Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

Agapo biraz sabir canim. Beni dusun nisandan beri tedavi goruyorum. Daha yumurta toplama asamasindayim her sey yolunda giderse transfere en az 2 ay var. ama zaman geciyor bir sekilde sonu guzel olsun da..

Agapo biraz sabir canim. Beni dusun nisandan beri tedavi goruyorum. Daha yumurta toplama asamasindayim her sey yolunda giderse transfere en az 2 ay var. ama zaman geciyor bir sekilde sonu guzel olsun da..
Evet canım geç olsunda güç olmasın sizde sorun neydi nasıl bir tedavi uygulanıyordu canım?

Arkadaşlar irenbe Kaan beyin tedavi ücreti nedir bilgi verirmisiniz?
tedavi ücreti tüp bebek 4500 histeroskopi olursan 1000 lirada o ayrıca tüp bebeğe başlayana kadar muayene ücreti 200 ilaçlar kişiden kişiye değişiyor ama ben bir tüp bebek pazarsı kadar ilaç parası verdim sanırım.

agapo bendede en fazla sivilce yapmıştı yüzüm allerji olmuş gibi hep kıpkırmızıydı ama başağrısı yapmamıştı birde bende aşırı gerginlik ve sinir yapmıştı off o günleri düşünmel istemiyorum.

OTE="nehir2308, post: 37429965, member: 632403"]Bugun Opu vardi benim de. Sikintili bi dureci yok gayet rahat uyuyupbuyanacaksin. Bol kaliteli yumurta haberleri Insallah. ..[/QUOTE]
Kac tane toplandi senden?

Evet canım geç olsunda güç olmasın sizde sorun neydi nasıl bir tedavi uygulanıyordu canım?
Eşimde sperm sayisi azdi. Bende sorun yoktu ama tup bebege basladigimizda amh degerinin oldukca dusuk oldugunu gorduk. Yasim 35 ama yumurta rezervim epey bir azalmis. Ne ilgictir ki bunun hic bir belirtisi yoktu. Adetim duzenlidir hic sasmaz. Butun kan degerlerim hormon degerlerim hepsi iyi. Sigara icmem spor yaparim duzenli yasarim ama biraz stresli bir yapim var sanirim o yuzden azalmis haberim yok :) 5 ay vitamin takviyesi aldim hala da devam. 6. Ayimizdayiz bakalim. Dedigin gibi gec olsun guc olmasin :)

Canım genetikte olabiliyor benimde eşimde sperm problemi var bende sorun yoktu hatta 10 sene önce tüpbebek tedavisiyle ilk denemede hamile kaldım hatta eşime geç kalmayalım yaşım ilerliyor diyordum görüşmeye gittiğimizde yaşıma göre % 20 % 40 rezervimin azaldigini öğrendim ama eskiye göre adetim daha az geliyor hiç böyle birşey beklemiyordum hemen tedaviye başlarız zannediyordum benim ultrasonda 7tane yumurta taslağım görüldü senin kaç tane görülüyordu?

Genetik mi bilmiyorum ama stres cok etkiliyormus. Benim ilk 5 gorunmustu sanirim. Sonra 4 e en son yumurta toplarken 3 e dustu ve finalde bir tane toplandi ve embryo oldu :) zaman aleyhime isliyor sanirim. Ah ah esimi keske 20 lerimde bulsaydim :)

Genetik mi bilmiyorum ama stres cok etkiliyormus. Benim ilk 5 gorunmustu sanirim. Sonra 4 e en son yumurta toplarken 3 e dustu ve finalde bir tane toplandi ve embryo oldu :) zaman aleyhime isliyor sanirim. Ah ah esimi keske 20 lerimde bulsaydim :)
Şu an hazırda 1embriyon var galiba yenidenmi yumurta toplanacaktı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…