Kadın olarak bir kadına aşık olmak

bir müddet daha kendini tanımaya çalışmanı öneririm. kızlarda olabiliyo bazen bu şüphe. çünkü sana karşı güzel davranan, görüşleriyle ve dokunuşuyla etkileyebilen bir erkeğe daha önce hiç denk gelmediysen; seni her yönüyle kendine hayran eden bi hemcinse aşık olduğu korkusuna kapılabilirsin. umarım bi sonuca ulaşırsın

Neden bu konu kapatılmıyor acaba?
İslama İnancımıza hakaret ve aşağılama var.
Açık kalması bizi gerecek hadsizlerin de saldırısı devam edecek.

lezbiyenlik doğal bir durumdur gaylik falan gibi demek ki senin ilgin de kendi cinsine bununla barış derim. kaos gl gibi dernekler var sana destek olurlar.

Of of, şöyle bir mesajlara bakınca resmen Türkiye profilinin yansıması.
N'olur konu hakkında o muhteşem düşüncelerinizi beyan etmeden önce az biraz okuyun araştırın, cinsel tercihle cinsel yönelim arasında fark nedir ona bakın, hiç olmadı şu belgeseli izleyin. Burdaki ailelerin ve trans, lezbiyen, gay çocuklarının dramlarını anlayın. Lütfen.

http://www.benimcocugumbelgeseli.com/

Buna sapıklık demekten vazgeçin,saygısızlaşıyorsunuz. Biraz hoşgörü...Bilim insanları bunun psikolojik veya hormonal sebeplerden ileri geldiğini söylüyorken siz nasıl kişisel tercih diyebiliyorsunuz? Dünyada sakat insanlar da doğuyor,bu üretim hatası o zaman size göre. Biraz mantık lütfen. Kişileri de sapık diye aşağılamaktan vazgeçin,insanlar böyle hissedip,dışlanmaktan korktuğu için hayatlarına son veriyor kimi zaman,sizin gibilerin baskısı yüzünden. Tekrarlıyorum insanın elinde olan bir durum değil bu. Arkadaşların dediği gibi bir varoluş biçimi. Tanrı da onu öyle yaratmış,ve siz bu insanlara saygı duymayacak kadar da ayrımcısınız demek ki. İnsan,insan olduğu için sevilir.

Bu cümleye bayıldım

yani konuyu dine getirmek de moda oldu. Ya herkes sizin dininizden mi sanıyorsunuz? Senin dinine göre yanlışsa yanlış, benim inancıma göre problem yok belki. Nedir yani bu dini konuşmalar yapmak? Bütün dünyayı müslüman sanıyor bunlar. Bir de dinden bahsedip öyle hoşgörüsüz öyle saygısız oluyorlar ki...Sizin gibilerden korkmak lazım. Taşlarsınız valla görüşünüze uygun olmayanları,öyle bir nefret,kin duyuyorsunuz. Bir de bilgisizce konuşmalar var o da ayrı mesele. Sapık vs. diyerek konu sahibini bunalıma sürüklediğinizin farkında mısnız? heteroseksüelim fakat eşcinsellere yapılan bu acımasız muameleye katlanamıyorum.
Konu sahibi arkadaşım; bir süre bekle...Şu an kafan karışık olabilir,bir de gençsin. Bir uzmanla konuşabilirsin. Herşey zamanla netleşecektir, eğer gerçekten kadınlara yönelik bir eğilimin olduğunu farkedersen de sorun etme,kendini anormal olarak görme. Bu dünyada senin böyle varolman gerekiyormuş ve böyle varoldun,deneyimlemen gereken birşeymiş demek ki. Kendine iyi bak.

evet saygı duymuyorum evet ayrımcıyım evet bana göre kişisel tercih ve evet benim inancıma göre Allah C.C insanı sapkın yaratmadı insan kendi sapıttı

dine kayacak polemik yaratacak konular açan olmazsa bence kimse gerilmez sayın muzlupasta hoşçakalın.

Neden bu konu kapatılmıyor acaba?
İslama İnancımıza hakaret ve aşağılama var.
Açık kalması bizi gerecek hadsizlerin de saldırısı devam edecek.
ŞİMDİ ONLAR İSLAMA HAKERET EDİNCE MEDENİLEŞİYORLAR BİZ ONLARA HAKARET EDİNCE HAYVANLAŞIYORUZ ANLAYIŞLARI BU YÖNDE..bence de bu konu kapatılmalı..@okypete kişilik haklarına defalarca kez hakaret içerikli cümleler olan bu konu neden ısrarla duruyor..

evet saygı duymuyorum evet ayrımcıyım evet bana göre kişisel tercih ve evet benim inancıma göre Allah C.C insanı sapkın yaratmadı insan kendi sapıttı
Bilim evrenseldir,sana göre bana göre diye bir şey yok,ha bilimden uzaksanız tabi bilmiyor olabilirsiniz. İnsanlara kafanıza göre de hakaret edemezsiniz.Ayrıca ''sizin deyiminize'' göre sizin Allah'ınız sakat insanları yaratarak da üretim hatası yapmış oluyor. Konuları dine kaydıran sizlersiniz,nasıl bir takıntıysa...insanlara empoze etmeye çalışmak da misyonunuz heralde. Neyse ne kadar konuşsam da boş,perspektifi dar insanlarla genelde tartışmayı pek uzatmam,zaman kaybı oluyor,size iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Allah'ınız diyerek saygı portföyünü halka arz ettin benden de saygı bekleme bence GEREKSİZ polemiğe girmeyelim daha önceki arkadaşla girdiğimiz sonuç ortada ..birbirimize saygı duymak zorunda değiliz hakaret etmediğimiz sürece ama siz ısrarla haddinizi aşıyorsunuz hadi kardeşim sen yoluna ben yoluma..burası kadınlar kulübü LGBT değil.@muzlupasta

Ben bu belgesel linkini yine yine ve yeniden paylaşacağum.

Son düzenleme:
Sen saygı sınırını çoktan aştın,sen de saygıyı haketmiyorsun kusura bakma. Kaldı ki ben hakaret etmedim,senin Allah'ın benim değil hayret bişey,niye zoruna gidiyor? üstelik heteroseksüel olduğum halde eşcinsellerin hakkını savunuyorum ben,sizin gibi ayrımcı değilim,evet burası kadınlar kulübü ayet paylaşılacak yer değil burası,git dini düşüncelerini dini forumlarda paylaş,hadi kardeşim hadi...

kardeş sana ve diğerlerine saygı duymuyorum bunu beyan etmektende çekinmiyorum hakaret etmiyorum ısrarla hakaret ediyorsun benden sanane senden banane bu kadar rahatsızsan burda konu açmazsın gelecek yorumları bile bile....amacın ne neden uzanıyorsun ve uzatıyorsun bu kadar ben giderim kendi topiğime hadi ozaman sende gideceğin yeri biliyorsun ,cinsiyet karmaşası yaşayanların derneği değil burası ben yerimi biliyorum sen biliyor musun..

Ben bu belgesel linkini yine yine ve yeniden paylaşacağum.

Sabırla bu tip insanlara laf anlatmaya çalışmanızı takdir ediyorum ama ne yazık ki bunları muhatap almanın, insan yerine koymanın fayda ettiğini hiç göremedim. Bu tip saygısız, dar kafalı ve homofobi hastalığından muzdarip insanlar yüzünden bir sürü lgbt insanın psikolojisi bozuluyor, intihar ediyorlar, taciz ediliyorlar, tecavüze uğruyorlar, öldürülüyorlar, böyle başlıkların altında dayanamayıp yazmamın tek sebebi budur, yoksa bunlara laf anlatmanın mümkün olmadığı çok açık.
Acı olan şu ki,
bu gibi tipler, eşcinsellere, "saygı duymam, hastasın, tedavi ol, yanacaksın, Allah belanı versin, Allah ıslah etsin" diye saldırma CÜRETİNİ kendilerinde bulabiliyorlar. Literatürde bu durum, cahil özgüveni olarak adlandırılıyor. Buna haklarının olmadığını, buna cüret ederlerse gani gani ağızlarının payını alacaklarını ve en önemlisi bir kadına aşık olmuş bir kadına kendini bir gıdım dahi kötü hissettirmeye hakları olmadığını bilmeleri gerekiyor.
Hele bir de, arada gözüme takıldı, belli ki beyin fonksiyonları emekliye ayrılmış bir tip, sadece eşcinsel eğilimleri olduğu için bir kadına, "vücudunda kusur mu var" yazmış
Ablalarım yontma taş devrinden günümüze gelseniz artık. Gelirken de hadlerinizi yanınızda getirseniz.
Bu kadar saçmasapan insanlar hiçbir şekilde saygıyı haketmiyorlar.
Üstelik o kadar da kendilerini bilmezler ki, kendileri 78 sayfa boyunca bu kadına "hastasın, tedavi ol" dedikten sonra, "sizler homofobiksiniz ama bu tedavi edilebilir bir hastalık" sözünü hakaret olarak algılayıp zırlamaya başlıyorlar.

Hadi yürü o zaman kendi topiğine...

Harikasınız. Mükemmel yazmışsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…