Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

İsveç yapmadığını düşünüyorum demişsiniz çok güldüm canım yaa:))) bende öyle düşünüyor İsveç diyeti adı altında başka bi diyet yapıyorum sanki Buda gulcine diyeti dur eğer zayıflarsam patlatırım bende gulcine diyeti diye kasıp kavururum kadınlar Kulübü'nü :))) nese ciddi olayım canım ben iki sene önce 5 günde 5 kilo diyeti harfi harfine yaptım 5 gün açlıktan basıma ağrılar girdi sinir küpü gibi dolaştım ortalıkta ve sonuc 0 gr oldu değmedi yani sonra 3 hafta pirinç lapası diyeti yaptım haftanın sadece iki günü onu yedim diğer günler İskender'den künefeye hersey yedim dikkatte etmedim hiç ama 3 hafta sonunda 9 kilo vermiş oldum tabi sporda yaptım onun için çok kasmak istemiyorum kendimi dün aksam makarna ve çaya rağmen hatta sıcak çikolataya birlikte 600 gr vermiştim yarında eğer sonuc istediğim gibi olursa doğru Yoldayım! Demek yok eğer bişey olmazsa az daha sıkacak kendim (İsveç diyeti sınırlarında tabi)
hahah :)) aslinda haklisin kendi vucudumuzu taniyoruz ona gore yapmaliyiz :) bu arada pirinc lapasinida hic yiyebilcgmi sanmiyorum bu kilo iside bildigin eziyet :)) ben malesef senn kadar sansli degilim dediklerini yesem kilo vericegime baya kilo alirim:) neyse masallah diyeyim ve kilolardan biran once kilo veririz in :))

Kizlar ben sporu 3 gun yapamadim ondada 100 gr 100 gr gitti spor yapildiginda 1 kilo gidiyordu ne guzel :) tekrar spora basliycam tabi bu halsizlikle nasil olcaksa ...

Günaydın arkidişler . Ben de bu diyete dün itibari ile başlamış bulunmaktayım. 6 ay önce doğum yaptım ve hamilelikte aldığım kilolar yüzünden çoook mutsuzum. Tam 20 kilo fazlam vardı düşünün:KK43: yaklaşık 3 hafta önce dikkat ederek 75.500 den aylar sonra 73 ü gördüm . Tabi düzenli bir liste olmayınca bozması çok kolay :KK43: dün de İsveç diyetine başladım . 73.100 başlangıç kilom. Birlikte yol alırsak daha kolay olur sanırsam. Dün mesafe içtim bugün Türk kahvesi. Türk kahvesi daha bir güzel geldi sanki. Dün öğleden sınra başım çok döndü sanırım tansiyonum düştü. 3 zeytin attım ağzıma kesmedi. Tuzlu kefir içtim bir bardak. Akşam et ve roka. 1 çay bardağı şelersiz çay. Ve akşam hasta ziyaretinde bir bardak sahlep içtim. Bugün tartıda 72.700 çıktım . Çok mutluyum ay . Hafi birlikte 13 günlük bir serüvene. Sabah 5 te kalkıp sirkeli ballı su içtim. 50 kez zıpladım yattım. Sabah yine su içtim 50 kez zıpladım. Şimdi kahvemi içtim kesme şekerimi yidim :) aman ne doydum ne doydum. Hadi yazın kızlar :):KK36:

herkese günaydın arkadaşlar,
bugün 3.günüm 1.2kilo gitti.
hala spora başlayamadım.
aslında diyete başlar başlamaz spora da başlardım ama,
çocuktan sonra bu düzen çok kurulamıyormuş, anladım.

herkese günaydın arkadaşlar,
bugün 3.günüm 1.2kilo gitti.
hala spora başlayamadım.
aslında diyete başlar başlamaz spora da başlardım ama,
çocuktan sonra bu düzen çok kurulamıyormuş, anladım.
Spor benim de derdim. 6 aylık kızım var spor ne mümkün. Yürüme bandım var ama sevmiyorum da spor ü ay ben :KK43:

:)) merhaba
bilg.dondu kapattım,
okuyamadım, neden cvp yazmayayım:)

benim de kızımın 8.ayı yeni bitti.
biraz hareketli ve sürekli ilgi isteyen bir bebek.
spora vakit ve enerjim kalmıyor.
böyle de iyi gidiyor.

Kaçıncı günün canım. Hedefin kaç. Yaş kaç nerdensin. Çalışıyor musun. Ben öğretmenim ama şu an ücretsiz izindeyim. Ankaradayım. Yaş 35.

Kaçıncı günün canım. Hedefin kaç. Yaş kaç nerdensin. Çalışıyor musun. Ben öğretmenim ama şu an ücretsiz izindeyim. Ankaradayım. Yaş 35.

3.günüm.
valla bir hedef koyamadım, kilo çok, ne verirsem kardır.
30 yaşındayım,
çalışmıyorum, kızımdan ayrılamadım.

benden böyle.

senin rejim nasıl gidiyor,
kilo vermişsin.

isveçle kilo mutlaka veriliyor zaten,
fazla kaçamak yapmazsak:)

3.günüm.
valla bir hedef koyamadım, kilo çok, ne verirsem kardır.
30 yaşındayım,
çalışmıyorum, kızımdan ayrılamadım.

benden böyle.

senin rejim nasıl gidiyor,
kilo vermişsin.

isveçle kilo mutlaka veriliyor zaten,
fazla kaçamak yapmazsak:)
Sen gençsin ay benden daha rahat verirsin. Nerdensin şekerim.

Slm kizlar ben Eda. Bende bugun Isvec diyetine baslamis bulunmaktayim 70.4 kilodun bi 20 kilo versem neguzel olcak . Esimde dar iki renkli pAntolon aldirdim ve soz verdim once kendime sonra ona verecegim. Once isvecle baslamak istedim ve basladim sonra dukkanla devam etcem . Hergun yazarim kac kilo gittigini herkese basarilary

Edali hoşgeldin canım . Sen de yapıyor musun bu diyeti . Kaçıncı gündesin :)[/QUOTE
Hosbulduk CNm ilk gunum daha bide calisiyorum insallah guzel gecer ise aksam gitcem , yemeklerin yeni degistirdim simdi etle salata yiyorum . Aksamda yumurtayla ispanak goturcem yanimda herkese kolay gelsin
Canım bence yarın da öğünleri değiştir insan acıkıyor bir dilim salam ve Yoğurtla :KK43:

X