İzmir de tüp bebek doktor önerisi

Ha bir de transferden sonra neler yaptınız yattınız mı 12 gün benim Aydın daki doktorum ağır grip olmuş gibi dinlenin demişti
Bana doktorum 3 4 gün dinlen sonra günlük hayatına dönebilirsin demişti ama ben sürekli evde kaldım 11.günde sonucumu öğrendim hala evdeyim nerdeyse

Ben ümit inceboz’da tedavi gördüm, irenbe’de çalışıyor. İlk denemede olumlu sonuç aldık, yaşı size yakın hastaları daha çoktu denk geldiğim kadarıyla

Ahmet bey çok dinlenmeyi önermiyor o zaman dimi
3. Denemem idi ikincisinde 3 gün dinlendim olmamıştı. Tutacağı varsa dinlenme ile ilgisi yok. Ertesi gün işe gitmemi istememişti aslında ilk transferde gitmiştim ikincide istemedi. Üçüncüde saldım ben bayağı Transfer öncesi bugün istanbula gidiyorum yarın sınavım var deyince bir şoka uğradıAhmet Bey. Araba kullandım gece stresten sıfır uyku sınava girdim, açılayım diye filtre kahve espresso çay içtim düşünün, bir sonraki gün tekrar araba kullanıp döndüm sonra da işe devam.

Aslında bu işler nasip kısmet de elimizde değil kafamıza takılıyor işte
3 ü de Ahmet beyde mi

Aslında bu işler nasip kısmet de elimizde değil kafamıza takılıyor işte

3 ü de Ahmet beyde mi
Evet 3 ü Ahmet Bey de oldu. Aslında ilkinde aşılama yapılacaktı pkos tan fazla folikül gelişince ama az ilaç verildiği için de 3.gün transfer edildi olmadı. 2. De tekrar toplandı 2 tane 5.gün elde edildi 2.cisinde tuttu.

Başka konular altın Ahmet Zeki Işık tan bahsedilğini görmüştüm.Bu arada ben de 39 yaşımdayım.3 tüp bebek denedik.Olmuyor bir türlü. Benim sürecim tavmergende yürütülmüstü. Şuan ben de senin gibi iyi bir doktor ariyorum mümkünse tavmergenden uzak.

Kahraman Kolday, İsmail Küçük, Funda Göde ve İrembeden Ümit hanım şuan listemde. Ben de bu isimleri araştırıyorum ama yeni isimlere de açığım

bana da onu tavsiye ettiler tüh şimdi canım sıkıldı

konuyu takip edeyim umarım doğru doktoru buluruz hep birlikte

Ahmet Zeki Işık'ı mı tavsiye ettiler.Yanliş anlaşilma olmasin hakkinda bişey bilmiyorum.Ama forumlarda görmüştüm adını, tavsiye edenler az değil.

Ali Öner Erdoğdu da tedavimi yaptırdım ve olumlu olarak sonuçlandı pozitif ve sakin bir yapısı olması beni çok motive etmişti çok şükür hamileyim ve takip için Ali Öner beye devam ediyorum

Aynı durumdaymışız hakkımızda hayırlısı ben Ahmet beyde karar aldım sanırım 3 Temmuz da randevum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…