İstanbul'da çocuk esirgeme kurumu ziyareti yapmak isteyenler

Küçükyalıdaki yurdu erkek arkadaşımla ziyaret etmiştik bidefa çok duygu yüklüydü.çocuklara yine gelicem diye söz vermiştim bi türlü gidemedim.siz yaptınızmı g
merhaba bi kere erkek arkadaşımla Küçükyalıyi ziyaret etmiştik çok duygu yüklüydü.çocuklara yine gelicem diye söz verdim ama bi türlü gidemedim.siz gittinizmi bidaha gitmeyi düşünürseniz birlikte gidebiliriz

Merhaba bende gitmek istiyorum hiç bir bilgim Yok sizde gidecekseniz eğer iletişime gecebilirmiyiz

Merhaba konuyu görünce üye oldum. Bende gitmek istiyorum. =) Gitmek isteyen arkadaşlar varsa yeni bir organizasyon yapabilirz

Kızlar biz farklı yurtlardaki kardeşlerin buluşma etkinliği vardı ona gitmiştik.arayıp görüşebiliriz bilgi alıp öyle gideriz.yapalım böyle bi güzellik :KK66:

Merhaba. Yıllardır bu siteden bir sürü konuda bilgi aldım seyirci olarak, bugün bu konuyu araştırınca ve bugün yazılmış yorumlar olduğunu görünce üye oldum sonunda. Çok istiyorum ben de çocuk esirgeme kurumlarını ziyaret etmek ama silivride oturuyorum. Yani avrupa yakasında bir ziyaret planlarsanız ben de seve seve katılırım

bhr6734 bhr6734 Ben Beylikdüzünde kalıyorum fakat bu tarafta var mı acıkcası hic bilgim yok sanırım sen bu konuda bilgilisin :) istanbulun neresinde olursa olsun öyle bir etkinlik varsa katılmak isterim =)

bhr6734 bhr6734 Ben Beylikdüzünde kalıyorum fakat bu tarafta var mı acıkcası hic bilgim yok sanırım sen bu konuda bilgilisin :) istanbulun neresinde olursa olsun öyle bir etkinlik varsa katılmak isterim =)
Canm ben küçükyalıdakine gitmiştim.ama internetten bi araştırma yapıp yazıcam buraya takipte kalın :KK66:

Merhaba
Konu başlığına istinaden,bende yeni üye oldum arkadaşlar.
İstanbul Başakşehir'de oturuyorum.
Kesin katılım olacaksa ,Bahçelievler Çocuk Esirgeme Kurumundan randevu talep edebilirim?

Ben de uzun zamandır istiyorum, araştırıyorum. Gidelim diyen arkadaşlarla bir grup olusturalım facebook uzerınden, ne dersiniz?

Arkadaşlar merhaba,
ben de gitmek istiyorum, hala gitmek isteyen varsa hafta sonu bir gün gidebiliriz . Buarada anadolu tarafında oturuyorum.

X