jillian michaels yapanlar birbirimize destek olalımm bu kadın bi harika..

130488

umutluu..
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2015
637
769
36
yağ yakmak sıkılaşmak ve zayıflamak için bu kadın bi harikaa jillianı bilenler bilirr

jillian michaels 30 day shred bu spora devam eden varmı acaba
ben ve ablam bugün bu spora başlıyoruz 1. günümüz olucak bizimle birlikte bırakmadan devam etmek isteyen arkadaşlarımızı aramızda görmek isteriz :KK73:

Başarılar çitlembik, faydasını göreceksiniz emin olun yeter ki vazgeçmeyin. İlk günler zor gelebilir ama bu sizi sakın vazgeçirmesin. Onlar 10 yapıyorsa siz 3 yapın 5 yapın yapabildiğiniz kadar, soluklanıp video devam etsin bu arada, tekrar devam etmeye çalışın böyle böyle adapte olacaksınız inşallah.

Ben bunları yazarken yeni başlıyacağınızı düşünüp yazdım, Belkide deneyimlisinizdir ama olsun yeni başlayacak bir arkadaşımıza tavsiye olur kimbilir. Başarılar kızlar hadi bakalım :KK24:

Beeen tabikiii :) şuan level2 deyim 2. Günüm yok böyle bişi level1 çerezmiş gerçekten çok faydalı bem başlamadan önce ölçüleri mi not almıştım kesinlikle sende al ilerde çok motive ediyo

İlk leslie ile başladım 2 hafta yaptım ama oda bi yerden sonra yetmiyo daha hızlı daha yorucu şeyler istiyo insan :)

Sonra bu hatuna başladım aynı zamanda diyette yaptım 6 kilo verdim 65 le başladım şuan 59 um hedef 55 ama aynı zamanda fit olmak bariz incelemelerim oldu mesela göğüs bölgemde 3 belde 4 basende 3 cm kadar

Yani kısaca kesinlikle tavsiye ediyorum bukadar kısa zamanda sonuç almak insanı inanılmaz motive ediyor

dün itibariyle 3. günümüzde bitti :) sıra bugün de :KK49:
yalnız 2. leveldeki yağmur38 arkadaşımızdan mesaj gelmiyor:KK43: bu kadar yaklaşmışken sporu bırakmış olamaz değil mi:KK17:

iyi geceler kızlar :) biz aynen spora devamediyoruz ablamla birlikte. jillian michael 30 shared 3. level deyiz şuan büyük farklılıklar bizde kesinlikle tavsiye ediyoruz

X