Popüler Konu İsveç Diyeti Deneyimlerimiz

Merhaba kızlar, haftasonu çok yoğun bol misafir ve nişanlımla gezmelerle geçti. Gitmeler, gelenler, yiyilenler derken 1 kilo kadar aldım (tabi ki diyet yalan oldu çünkü nişanlımın ailesine anlatamıyorum diyeti) :KK1:

Neyse yani işin özeti diyet yalan oldu, 1 kilo aldım ve her Türk kadını gibi pazartesi başlıyoruma salladım. :KK14:

Kocaman öpüldünüz, ben ettim siz etmeyin, diyete devam, yarın geldim yanınıza.. :KK8:

kizlar bugun diyetim cope gitti gezmeye gittik o yuzden bozuldu iki gozleme bi dondurma biraz cips yedim tum gun boyunca bi tanede kahve bise olurmu dewam.ediyimmi sizce napayim bise soleyin lutfenn

Günaydın herkese...
Ben başka bir konu başlığının altına da yazmıştım ikisine birden yazabiliyor muyum? Aranıza yeni katıldım acemiyim biraz :) ben bugün başladım var mı 9 Aralık itibari ile başlayan ilk defa diyet uygulayacağım için çok heyecanlıyım galiba her diyet yazan sayfaya girip dert paylaşacağım tabi burada ki usul nasıl onu da tam bilmiyorum ama neyse herkese kolay gelsin....

Günaydın herkese...
Ben başka bir konu başlığının altına da yazmıştım ikisine birden yazabiliyor muyum? Aranıza yeni katıldım acemiyim biraz :) ben bugün başladım var mı 9 Aralık itibari ile başlayan ilk defa diyet uygulayacağım için çok heyecanlıyım galiba her diyet yazan sayfaya girip dert paylaşacağım tabi burada ki usul nasıl onu da tam bilmiyorum ama neyse herkese kolay gelsin....

Hoşgeldinn :) Biz de daha doğrusu bende yeni başladım sayılır bugün 6. günüm ama bana 1miş gibi geliyor :)) bu diyet biraz metabolizmayla biraz sporla ve listeyi harfi harfine yapmakla çok iyi sonuçlar veriyor ben 5 günde 3 kilo verdim umarım daha da çok gider :)) Sana da kolay gelsinn :) :21:

Hoşgeldinn :) Biz de daha doğrusu bende yeni başladım sayılır bugün 6. günüm ama bana 1miş gibi geliyor :)) bu diyet biraz metabolizmayla biraz sporla ve listeyi harfi harfine yapmakla çok iyi sonuçlar veriyor ben 5 günde 3 kilo verdim umarım daha da çok gider :)) Sana da kolay gelsinn :) :21:

teşekkür ederim hepimize kolay gelsin o zaman:KK1:

Kızlar yazmıştım daha önce başlıyorum diye ama yalan oldu bugün başladım bende inşallah bozmadan devam edecem fakat kaçamak yaptım birazcıcık yoksa çokmu bilemedım :))))) sabah kahve içmedim ganonun sıcak çikolatası var (şimdi herkes oooo diyecek sanırım) yağ yakıcı özelliği var bunun normaldede kahvaltı yerine öneriliyor onu içtim öğlen ıspanagıda çorbasını yaptım ekşili içtim haslamasını yiyemem ben gerçi ondanda tiksindim tatsız tuzsuz bulaşık suyu gibiydi yumurtamı yemedim domatesinde aksam salataya koydum aksamada iki kasık makarnada yedim büfteğin yanına çay yasak ama basıma ağrı girdi çay olmazsa olmaz larım arasında şimdi çay içmeye gidiyom(şekersiz tabi) çok mu abartmıştım ben vicdan yapmaya başladım umarım yarın tartı motive eder beni

herkese merhaba,
ben bu diyeti daha önce 2 defa yaptım,
ilkinde 7,
ikincide 6 kilo civarı verdim.
sonra hamilelik doğum derken, fena kilo aldım.
91.2 ile bugün tekrar başladım,
sabah ve öğlen iyi gitti.

ben bu diyette pek kaçamak yapmıyordum,
bakalım inşallah yine aynı iradeyi göstereceğim.

Kızlar 7. gündeyim bilen bilir 7. gün en en birşeyler yenilen gün birde iki gündür hastayım canım sürekli tatlı çekiyo :KK43: zaten zor bir diyet iyice zorlaşıyo ne yazık ki ama bozmadan dayanıyorum :) Neyse sonuç olarak 6 günde 2 kilo 700 gr vermiş oldum ama okuduklarıma göre az sanki moralim bozulmadı desem yalan olur :KK43:

Dün başladım sabah tartıda 600 gr yoktu aksamda iki kasık makarna yememe rağmen :)) sıcak çikolatayıda unutmamak lazım ama o zaten yağ yakıcı özelliği var diye dert etmiyorum çok kahve yerine onu içiyom ama çok Sadık kalamıyor diyete sabah yine sıcak çay öğlen salam yemedim yoğurda salatalık karıştırdım yedim ve aksam yokmu o aksam yemekleri dayanamıyorum işte bir kase mercimek çorbası bir kasık nohutlu pilav salata yedim :))) birazdanda bir mandalina ve çayımı içicim bitmek yiyemiyorum napiyim zaten sevmem hele ekmeksiz çok kötü sizlerde nelerin yerlerini değiştiriyorsunuz yazarsanız daha iyi olur unutuyomusunuz açlıktan yoksa sayfaya girmeyi hani motive hani destek :KK43:((((

Dün başladım sabah tartıda 600 gr yoktu aksamda iki kasık makarna yememe rağmen :)) sıcak çikolatayıda unutmamak lazım ama o zaten yağ yakıcı özelliği var diye dert etmiyorum çok kahve yerine onu içiyom ama çok Sadık kalamıyor diyete sabah yine sıcak çay öğlen salam yemedim yoğurda salatalık karıştırdım yedim ve aksam yokmu o aksam yemekleri dayanamıyorum işte bir kase mercimek çorbası bir kasık nohutlu pilav salata yedim :))) birazdanda bir mandalina ve çayımı içicim bitmek yiyemiyorum napiyim zaten sevmem hele ekmeksiz çok kötü sizlerde nelerin yerlerini değiştiriyorsunuz yazarsanız daha iyi olur unutuyomusunuz açlıktan yoksa sayfaya girmeyi hani motive hani destek :KK43:((((

Hiç birşeyi değiştirmiyorum ben açıkcası senin yazdıklarını okuduğumda senin isveç diyeti yapmadğını düşündüm :)) isveç diyeti çok katıdır sabahki kahveler dışında bir meşrubat içilmesi bile yasak sadece brokoli yerine karnıbahar yiyorum o kadar oda kendileri söylemiş yiyebilirsiniz diye :)

Hiç birşeyi değiştirmiyorum ben açıkcası senin yazdıklarını okuduğumda senin isveç diyeti yapmadğını düşündüm :)) isveç diyeti çok katıdır sabahki kahveler dışında bir meşrubat içilmesi bile yasak sadece brokoli yerine karnıbahar yiyorum o kadar oda kendileri söylemiş yiyebilirsiniz diye :)

İsveç yapmadığını düşünüyorum demişsiniz çok güldüm canım yaa:))) bende öyle düşünüyor İsveç diyeti adı altında başka bi diyet yapıyorum sanki Buda gulcine diyeti dur eğer zayıflarsam patlatırım bende gulcine diyeti diye kasıp kavururum kadınlar Kulübü'nü :))) nese ciddi olayım canım ben iki sene önce 5 günde 5 kilo diyeti harfi harfine yaptım 5 gün açlıktan basıma ağrılar girdi sinir küpü gibi dolaştım ortalıkta ve sonuc 0 gr oldu değmedi yani sonra 3 hafta pirinç lapası diyeti yaptım haftanın sadece iki günü onu yedim diğer günler İskender'den künefeye hersey yedim dikkatte etmedim hiç ama 3 hafta sonunda 9 kilo vermiş oldum tabi sporda yaptım onun için çok kasmak istemiyorum kendimi dün aksam makarna ve çaya rağmen hatta sıcak çikolataya birlikte 600 gr vermiştim yarında eğer sonuc istediğim gibi olursa doğru Yoldayım! Demek yok eğer bişey olmazsa az daha sıkacak kendim (İsveç diyeti sınırlarında tabi)

dün akşam misafirler vardı diyeti bozdum.
buna rağmen tam 1kilo eksik çıktım.

bugün 1.günden tekrar başladım,
90.2 ile.

canım ıspanak yemek istemedi,
şimdilik yumurta ve domates yedim.

pek su içemiyorum,
diyete başladığım ilk günlerde su içmek aklıma gelmiyor,
bir kaç gün sonra düzenli içmeye başlayabiliyorum.
bakalım 1lt içsem bari.

Bugünüde 400 gr ile kapattım toplamda 1 kilo iki günde şu 13 günü 3 kilo ile bitirsem yeter bana sonra dukan diyetine geçiş yapıcam inşallah gerçek yağ yakımı için bunda sadece vücuttaki ödemi atsam oda kafi

dünü ilk günüm sayarsak hiç kilo gitmedi.
ama üzülmedim.
daha önce bu diyeti sporla destekliyordum,
bu sefer yapamıyorum.
yani daha azkilo gideceğini biliyorum.

sizlerde durum ne?

X