasyon duzenlenirse bende katilabilirim. .

bende istiyorum miniminimarg miniminimarg ayarlamana bile yardımcı olabilirim istersen :KK66: hatta ben ayarlaya bilirim . Gelmek isteyenler İstanbul da oturdukları semtleri filan yazsın buraya en uygun yeri belirleyelim . kaç yaş grubuna gidelim filan
Ben Kozyatağında ikamet ediyorum

Ben Bostancı'dayım. Az önce Küçükyalı Çocuk Esirgeme Kurumu ile görüştüm.
Ziyaret saatleri Hafta içi ve hafta sonu 9:00-17:00 saatleri arasında. Ama saat 17 de çıkmak için 15:00-15:30 arası gitmeniz lazımki ilgilenebilmek için. Neler yapılabileceği konusunda son derece yardımcılar. Haftasonu herkese uygun olan bir saatte gidebiliriz.

ben kesinlikle katılmak istiyorum haftasonu gelmek isteyenler yazsın toplanıp gidelim 2 kişi bile olsa farketmez gidelim

X