Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmir de profesyonel makyaj ve saç yapan kuaför

sana 2 yer önerebilirim.birincisi güzelyalı caddede sedat var.yıllardır gittiğim kuaförüm.tammen profesyonel.fatoş seğmen,ebru destan vb kişilerin çekim saçlarını o yapıyor.makyözünü özel getirtiyor.biz ablamın oğlunun sünneti için orada yaptırdık herkes bayıldı.diğeri de izmir üçyol metronun orda ferah var.biraz salaş durur ama inanılmaz iyidir.ben ona yaptırıcam açıkçası.cünkü izmirde makyajda ödül almışlığı vardır.ayrıca saçımın şekline ben karar vermiycem tamamen ona bırakıcam.bu iki yer hatay-göztepe tarafında.ikisi de çok iyidir...

Güzelyalıda tam olarak nerde canım? Birde telefon falan biliyo musun?

evrenn canım yaa var var bildiğim makyöz tam 1.5 saat makyaj yapıomuş oturur vaziyette aynaya bakarak çalışıo bornovada,önce gidip kuaföründe saçını duvağını yaptırıosun normal kıyafetle gidiosun makyajını yapıp gelinliğini giydiriomuş sonra dekolte olan yerlerede kapatıcı sim yapomuş sonra seni hazır bişekilde gönderio.randevu alıcam işte şimdiden alayımda garanti olsun ama biblo gibi yapıomuş makyajı ben kesin kararlıyım zemuszemus

merhabalar;
telefon numarasını ben de alabilir miyim? özelden mesaj hakkım olmadıığı için burdan yazmak durumunda kaldım.:KK30:

ya kızlar ne olcak bu kuaför işleri?biriside yokki mükemmel diyebilceğimiz.gerçekten şansa kaldı işimiz.inşallah içimize siner.bende bi kaç düğün için kuaför araştırması yapıcam saçımı yaptırıp?hanefi nasıl bilginiz varmı?

işinizi şansa bırakmayın bence ücretsiz prova yapan çok yer yer var hala karar vermediyseniz ben size yardımcı olurum

bende istiyorum telefon numarasını hala karar vermiş değilim makyöze ve saçıma lütfen yardımmmm :KK43:

merhaba

burada ibrahim & ibrahim cok kez geçmiş ancak ben oraya gittim ve koşarak uzaklaştım. birincisi saç provası yapmazlarmış herkes işinde bir numaraymış kesin güzel olurmuş, ikincisi makyajda hiç konuşmaya gerek yokmuş o gün karar verilirmiş o da çok iyiymiş

herşey tamamen onların anlatımına güvenerek gitmenizi gerektiriyor bir de mesela benim gittiğimde 3 gelin vardı ve hepsi de aynı fabrikadan çıkmış gibiydi aynı topuz aynı makyaj. makyaj da tamamen boya boya şeklinde yanaklarda şerit bir allık gözlerde pembe mor far. gelinlerin hepsi aynı odada bekliyordu bu çok kötü

benim randevu istedigim günde 4 gelin vardı ben 5. olucaktım düşünsenize isterse 20 kişi olsunlar her gelin yanında 4 kişiyle gelse o metrakareye kaç kişi düşecek hengame olacak. Bir de mesela her dükkanda hep en iyi bir kuaför vardır bir de kötüleri hangi geline kim saç yapıcak o belli değil mesela facia da olabilir

bence kuaförü seçerken aynı günde başka gelinler olmamasına dikkat edin ve kuaför tamamen size odaklansın mümkünse başka gelin olmasın ve herkes sizinle ilgilensin özel hissedin derim

ben 3-5 daha fazla verip otele çağırıcam kuaförü ve makyözü

ben kesinlikle kötüleme amaçlı yazmadım tabii güzel gelin de çıkar oradan ama benim izlenimim bu idi paylaştım. Bornova da ki bir kaç yerde daha aynısını yaşadım mesela çok fabrikasyona bağlamışlar dikkat edin ..

herkese hayırlısı olsun.

ben bornovada soner saç tasarıma yaptırdım nikahım pazar günü olduğu için çok şanslıydım o gün tek gelin bendim rahat rahat sallana sallana hazırlandık ama bir gün önce 7 gelin çıkmış nasıldı ortam tahmin edemiyorum :)))
saçıma makyajıma bayıldım özellikle makyaja onlar size öneriyor siz nasıl isterseniz öyle yapılıyor ve saatlercede kalıcıydı tavsiye ederim :)))

otele çağırıcam dedinizya saç ve makyaj için tavsiye edebilecğiniz biri varmı bende hala kararsızım ama sonerin o şekilde olduğunu bana arkadaşlarımda söyledi.Gitmedim görmedim ama arkdaşlarıda dediği gibi 5-6 tane birden gelin alıyorlarmış ve hangame dediğiniz gibi.

kızlar dün kına gecem vardı yarın düğünüm var hayırlısıyla.ben kışın ibrahim&ibrahimle anlaşmıştım.bornovadaki şubesiyle.aynen banada prova yapmıyoruz işimizde bir numarayız dediler.o kadar inandırıcı konuştularki kapora verdim ve randevu aldım.dün kına gecem için gittim.yanımdada bir model götürdüm elimdeki resmin birebir aynısını yaptılar.makyajımda süper oldu.kına elbisem turkuazdı.turkuaz elbiseye dopal makyaj zor olur ama makyöz o kadar çok ilgilendi ki ve süper bir iş çıkardı.o kadar ilgililer saygılılar ki anlatamam size.ben çok tıntınımdır bu konularda çokda zevkliyimdir güvenin bana.kına gecesinde herkez saçıma ve makyajıma bayıldı.kuaförden çıkarken tek tek teşekkür ettim hepsine.saçımı ibrahim bey makyajımı nurdan hanım yaptı:KK66:

26.06.2011 de evlendim şiddetle Zehra & Ekip tavsiye ederim. resimlerimi de albüm yapıp koyacağım vakit bulduğumda, çok memnun kalacaksın. ben hiç pişman olmadım çok şükür

26.06.2011 de evlendim şiddetle Zehra & Ekip tavsiye ederim. resimlerimi de albüm yapıp koyacağım vakit bulduğumda, çok memnun kalacaksın. ben hiç pişman olmadım çok şükür

Zehra & ekip ne tarafta acaba? Düğünüme çok az kaldı. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinriim arkadaşlar...

Zehra & ekip ne tarafta acaba? Düğünüme çok az kaldı. Fikirlerinizi paylaşırsanız sevinriim arkadaşlar...

yeşilyurt pazaryerine gelmeden mit evlerinin hemen karşısında. hatay basınsitesine çok yakın. telefonunu vereyim tam tarif al istersen cnm 2615141-2615143

canım nasılsın ılk once :KK3: benım dugun oldu fotograflarımı profilimdeki albümümde paylaştım bak istersen saçıma makyajıma beğenirsen yardımcı olayım:KK16:

canım nasılsın ılk once :KK3: benım dugun oldu fotograflarımı profilimdeki albümümde paylaştım bak istersen saçıma makyajıma beğenirsen yardımcı olayım:KK16:

Tatlım saçın makyajın gelinliğin harika olmuş:nazar: :nazar: :nazar:
Mutluluğunuz ve aşkınız daim olsun canım.
İzmirdesin sanırım hangi kuaföre gittin güzel bir iş çıkarmış

saol canım :) soner saç tasarıma gittim soner bey yaptı saçımı herşey mükemmeldi kafamdaki saç modelini ortaya koydu kusursuzcaa tavsıye ederım.:21::21:

saol canım :) soner saç tasarıma gittim soner bey yaptı saçımı herşey mükemmeldi kafamdaki saç modelini ortaya koydu kusursuzcaa tavsıye ederım.:21::21:

merhaba.bende soner saç tasarımla anlaştım kınamda celil atillaya düğünümdede sonere gideceğim ikisinede daha önce makyaj ve saç yaptırmadım.benide eklermisin çok merak ettim .

ben de 1.5 ay önce evlendim, ben de aynen hem kına için hem de düğün için celil atilla'ya gitmiştim. hem saçtan hem makyajdan memnun kalmıştım.

merhaba.bende soner saç tasarımla anlaştım kınamda celil atillaya düğünümdede sonere gideceğim ikisinede daha önce makyaj ve saç yaptırmadım.benide eklermisin çok merak ettim .

canım ben soner beyi gerçekten mükemmel buldum herşeyleryle makyajı saç modeli filan kafamdaki düşünceyi resmen ortaya çıkardı. nereye ekleyeyim cnaım anlamadım

canım ben soner beyi gerçekten mükemmel buldum herşeyleryle makyajı saç modeli filan kafamdaki düşünceyi resmen ortaya çıkardı. nereye ekleyeyim cnaım anlamadım

fotoğrafını görmek için demiştim canım ama gördüm profiline arkadaşın olmadanda bakabiliyormuşum.içimi rahatlattın gerçekten teşekkürederim.

X