Tüp Bebek Merkezleri İzmir Dr Kaan Bozkurt

canımoğlunun doğum günü kutlu olsun umarım önümüzdeki sene daha kalabalık bir aile olarak kutlarsınız oğlunun minik bir kız kardesi olsa hiç fena olmaz hani dimi
İnşallah canım güzel dileklerin için teşekkürler bende kız çok istiyorum ama rabbim sağlıklı evlat nasip etsin sizlerin insallah ikizleri olur

agapo, post: 37415950, member: 622296"]İnşallah canım güzel dileklerin için teşekkürler bende kız çok istiyorum ama rabbim sağlıklı evlat nasip etsin sizlerin insallah ikizleri olur[/QUOTE]

İnsallah

Mrb arkadaşlar bende kaan beyin hastasiyim birkaç arkadaşla özelde yazismistm onlar hatırlayabilirler Rabbime şükürler olsun 11 haftalık hamileyim aslında şimdiye kadar yazamadigim için kiziyorum kendime çünkü ben kaan beye bu topik sayesinde ulastim ben İzmir disindayim İzmirde doktor ariyodum netten buradaki yorumları okuyup karar verdim gitmeye çok doğru bi karar vermisim ikinci denememdi ilkini bulunduğum yerde yaptirmistim kotu bi tecrubeydi klasik bir tedavi uygulandı ve sonuç belli tabiki kaan bey hastaya gore tedavi uyguluyor sabir istiyor ama sonucu çok güzel oluyor Rabbim hepinize yasatsin dua ediyorum sizler için hepimiz saglikla kucagimiza alalim inşallah bizim sebepsiz infertilite benim 8 yumurtam toplandı 5 embriyo oldu 2 tane konuldu 1 bebisim benimle haziranda tedaviye basladik ben öğretmen olduğum için eylüle kadar transfer olsun istedik ağustos sonu oldu az yumurtası olan arkadaşlar sakin umidinizi kesmeyin benim embriyolarin hepsini cozdurmuslerdi 5.güne giderse tekrar dondurulcak blast embriyo elde edilmiş olcakti fakat 5. Güne gitmişler ama dondurulcak kalitede değillerdi transfer olmuştum ama bunlar tutmazsa hic embriyon kalmadi 5. Güne gidemedilerine gore y a tutmazlarsa diyeuüzülüp aglamistim yani azda olsa Rabbim nasip etsin yeter birde ben transferin 11. Günü idrar testi yaptim cikmadi yine üzüldüm tabi halbuki o kadar nette okudum idrarda hemen cukmaz diye bunları siz yapmayasiniz diye yaziyorum ben kaan beyin tekniğini denir artik ona çok inanıyorum sizlerde hamile olup buraya yazacaksiniz inşallah ben simdi kimi görsem kaan beyi söyleyip tavsiye ediyorum sizlerinde sorulari olursa cvplamaya calisirim

Amin canım inşallah evet başladık yumurtaları büyütmeye :) Merional ile fostimon iğnelerim herşey güzel gider umarım :) Senin ilk tüp bebek tedavin mi

Hayırlısıyla kucağına al canım inşallah. Gerçekten Kaan beye güveniyorum bende size uygun tedaviyi uyguluyor ve mutlu sona ulaşmanızı sağlıyor. İnşallah bizlerde o güzel günü yaşayacağız büyük bir sabırla bende bekliyorum :)

oonface84, post: 37417089, member: 441501"]Mrb arkadaşlar bende kaan beyin hastasiyim birkaç arkadaşla özelde yazismistm onlar hatırlayabilirler Rabbime şükürler olsun 11 haftalık hamileyim aslında şimdiye kadar yazamadigim için kiziyorum kendime çünkü ben kaan beye bu topik sayesinde ulastim ben İzmir disindayim İzmirde doktor ariyodum netten buradaki yorumları okuyup karar verdim gitmeye çok doğru bi karar vermisim ikinci denememdi ilkini bulunduğum yerde yaptirmistim kotu bi tecrubeydi klasik bir tedavi uygulandı ve sonuç belli tabiki kaan bey hastaya gore tedavi uyguluyor sabir istiyor ama sonucu çok güzel oluyor Rabbim hepinize yasatsin dua ediyorum sizler için hepimiz saglikla kucagimiza alalim inşallah bizim sebepsiz infertilite benim 8 yumurtam toplandı 5 embriyo oldu 2 tane konuldu 1 bebisim benimle haziranda tedaviye basladik ben öğretmen olduğum için eylüle kadar transfer olsun istedik ağustos sonu oldu az yumurtası olan arkadaşlar sakin umidinizi kesmeyin benim embriyolarin hepsini cozdurmuslerdi 5.güne giderse tekrar dondurulcak blast embriyo elde edilmiş olcakti fakat 5. Güne gitmişler ama dondurulcak kalitede değillerdi transfer olmuştum ama bunlar tutmazsa hic embriyon kalmadi 5. Güne gidemedilerine gore y a tutmazlarsa diyeuüzülüp aglamistim yani azda olsa Rabbim nasip etsin yeter birde ben transferin 11. Günü idrar testi yaptim cikmadi yine üzüldüm tabi halbuki o kadar nette okudum idrarda hemen cukmaz diye bunları siz yapmayasiniz diye yaziyorum ben kaan beyin tekniğini denir artik ona çok inanıyorum sizlerde hamile olup buraya yazacaksiniz inşallah ben simdi kimi görsem kaan beyi söyleyip tavsiye ediyorum sizlerinde sorulari olursa cvplamaya calisirim[/QUOTE]
İnsallah darisi basimiza benimde ikinci denemem birincisini başka hastanede yaptirdim sonuç malum inşallah bu sefer o duyguyu Allah bize de nasip eder. Kaan beyden çok memnunum. Bende bu tipik le karar vermiştim.

Amin canım inşallah evet başladık yumurtaları büyütmeye :) Merional ile fostimon iğnelerim herşey güzel gider umarım :) Senin ilk tüp bebek tedavin mi
canım ben opuya kadar geldim yumurtalar boş çıktı kalanda döllenmedi microgynon kullanıyorum yarın son. adet zamanı tekrar gideceğim. ve ondan sonra sanırım baştan başlayacağım. işte böyle. gonalf menopur falan kullanmamışmıydın? inşallah hayırlısı olur canım hepimiz için.

hayırlısı olsun arkadaşım. inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın hepimiz zor dönemlerden geçiyoruz kimimiz mutlu sona ulaşıyor kimimiz en başa dönüyor ama böyle umut verici yaşanmışlıkları okuyunca dahada güçleniyoruz bu yolda eminim. tebrikler anne.

Kızlar günaydın amh testini araştırma hastaneleri yapiyormu acaba siz nerde yaptırdınız?

[QSWALOW09, post: 37418478, member: 438912"]oonface84, post: 37417089, member: 441501"]Mrb arkadaşlar bende kaan beyin hastasiyim birkaç arkadaşla özelde yazismistm onlar hatırlayabilirler Rabbime şükürler olsun 11 haftalık hamileyim aslında şimdiye kadar yazamadigim için kiziyorum kendime çünkü ben kaan beye bu topik sayesinde ulastim ben İzmir disindayim İzmirde doktor ariyodum netten buradaki yorumları okuyup karar verdim gitmeye çok doğru bi karar vermisim ikinci denememdi ilkini bulunduğum yerde yaptirmistim kotu bi tecrubeydi klasik bir tedavi uygulandı ve sonuç belli tabiki kaan bey hastaya gore tedavi uyguluyor sabir istiyor ama sonucu çok güzel oluyor Rabbim hepinize yasatsin dua ediyorum sizler için hepimiz saglikla kucagimiza alalim inşallah bizim sebepsiz infertilite benim 8 yumurtam toplandı 5 embriyo oldu 2 tane konuldu 1 bebisim benimle haziranda tedaviye basladik ben öğretmen olduğum için eylüle kadar transfer olsun istedik ağustos sonu oldu az yumurtası olan arkadaşlar sakin umidinizi kesmeyin benim embriyolarin hepsini cozdurmuslerdi 5.güne giderse tekrar dondurulcak blast embriyo elde edilmiş olcakti fakat 5. Güne gitmişler ama dondurulcak kalitede değillerdi transfer olmuştum ama bunlar tutmazsa hic embriyon kalmadi 5. Güne gidemedilerine gore y a tutmazlarsa diyeuüzülüp aglamistim yani azda olsa Rabbim nasip etsin yeter birde ben transferin 11. Günü idrar testi yaptim cikmadi yine üzüldüm tabi halbuki o kadar nette okudum idrarda hemen cukmaz diye bunları siz yapmayasiniz diye yaziyorum ben kaan beyin tekniğini denir artik ona çok inanıyorum sizlerde hamile olup buraya yazacaksiniz inşallah ben simdi kimi görsem kaan beyi söyleyip tavsiye ediyorum sizlerinde sorulari olursa cvplamaya calisirim[/QUOTE]
İnsallah darisi basimiza benimde ikinci denemem birincisini başka hastanede yaptirdim sonuç malum inşallah bu sefer o duyguyu Allah bize de nasip eder. Kaan beyden çok memnunum. Bende bu tipik le karar vermiştim.[/QUOTE]
Allah ta
İnsallah darisi basimiza benimde ikinci denemem birincisini başka hastanede yaptirdim sonuç malum inşallah bu sefer o duyguyu Allah bize de nasip eder. Kaan beyden çok memnunum. Bende bu tipik le karar vermiştim.[/QUOTE]
Allah tamamina erdirsin canim bende kaan beyi bu topikten buldum doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum senin rezervinmi azdı birde amh testini araştırma hastanesi yapiyormu acaba?

Moonface84 allh tamamına erdirsin canim bende kaan beye bu topikten karar verdim doğru bir karar verdiğimi hissediyorum senin rezervinmi düşüktü amh testini araştırma hastanesi yapıyormu canım?

agapo canım günaydın. ben özelde yaptırmıştım tesadüfen. devlet hastaneleri yaparmı bilmiyorum ama eğitim ve araştırma hastaneleri yapar büyük bir ihtimalle.
Canım çok teşekkürederim sen neler yapiyorsun ?

[QUOTapo, post: 37419364, member: 622296"][QSWALOW09, post: 37418478, member: 438912"]oonface84, post: 37417089, member: 441501"]Mrb arkadaşlar bende kaan beyin hastasiyim birkaç arkadaşla özelde yazismistm onlar hatırlayabilirler Rabbime şükürler olsun 11 haftalık hamileyim aslında şimdiye kadar yazamadigim için kiziyorum kendime çünkü ben kaan beye bu topik sayesinde ulastim ben İzmir disindayim İzmirde doktor ariyodum netten buradaki yorumları okuyup karar verdim gitmeye çok doğru bi karar vermisim ikinci denememdi ilkini bulunduğum yerde yaptirmistim kotu bi tecrubeydi klasik bir tedavi uygulandı ve sonuç belli tabiki kaan bey hastaya gore tedavi uyguluyor sabir istiyor ama sonucu çok güzel oluyor Rabbim hepinize yasatsin dua ediyorum sizler için hepimiz saglikla kucagimiza alalim inşallah bizim sebepsiz infertilite benim 8 yumurtam toplandı 5 embriyo oldu 2 tane konuldu 1 bebisim benimle haziranda tedaviye basladik ben öğretmen olduğum için eylüle kadar transfer olsun istedik ağustos sonu oldu az yumurtası olan arkadaşlar sakin umidinizi kesmeyin benim embriyolarin hepsini cozdurmuslerdi 5.güne giderse tekrar dondurulcak blast embriyo elde edilmiş olcakti fakat 5. Güne gitmişler ama dondurulcak kalitede değillerdi transfer olmuştum ama bunlar tutmazsa hic embriyon kalmadi 5. Güne gidemedilerine gore y a tutmazlarsa diyeuüzülüp aglamistim yani azda olsa Rabbim nasip etsin yeter birde ben transferin 11. Günü idrar testi yaptim cikmadi yine üzüldüm tabi halbuki o kadar nette okudum idrarda hemen cukmaz diye bunları siz yapmayasiniz diye yaziyorum ben kaan beyin tekniğini denir artik ona çok inanıyorum sizlerde hamile olup buraya yazacaksiniz inşallah ben simdi kimi görsem kaan beyi söyleyip tavsiye ediyorum sizlerinde sorulari olursa cvplamaya calisirim[/QUOTE]
Allah ta

Allah tamamina erdirsin canim bende kaan beyi bu topikten buldum doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum senin rezervinmi azdı birde amh testini araştırma hastanesi yapiyormu acaba?[/QUOTE]
Yok canim ben pkoluyum fazla yumurtam var 20-25 toplar iz dedi kaan bey

Kızlar biesteron sizdede baş ağrısı yaptımı birde içimde bir baygınlık var ben biesterona bağladım öteki vitaminler yapmiyordur herhalde

OTE="SWALLOW09, post: 37422936, member: 438912"][QUOTapo, post: 37419364, member: 622296"][QSWALOW09, post: 37418478, member: 438912"]oonface84, post: 37417089, member: 441501"]Mrb arkadaşlar bende kaan beyin hastasiyim birkaç arkadaşla özelde yazismistm onlar hatırlayabilirler Rabbime şükürler olsun 11 haftalık hamileyim aslında şimdiye kadar yazamadigim için kiziyorum kendime çünkü ben kaan beye bu topik sayesinde ulastim ben İzmir disindayim İzmirde doktor ariyodum netten buradaki yorumları okuyup karar verdim gitmeye çok doğru bi karar vermisim ikinci denememdi ilkini bulunduğum yerde yaptirmistim kotu bi tecrubeydi klasik bir tedavi uygulandı ve sonuç belli tabiki kaan bey hastaya gore tedavi uyguluyor sabir istiyor ama sonucu çok güzel oluyor Rabbim hepinize yasatsin dua ediyorum sizler için hepimiz saglikla kucagimiza alalim inşallah bizim sebepsiz infertilite benim 8 yumurtam toplandı 5 embriyo oldu 2 tane konuldu 1 bebisim benimle haziranda tedaviye basladik ben öğretmen olduğum için eylüle kadar transfer olsun istedik ağustos sonu oldu az yumurtası olan arkadaşlar sakin umidinizi kesmeyin benim embriyolarin hepsini cozdurmuslerdi 5.güne giderse tekrar dondurulcak blast embriyo elde edilmiş olcakti fakat 5. Güne gitmişler ama dondurulcak kalitede değillerdi transfer olmuştum ama bunlar tutmazsa hic embriyon kalmadi 5. Güne gidemedilerine gore y a tutmazlarsa diyeuüzülüp aglamistim yani azda olsa Rabbim nasip etsin yeter birde ben transferin 11. Günü idrar testi yaptim cikmadi yine üzüldüm tabi halbuki o kadar nette okudum idrarda hemen cukmaz diye bunları siz yapmayasiniz diye yaziyorum ben kaan beyin tekniğini denir artik ona çok inanıyorum sizlerde hamile olup buraya yazacaksiniz inşallah ben simdi kimi görsem kaan beyi söyleyip tavsiye ediyorum sizlerinde sorulari olursa cvplamaya calisirim[/QUOTE]
Allah ta

Allah tamamina erdirsin canim bende kaan beyi bu topikten buldum doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum senin rezervinmi azdı birde amh testini araştırma hastanesi yapiyormu acaba?[/QUOTE]
Yok canim ben pkoluyum fazla yumurtam var 20-25 toplar iz dedi kaan bey[/QUOTE]
İnşallah canım herşey gönlünce olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…