Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

18 tane dedi kaan bey ama nasil olcak bakalim

Masallah iyi uretim yapmissin yarin ararlar kac tane kardan bebegin olacagini bildirirler. Hayirli haberler insallah [/QUOTE]
Hehe cok kasik agrisi çektigime deymis hala agrim var ama olsun çekerim. Iyi haberlere insallah hepimiz icin

Masallah iyi uretim yapmissin yarin ararlar kac tane kardan bebegin olacagini bildirirler. Hayirli haberler insallah
Hehe cok kasik agrisi çektigime deymis hala agrim var ama olsun çekerim. Iyi haberlere insallah hepimiz icin[/QUOTE]
benimde çok ağrıyo kasıklarım karnım da şiş bakalım cumartesi ne çıkacak benden 20-25 dedi kaan bey ama bakçaz artık

Merhaba hanimlar nasilsiniz ben kacgundur giremiyordum baya yazismissiniz ben bu optan beri cok rahatsizdim karnim sisti ve ustune bide kabizlik mahvoldum resmen neyseki hafifledi baya sizdede ayni sorunlar olmus okuduguma gore ne yapalim anneler dayanir kardan bebekler icin bisey sorucam ben simdi op olup ilk randevuya muayeneli gidenler yine muayene ucreti oduyormu transfere kadarki zamanda arada histeroskobide var onu merak ettim

Bem opudan sonra muayeneye gitmistim ama kan falan alindi o gün tekrar ignelere basladik o heyecanla kasaya ugramayi unuttuk. yarinki randevuda ogreniriz :) zaten ogrenmesek bile 2. Opu olmadan once ucreti pesin oduyecegiz ne de olsa. Orada ortaya cikar toptan :)

opudan sonra muayene ucretı odenmıyor canım 500 lira odemıstık bız yumurta toplama ıslemınde hısto ıcın 1000 lira sonra da ucretın tamamı..

Ayy is
Ayy iste opudan sonra dunden beri bnde oyleyim. Nezaman hafifledi Kabizlik sislikde sanci yapio degil mi? Kac embiriyon var suan ? Sadece hiteroskopi icin 1000 tl odenecek sadece diye biliyorum..

İnşallah bu başlayacağınız tedavi güzel sonlanır Güzel düşünün güzel şeyler olsun hep. Önceki tedavimde gonal f ile menopur kullanmıştım. Bakalım bu iğnelerle de yumurta gelişimimiz güzel olur inşallah. Her zaman hayırlısını diliyorum Rabbim herkese hayırlısı ne ise onu versin inşallah...

Ayy is

Ayy iste opudan sonra dunden beri bnde oyleyim. Nezaman hafifledi Kabizlik sislikde sanci yapio degil mi? Kac embiriyon var suan ? Sadece hiteroskopi icin 1000 tl odenecek sadece diye biliyorum..
valla ben optan onceki gun tartilmistim optan sonraki gunde tartildim ayni tarti ayni saatlerde tam 4 kilo almis gorunuyordum o gunlerde tek sidlik vardi wc cikmadim rahatsizde etmedi sonra iki gun icinde iki kg gitti o zaman karin agrim basladi sislik indi ama kabizlik basladi bugün haftasi kabizlik hala var sisligim 4-5 gunde indi birde o sis zamanimda sistit gibi ağrılı idrara cikiyordum benim 8 yumurtam toplandi 6islem gordu 2si dollendi ama 1 tane embriyom bizimle kaldi

Olsun bi tane olsun ama bebisin seninle olsun yeter. Hayirli haberler insallah .Ben tartita cikma cesareti gosteremedim .

çok geçmiş olsun canım ya ben yaşlanıyorum sanırım senin opun nasıl geçmişti? benim opudan sonra embriyolar donduruldu daha sonra sanırım iki üç kez gittim histeroskopiye kadar ama hiç ücret ödemedim. eğer tekrar başka bir işlem yapılmıyorsa muayene ücreti almıyorlar.

cevabım burdaymış

Yaa kizlar bisey sorucam cumartesi opum war ucretin tamamini istediler siz ne zaman odediniz?

Arkadaşlar biraz once Kaan Bey in yanindaydim. Sadece solda 2 yumurta gelismism sagdakiler buyumemis. O kadar ilaca oyle kalmislar taslak seklinde. Kaan Bey bana moral verdi. Sagolsun ama resmen sınırlarda yasiyorum. 2si de embryo olursa bir kez daha toplamaya girmem ama olmazsa belki 3. Kez toplama olacak. Pts kontrolum var eger her sey iyi goderse carsamba ya da persembe toplama olacak. Ne olur dua edin allah hepimize hayirlisini versin..

purplelife, canım moralini bozma. hayırlısıyla herşey yolunda gider. stres yapmaki taslak halindeki ve 2 yumurtan etkilenmesin. dualarım seninle canım.

inşallah canım. hiç aceleye getirmeyeceğim. bu sefer daha çok inanıyorum inşallah güzel kaliteli yumilerin olur. bu arada kaç yumurta gözüküyordu? kontrol ne zaman?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…