Gelinbaşı ve Gelin Tacı İzmir de profesyonel makyaj ve saç yapan kuaför

saçımı boyattım da memnun olduğum tek yerde geçen hafta arkadaşım gelin başı için gitti gerçekten iyi iş çıkardılar kendi nişanımiçin de ben gidicem hem istediğim kadar prova yapabilirmişim en güzelide bu geldi bana hem saç hem makyaj provası yapıcam balçovada medya marketin karşı taraflarına denk gelio DORA die bi yer ama tabelası yok

fotoğrafını görmek için demiştim canım ama gördüm profiline arkadaşın olmadanda bakabiliyormuşum.içimi rahatlattın gerçekten teşekkürederim.

anladım canım memnun kalacağına inanıyorum ben çok ince eledim gelinlik ve saç konusunu herşey istediğim gibiydi umarım seninde öle olur canım:KK16:

İbrahim&ibrahim hakkında yazılan kötü yorumları okuyunca gerçekten çok şaşırdım..1 ay önce evlendim ve İbrahim ibrahim e kışın kapora verip randevu almıştım..düğünden 5 gün önce 2 saat hiç üşenmeden saç provası yaptılar..Ve kına gecemdede düğündede herşey okadar çok içime sindiki(her gelin adayı gibi pimpirik olduğumu belirtmek isterim:))..Çok memnun kaldım..ve gelen yorumlarda beni inanılmaz mutlu etti..saçımı Gökçen bey,makyajımı Nurdan hanım yapmıştı..cumartesi günü 5 gelindik kuaförde hiçbir kargaşa yaşanmadı ve herkesle çok detaylı ilgilendiler..yinede sizlerin tercihi,o günün geri dönüşü yok..

saçı bilemem ama makyaj konusunda şirinyer kuaför jale'de çalışan sinem hanımı tek geçerim :) klasik gelin makyajlarındaki gibi gözlerinizi araba farına benzetmiyor ve tam bir sanat eseri çıkıyor ortaya ablamın düğününde de bana ve ablama o makyaj yapmıştı şahsen de tanıyorum kendisini çok şirin bir hanım :21: hatta sadece makyaj için ondan randevu alan gelinler var tavsiye ederim:KK34:

yeşilyurt pazaryerine gelmeden mit evlerinin hemen karşısında. hatay basınsitesine çok yakın. telefonunu vereyim tam tarif al istersen cnm 2615141-2615143

selam canım,
ben forumda daha yeniyim ağustosta düğünümüz var, düğün inciraltında olacak ama hala içime sinen bir kuaför bulamadım. senin mesajını görünce zehra ekibi internette araştırdım değişik saç tasarımları var , aradım gelin paketi için 250tl dediler gelin başı+makyaj+manikür+pedikür benim sorum makyaj porselen makyaj yapılıyormuş, acaba majyajı nasıldı düğüne kadar gerçekten kalıcı oldumu yoksa hemen uçup o ilk anki güzelliği gittimi? Forumda yeni olduğum için resimlere henüz bakamıyorum bende burdan sana yazayım dedim. tekrar mutluluklar size...

İzmirde Tek geçebileceğim yer Soner saç tasarımdır. Adam bir sanatkar edasıyla yapıyor saçı. Makyözlerde çok iyi yıllardır orada olan bayanlar. İbrahim&ibrahimin çaprazında kolay bir yerde. Şiddetle tavsiye ederim.

Soner le anlaşan arkadaşlar ne kadara anlaştınız ve pakette neler var? Bana 450 tl dediler saç+makyaj+manikur pedikür ya da komple sir dediler. bana pahalı geldi açıkçası

Soner le anlaşan arkadaşlar ne kadara anlaştınız ve pakette neler var? Bana 450 tl dediler saç+makyaj+manikur pedikür ya da komple sir dediler. bana pahalı geldi açıkçası

Bende bugün telefonla görüştüm izmirde yaşamadığım için banada 450 tl dediler,bence çok pahalı değil çünkü geçen hafta sonu bostanlıda key kuaförle görüşmüştüm bu saydıklarına 750 tl dediler

merhaba arkadaslar, 14 temmuzda nisanim var ve hala ben sacimi yaptiracak bir yer bulamadim, forumlarda hep bornova-alsancak-guzelyali taraflari yazilmis, evime yakin olsun karsiyakada olsun istiyorum ben, sizin bildiginiz, duydugunuz iyi yerler var mi???

Arkadaslar izmirde gelin basi icin kuafor arayanlara yardimci olmak istedim iki hafta once evlendim karsiyakada oturmama ragmen balcovada Levent Ozlu kuafore gitti cunku abimin esi saclarini orda yaptirmisti herkes cok begenmisti ben de parasina bakmadan gittim riske atmak istemedim baska bilmedigim bir yere giderek. Ve cok iyi bir secimdi sacim ve makyajim cok guzeldi herkes de cok begendi. Orda Gul Hanim var o yapti saclarimi. Makyaj da profesyoneldi zaten Mac urunleri kullaniliyor. Eger kaliteli bir sac ve makyaj isterseniz tavsiye ederim. Isteyene fotografimi yollayabilirim saci ve makyaji gorebilirsiniz.

Arkadaslar izmirde gelin basi icin kuafor arayanlara yardimci olmak istedim iki hafta once evlendim karsiyakada oturmama ragmen balcovada Levent Ozlu kuafore gitti cunku abimin esi saclarini orda yaptirmisti herkes cok begenmisti ben de parasina bakmadan gittim riske atmak istemedim baska bilmedigim bir yere giderek. Ve cok iyi bir secimdi sacim ve makyajim cok guzeldi herkes de cok begendi. Orda Gul Hanim var o yapti saclarimi. Makyaj da profesyoneldi zaten Mac urunleri kullaniliyor. Eger kaliteli bir sac ve makyaj isterseniz tavsiye ederim. Isteyene fotografimi yollayabilirim saci ve makyaji gorebilirsiniz.

tatlım rica etsem fotografları gonderebilir misin?

bir de ne kadara anlasmıstınız?

ben dugun sacımı leventttte yaptırmak istiyorum da

kızlar merhaba

saç ve makyaj konusunda çok kararsızım ve düğünüme yalnızca 3 haffta kaldı!!! acaba güzelyalıdaki alemdar ve kuaför yusuf hakkında bilgisi olan var mı? hataydaki moss kuaförden randevu aldım fakat içim hiç rahat değil. agora osça hakkında da bilgisi olan varsa lütfen bana yardımcı olsun !!!!

Karsiyaka carsida salon nermin var herseyde cok profosyonel:) kesinlikle ugrayin bende cok titizim bu konuda ama hem maddi olarak hemde iscilik olarak Superler

KSK tarafında önerebileceğiniz saçı makyajı güzel kuaför neresi var acaba?

X