İstanbul'da çocuk esirgeme kurumu ziyareti yapmak isteyenler

Ben Bostancı'dayım. Az önce Küçükyalı Çocuk Esirgeme Kurumu ile görüştüm.
Ziyaret saatleri Hafta içi ve hafta sonu 9:00-17:00 saatleri arasında. Ama saat 17 de çıkmak için 15:00-15:30 arası gitmeniz lazımki ilgilenebilmek için. Neler yapılabileceği konusunda son derece yardımcılar. Haftasonu herkese uygun olan bir saatte gidebiliriz.

Gidebildiniz mi aceba? Ben de katılmak istiyorum.

Ben Bostancı'dayım. Az önce Küçükyalı Çocuk Esirgeme Kurumu ile görüştüm.
Ziyaret saatleri Hafta içi ve hafta sonu 9:00-17:00 saatleri arasında. Ama saat 17 de çıkmak için 15:00-15:30 arası gitmeniz lazımki ilgilenebilmek için. Neler yapılabileceği konusunda son derece yardımcılar. Haftasonu herkese uygun olan bir saatte gidebiliriz.

Merhaba, ben de Bostancı'da oturuyorum. Bu hafta sonu Pazar günü ya da haftaya hafta sonu Küçükyalı Çocuk Esirgeme Kurumu'na ziyarete gidelim mi? (Hala gitmediyseniz?) Civarda olan ve katılmak isteyen arkadaşlar olursa buradan haberleşelim. Sevgiler.

Merhaba
Ben bu haftaici istanbulda olmayi planliyorum. Fakat benim de hic tecrubem Yok. Giderken cocuklari mutlu edebilmek icin ne ufak goturulebilir?
Tesekkur ederim :)

Merhaba, ben de Bostancı'da oturuyorum. Bu hafta sonu Pazar günü ya da haftaya hafta sonu Küçükyalı Çocuk Esirgeme Kurumu'na ziyarete gidelim mi? (Hala gitmediyseniz?) Civarda olan ve katılmak isteyen arkadaşlar olursa buradan haberleşelim. Sevgiler.

Merhaba
Oraya arkadaşım randevu alarak gitti
Karşılayan kişi kurumu gezdiriyormus
Çocuklarla gorusmuyorsunuz
Kullanılmış şeyler kabul edilmiyor
Depoya konuyormus kabul ettikleri şeyler

Arkadaşlar herkes gitmek isterim yazmış ama henüz bir toplanma ve yer tespit edilmemiş...
Lütfen kesin bir tarih ve gideceğimiz yeri belirleyelim...

Ben istanbuldayım ve çocuk esirgeme kurumlarının yerlerini bile bilmiyorum :KK43: o yüzden deneyimli biri ile birlikte gitsek güzel olur aslında. Sizler istanbulda mısınız? Bir cumartesi gününü ayarlayalım ve gidelim ne diyorsunuz? Haftaya mesela?

Arkadaslar ben de gitmek istiyorum ist beylikdüzündeyım

Ben zaten uzun zamandir evlat edinme konusunu arastiriyorum boyle bir etkinlik olursa seve seve eslik ederim bu yuzden.. benim bildigim yalnizca bahcelievler var ve sanirim okmeydani vardi.

Bu arada bende beylikduzundeyim.

X