Izmir///35

arkadaşlar hepinize merhaba.. ben üylülde evlenip izmirde yaşıycam. haziran ayı gibi gelip ev almak istiyoruz. eşim polis. ama hiç tanıdıgımız olmadıgı içiin ilçeler hakkında nerde yaşamalıyız hakkında pek bilgimiz yok. hareketli sosya çıkıp yürüyerek gezebilecegimiz hangi ilçelerden ev almamızı önerirsiniz? ve 2+1 ev fiyatları nerlerde ne kadardı yardımcı olursanız çok mutlu olurum ..şimdiden çok teşekkürler.

arkadaşlar hepinize merhaba.. ben üylülde evlenip izmirde yaşıycam. haziran ayı gibi gelip ev almak istiyoruz. eşim polis. ama hiç tanıdıgımız olmadıgı içiin ilçeler hakkında nerde yaşamalıyız hakkında pek bilgimiz yok. hareketli sosya çıkıp yürüyerek gezebilecegimiz hangi ilçelerden ev almamızı önerirsiniz? ve 2+1 ev fiyatları nerlerde ne kadardı yardımcı olursanız çok mutlu olurum ..şimdiden çok teşekkürler.

Canım izmir merkeze taşınıcaksınız.
Eşinin iş yerine göre ayarlamak lazım ona göre yardımcı olıyım.
İşine de çok uzak olmasın.

Canım izmir merkeze taşınıcaksınız.
Eşinin iş yerine göre ayarlamak lazım ona göre yardımcı olıyım.
İşine de çok uzak olmasın.

canımm eşim polis.. ev alıp yer bildirinci o ilçeye veriyolar yüzde 99 :) işte bende öğretmenim bana biraz uzak olabirir orasıda şans arabam var ama :) bizim istedigimiz çıkınca gezebilecegimiz nezih bi ilçe .. evlerde çok pahalı olmasın hani :KK70: böyle bişeyler işte :KK70:

canımm eşim polis.. ev alıp yer bildirinci o ilçeye veriyolar yüzde 99 :) işte bende öğretmenim bana biraz uzak olabirir orasıda şans arabam var ama :) bizim istedigimiz çıkınca gezebilecegimiz nezih bi ilçe .. evlerde çok pahalı olmasın hani :KK70: böyle bişeyler işte :KK70:

O zaman Bornova olabilir canım.

Hareketli ve sosyal dediğin an tek bir yer düşer İzmirlilerin diline... Alsancak! :109:

İzmir de tavsiye edebileceğiniz türkü ve özgün müzik yapan nezih bir yer varmı arkadaşlar? Şehre yeni geldim ama kafe ve deniz kenarın da ki kafeler hariç eğlence mekanlarına rastlamadım :S

İzmir de tavsiye edebileceğiniz türkü ve özgün müzik yapan nezih bir yer varmı arkadaşlar? Şehre yeni geldim ama kafe ve deniz kenarın da ki kafeler hariç eğlence mekanlarına rastlamadım :S

Tatlım Bornova'daki mekanlarda takılabilirsin. Ben çok bu tarz müzik dinlemiyorum ama kesinlikle küçük parkta vardır. Hatta büyük park tarafında edemin 2 sokak yukarısında türkü cafe diye bir yer vardı, bizim arkadaşların takıldığı.

Ama dediğim gibi ben pek bu tarz sevmediğim için hiç gitmedim. Sen kendin gidip değerlendirebilirsin oradaki mekanları.

Ölmüş bu topic helva vereni yok. Reelde görüşelim tanışalım kaynaşalım.

Medeniyet ve Özgürlükler şehri.. Cumhuriyet aşıklarının, Mustafa Kemal ATATÜRK sevdalılarının mükemmel kenti...

Kizlaaar varmi aranizda dikiliden olaan :KK39: bnde izmirin dikili ilcesindenim dogma büyüme yerlisiym ama su an Antalyada oturuyorm cok ozledim oralari

X