Kaçarak evlendim Lütfen sırf yardım etmeniz için üye oldum fikirleriniz önemli

Öncelikle hamile olmanıza çok şaşırdım, hiç beklemiyordum. İnsan gerçekten hayret ediyor.

İkinci olarak, bence eşinizi arayıp özür dileyin ve evinize dönün. Koca kolay bulunmuyor sonuçta. 3 aylık hamile karısına küfür eden, ailesi sabıkalı adamı bir daha nerede bulacaksınız?

Öncelikle hamile olmanıza çok şaşırdım, hiç beklemiyordum. İnsan gerçekten hayret ediyor.

İkinci olarak, bence eşinizi arayıp özür dileyin ve evinize dönün. Koca kolay bulunmuyor sonuçta. 3 aylık hamile karısına küfür eden, ailesi sabıkalı adamı bir daha nerede bulacaksınız?
Konu sahibinin beklediği yorumlar..🤣🤣

Nedense bu tür evliliklerin sonucu hiç değişmiyor; kız kocasıyla evlenebilmek için ailesini siliyor ,adam ailesi için karısını siliyor... hep kaybeden kadın oluyor...
Çünkü kızlar ailelerini bırakıp giderken aslında içten içe kocası onun hakkında " bu kız ailesini bile sildi benim için, ona hep minnet etmeliyim başımın üstünde taşımalıyım" diye düşünecek, el üstünde tutacak sanıyor. İlk kavgada ben senin için ailemi sildim de geldim demeleri bu yüzden. Ama adamlar da hep " gelmeseydin" diye cevap verdiklerinde sonuç büyük bir hayalkırıklığı..

Muhtemelen barışacaksınız bir sonraki kavgaya kadar idare edeceksiniz.. ilk fırsatta hatta eş ile beraber ailenize barışmak için gitmeniz gerek..hamilesiniz zaten, aile illahaki kabul edecek...eşine ailenizin yanınızda olduğunu hissettirmeniz gerek..saglik teknikeriymişsiniz mesleğin de varmış, ileriki zamanlarda iş bulup çalışabilir hatta atanabilirsiniz de..görümce ne demiş, niye konuşmuşlar bunları takip etmeyi bırakın artık..döküm aldırıp gorumce ile konuşmuş mu diye araştırmak nedir,sanki sevgilisiyle konuşmuş..görümce ile ilgilenmezseniz o da sizle ilgilenmez...ailenizle barışırsanız ve iş konusunda birşeyler yaparsanız güçlü olursunuz ve kimse size böyle davranamaz..

15-18 falan kizlarin kocaya kacmasini bir nebze anliyorum cahillik yani aşk pesinde kafayi yemek ama yuh yani kac yasinda kadinsin kocaya kacmak nedir allah askina ya??? Hangi erkek insanin ailesinden kiymetli olabilir onları ezip geçmesine sebep olabilir... Neyse olan olmuş artik yapacak bir sey yok adam seni ustune engellemis bi de aramamis da napcan kapisinda mi yatcan? Mecburen kendi ailene yalvarcan doncen yanlarına yani, vakit gecmeden ara onlari yine ana baba kiyamaz cocuguna.

Anne baba hiçbir geçerli neden yokken iki insanın bir araya gelmesine mani oluyorsa sonuna kadar riza için uğraşılip yine de alınamayip evleniliyorsa bunu anlayabilirim. Evlilik iki yetişkin insanın verebileceği bir karardır aileler dahil olmamalı.

Ama sizin durumunuz farklı.. aileniz hakli karşı çıkmakta.. Bu evlilik hatadır, siz yanlış bir karar vermişsiniz.esim beni incitmez hep el üstünde tutar bana çok düşkündür cümlenizden sonra gerisini okuyunca şok oldum. İncitmemek sevmek bu mu?
Size bunları yaşatan biriyle böyle davranan biriyle evli kalamazsiniz ne yazık ki çocuk olmus ama bej yine de bosanin diyorum.evwt zor ama ilerde hersey daha da zor olacak.

Seviyorum diyerek boşanmaktan vazgeçmeyin sakin. Aileniz ne derse bas8niza da kaksa diyeceğiniz birsey yok haksızsın
Çalışıp para kazanmaniz gerekiyor. Iste o zaman güçlü olursunuz ne aileniz ne de başkası ezebilir sizi

İkinci çocuğu da acilen
9 aylık evliyim kaçarak evlendim ailem 3 abim eşimi istemedi sırf babası ve abisi hapse girdi diye yargıladılar ve ben bunu vicdan yaptım ve eşimizde seviyodum kaçtım. Eşim Allah var hiç bişeyimi eksik etme her isteğimi yaptı eşya olsun düğün olsun ve çokta ilgilenir benle işinden aşırı düşkün kendi aramızda fazla problem yok fakat ben her kavga etmemizde arkamda birinin olmadığı için eşimin çok rahat davrandığını çok rahat kırabildiğini hissediyorum en son kavgamız dün şöyle anlatayım eşim ailesine düşkün hep onlar için çalışmış şimdiye kadar benle evlendikten sonra bi görümcem var tutturdu sen evlenince değiştin diye eşime baskı uygulamaya kaç kere benim hakkımda kötü konuşmuş bunu eşim kendi söyledi ve senden özür dilemeden onla konuşmam dedi. Ben bikere olsun ablasıyla bi münakaşam olmadı kötü söz söylemedim. Eşimde annemin babamın hatrına sürekli ara diyorlar diye aramış ablasını benden gizli ben gördüm kavga ettim bana haklısın dedi ondan bi sonraki gün ablası 2 kere aramış ama kendi aradığını silmiş fatura detayından öğrendim hibe sakince ona okadar kavga ettik dün ablanla ne konuştunuz dedim gecenin 2 sinde bana bağırdı küfürler etti sen karışamazsın benim ablamla konuşmama ailemi uzaklaştıracaksın falan birsürü laf ben dedim senin için ailemi bıraktım dedim ve bana s…. Ailene diye küfür etti okadar ağırıma gittiki kendi çöküp gidecekti ben gittim gecenin üçünde ve bana s… git dedi sonra arabayla peşimden gelip zorla arabaya bindirmeye çalıştı babamı arıyım derdini ona anlat diye beni korkutmaya çalıştı binmedim yakın mesafede arkadaşım vardı ona geldim ve beni hiç aramadı engellemiş heryerden ve 3 aylık hamileyim:KK43:
9 aylık evliyim kaçarak evlendim ailem 3 abim eşimi istemedi sırf babası ve abisi hapse girdi diye yargıladılar ve ben bunu vicdan yaptım ve eşimizde seviyodum kaçtım. Eşim Allah var hiç bişeyimi eksik etme her isteğimi yaptı eşya olsun düğün olsun ve çokta ilgilenir benle işinden aşırı düşkün kendi aramızda fazla problem yok fakat ben her kavga etmemizde arkamda birinin olmadığı için eşimin çok rahat davrandığını çok rahat kırabildiğini hissediyorum en son kavgamız dün şöyle anlatayım eşim ailesine düşkün hep onlar için çalışmış şimdiye kadar benle evlendikten sonra bi görümcem var tutturdu sen evlenince değiştin diye eşime baskı uygulamaya kaç kere benim hakkımda kötü konuşmuş bunu eşim kendi söyledi ve senden özür dilemeden onla konuşmam dedi. Ben bikere olsun ablasıyla bi münakaşam olmadı kötü söz söylemedim. Eşimde annemin babamın hatrına sürekli ara diyorlar diye aramış ablasını benden gizli ben gördüm kavga ettim bana haklısın dedi ondan bi sonraki gün ablası 2 kere aramış ama kendi aradığını silmiş fatura detayından öğrendim hibe sakince ona okadar kavga ettik dün ablanla ne konuştunuz dedim gecenin 2 sinde bana bağırdı küfürler etti sen karışamazsın benim ablamla konuşmama ailemi uzaklaştıracaksın falan birsürü laf ben dedim senin için ailemi bıraktım dedim ve bana s…. Ailene diye küfür etti okadar ağırıma gittiki kendi çöküp gidecekti ben gittim gecenin üçünde ve bana s… git dedi sonra arabayla peşimden gelip zorla arabaya bindirmeye çalıştı babamı arıyım derdini ona anlat diye beni korkutmaya çalıştı binmedim yakın mesafede arkadaşım vardı ona geldim ve beni hiç aramadı engellemiş heryerden ve 3 aylık hamileyim:KK43:
Adamın seni çok sevdiği ve sana çok değer verdiği her davranisindan belli. Bence derhal barışmali ve ucuncu hatta dorduncu çocuğu yapmalısınız.

Balık baştan kokmuş zaten . Neyse olan oldu .
Ailenizden kiminle daha iyi anlaşıyorsanız anne kardeş artık dayı teyze hala da olur vs arayın lütfen . Ailenizle aranızı düzeltin .

Siz basta hatalisiniz kusura bakmayın ama 27 yaşındasınız.esinizin yaşını da bilmiyorum ama çocuk değildir diye tahmin ediyorum.o yaşta bir adama ne yapıp yapmayacağını dikte edemezsiniz herkes yaptığından utanır.ablasina hak vermemiş kizmis.mesafeli davranmış.ne istiyorsunuz silsin mi ablasını.oyle bir dünya henüz hiç bir yerde yok.ne kötü görümceler kv ler okudu bu forum daha hiç vazgeçilen i görmedi.istisnalar kaideyi bozmaz.esinizde hata ya hata ile karşılık vermiş.bosanma gibi bir düşünceniz yok o zaman orta yolu bularak yaşamayı öğreneceksiniz.ailesi ile bağına görüşmesine karışamazsın.esiniz i telefon ekstralarini kontrol edecek kadar takip etmenizde sorun benim gözümde. Ya birseyden supheleniyorsunuz ya da size güven vermiyor.ama suan hala cicim ayları yenisiniz hala daha alttan aldığımız dönemler böyle zitlasmaya devam ederseniz bitmesini istemediğiniz evlilik ister istemez bitiş noktasına gelecek.sana ille de goruseceksin konuşacak sin demediği sürece sorun yok.ha bir de evlilik benim.gozumde satranç tir siyasettir.siyaset bileceksin.gerekeir se gorumcenle siyaseten de olsa arada görüşecek ben uzatmiyorum esim için görüşüyorum ama yinede sizi affetmedim imajı çizeceksin.esine de ben senin hatrina onlar la görüşüyorum ama onlar senin hatırına karına saygı duymuyorlar diyerek kendi kalene degil karşı kaleye gol atacaksın.30 yaşındaki adama gorusemezsin edemessin gidemezsin gelemezsin diyerek böyle laflar isitir sonra kendini arkadaşının evinde bulur en sonda bosanmayi da düşünmediğin icin geri geri eve döner esini daha da arsizlastirirsin

ahahah ben de yorum yazacaktım baktım çoktan kaçmış.
okumamış bile bir kısmını :KK53:
Birde 7 sayfa okudum rabbitgirl rabbitgirl im
Aha bizimki de göz. Boru mu bu? O kadar sayfa insanlar yazmis " gizim altin taş..klı bu adamin ailesi niye cezaevinde? " diye...

Neyse üzülmedim. Baktım Kayserili normal dedim. Kelimeleri bile israf edip bir cümle kurmamış. Gayet normal yani

İşte aileni boyle kolay silersen malesef erkek zaten dünden ezmeye meraklı
Bı insanın ailesi ne kadar kötüde olsa kacmamali yoksa böyle koz olarak kullanıyorlar nede olsa sahipsiz diye
Erkekler hiçbir zaman ailesiyle tam anlamıyla silmez
Umarım hamile değilsinizdir boşanır yeni bı hayat kurarsiniz

İşte aileni boyle kolay silersen malesef erkek zaten dünden ezmeye meraklı
Bı insanın ailesi ne kadar kötüde olsa kacmamali yoksa böyle koz olarak kullanıyorlar nede olsa sahipsiz diye
Erkekler hiçbir zaman ailesiyle tam anlamıyla silmez
Umarım hamile değilsinizdir boşanır yeni bı hayat kurarsiniz
3 aylık hamileyim diyor ya sonunda yazının…
neyse kınamıycam

X