Kadınlar Kulübü Güzellerinin Güzellik Sırları

Birkere herseyin basi temizlikdir.
Hergün dusumu alirim hatta bazen günde iki defa.
Kullandiklarim: Sac kremi, Koltuk alti rollo ve deo
Yüz bakimim icin : Salatalik kabugunu yüzüme sürerim
Bukadar aslinda. Disari cikarken bazen biraz göz makyaji ve ruj sürerim.

Benim icin en önemlisi bir insan temiz olacak söyle misssss gibi:)
Bazen biri yanimdan geciyor ter kokuyo valla öyle insanlara sinir oluyorum, rahatsiz ediyor.

bişey sorucam kızlar..Ben yeni üye oldum ve üye olmadan sizlerin yazdıklarınızı okuyunca imrendim resmen.Benim bakım zamanlarım değişiyo,moralim iyi olunca yapıyorum..ama iş yerinde öyle keyifsizim ki hiç bişey yapmak istemiyorum.Bi üşengeçlik var bende..canım çok sey istiyo ama yapamıyorum..ne tavsiye edersin..Mesela ranıp yazdıkların süper..nasıl böyle bi düzen oturttun..Bi de ben yeni evli olucam..ama bakım kim ben kim..of offfff

Selam canim.
Illaki duzenli olarak carsambayi su bakima
cumartesileride sunu yapicam diye birsey yokki
duzeni plani sevmez herkes, ben sevmem mesela..takil kafana gøre
ønemli olan yapmak sadece

-haftada iki kez mutlaka peeling yaparim yuzume
-haftada bir kez de vücuduma yaparim, Mary Cohr peelingi vücut icin en guzeli bence, mukemmel yumusatiyor.

-her gun dus alirim, saclarim haric.

-bebek yagi kullanirim, icine kayisi yagi karistirilmis bir bebek yagi buldum gecen gun, harika øzellikle epilatør ile tugleri yok ettikten sonra yumusacik yapiyor..

-nem maskesi yaparim haftada bir, bazen unuttugum oluyor amafisfisfis
-nem maskem haricinde birde cildime bal surerim, harika nemlendiriyor oda, 20dk duruyo yikiyorum.

saclarima ve beslnemmeme dahada dikkat etmem lazim ama, meyveyi hic sevmiyorum mesela, sacimida duzlestiriyorum SIK SIK:mymeka::mymeka:

daha øgrenecegim cok sey var galiba

süpersin selenais cim..tavsiyelerine uycam..ya böyle kendimi kampa almak istiyorum canım..yani imaj değişikliği bi de zaten benim acil diyet yapmam gerek..nem maskesi nasıl yapıyosun..bi de benim bi huyum var kozmetik,saç şekillendirici bi sürü şey alrım..onca para veririm cnm..ama aynen öyle evde durur... ah ahh..

ya ben zaten doğum kontrol hapı kullanıyorum ama gürleştirdiğini bilmiyodum..siz saç bakım şampuanı ne kullanıyosunuz kızlar..ben bioxcin kullanıyorum ama şimdi bırakıcam matlaştırdı saçımı.
Böyle saç kremi bakım kürü falan olan ii bi şampuan istiyorum..kullandınız mı hiç?

Bir de aklıa gelmişken, limon maskesi var yaptığımız kardeşimle.. cilt lekeniz varsa iyi geliyor, cildi pürüzsüzleştiriyor.. 1 limonun suyuna aynı limonun kabuklarını rendeliyosunuz, içine 1 tatlı kaşığı kabartma tozu koyuyosunuz, biraz un koyup, 1 havucu rendeleyin.. yüzünüze sürün kuruyunca hafif ovalayın sonra yıkayın.. güzel sonuç veriyor desem olmucak şimdi, malum!!! neyse isteyen yapsın..

mühendis_17 şampuan diyosan eğer gliss güzel bi şampuan.. yazmıştım önceden de avonun ürünleri de iyi mesela.. saç maskesi var, o güzel, kış için bi maskesi vardı hala var mı bilmiyorum, yumuşacık yapıyo, besliyor da saçları.. mesela DFN garlıydı galiba ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var memnunlar..

yılan yağı için saçı çoğalttığı söyleniyor sen öyle bir değişiklik fark ediyor musun eğer çoğaltıyorsa ben de kullanayım:CüvCüv:
canım evet gürleştiğini hissediyorum saçlarımın,bende eşimden duydum kellik preblemi olan bir arkadasın da bile işe yaramış bu yılan yagı ben aktardan 5 ytl ye aldım...a.s

Aynen bende senin gibiyim canim, dolabimda yag krem maske elektrikli esya ne ararsan var ama birde popomu kaldirip uygulasam onlari iyi olcak..

nem maskemi sormussun, ben Dermalogica kullaniyorum, harika bir nem maskesi, ama cok pahali bir urun, arkadasim guzellik uzmani salonunu kapatinca elinde kalan urunleri yari fiyata satti bende yararlandim tabiki butun bakim setini tamamladim sırnaşık şey

ama dedigim gibi bal da en az ayni sonucu veriyor,

canım evet gürleştiğini hissediyorum saçlarımın,bende eşimden duydum kellik preblemi olan bir arkadasın da bile işe yaramış bu yılan yagı ben aktardan 5 ytl ye aldım...a.s

aslında ben de almıştım hemde dört şişe birden bir defa kullandım sonra araştırmaya devem ederken sahtesi iyice zarar verdiği için aldıklarım sahteyse diye düşündüm korktum tekrar kullanmaya geri kalan o üç şişieyi de çöpe attım senağlama

her sabah cildimi önce ılık suyla sonrada soguk suyla yıkarım.İşe gittiğim için makyaj yapamadn önce nıveanın su bazlı yüz kremini sürerim.daha sonra allık rimel ve likit rujumu sürerim.koyu renkleri sevmem kumral olduğum için şeftali dogal tonları kullanırım.beni hadise beyonce ve shakıra ya benzetırler.üçünün karısımı olduğumu soylerler.saçlarım kıvırcık ama cok değil beyonce nın saçları gibi uzun kumral aralarında ışıltılı sarılar var shakıranın ki gıbı.. saclarımı 3 gunde bır yıkarım mutlaka sac kremımı surerım,banyoda sacım ıslakken tararım. ıyıce vucudumu keselerım palmolıve spa duj jelıyle.banyodan sonra saclarımı ve vucudumu kurulayıp kurutmam nemını cekene kadar beklerım.nemlendırıcı mutlaka surerım saclarıma da havlu sararım sabaha kadar oyle kalır.dans etmeye bayılırım bu yuzden vucudum bıcımlı ve kıvrımlı.

Yakinda seni sahnelerde görürsek hic sasirmayiz yerimseniben

kızlar ben bişey sorucam size konuyla alaksı yok ama..ben bi konu açtım..ama tag yapmamışım bulamıyorum..proflimden buldum ama..ama benden başkası sanırım bulamıycak napim şimdi

cildimi çok sık yıkamam.
sigara içmem.
makyaj yaparken fondoten ve pudra tarzı şeyler sürmem.

CANIM VALLA BENDE DÜŞÜNDÜMDE HİÇ BİŞEY YAPMIYOMUŞUM YA Bİ KADIN BAKIMLI OLMALIDIR
HAKLISINIZ VAKTİM OLMUYOR İŞ GÜÇ DERKEN NADİREN ARADA SIRADA YAPIYORUM
SELANİSCİM Bİ BEBEK YAĞI VAR İÇİNE KAYISI YAĞIDA KARIŞTIRILMIŞ DEDİN
ADINI ÖĞRENE BİLİRMİYİM KAYISI YAĞININ CİLDE ÇOK İYİ GELDİĞİNİ BİLİYORUM DA ONU ALIP KULLANMAK İSTERİM

Canim su anda isyerindeyim ben, eve gidince bakar yazarim sana adini, ama turkiyede varmidir bilmiyorum tabi, yurtdisindayim ben. Yinede aktarlara sorabilirsin belki vardir.. simdi ben aktarlarda tam olarak ne tur seyler satilir bilmiyorum ama vardir belki
birde bulamazsan bebek yagina kayisi cekirdegi yagi karistir, direk kayisi yagini karistirma cildi yakar.a.s.

AAA YURT IŞINDA OLDUĞUNU GÖRMEMİŞİM CANIMşakkıdı
SEN GENE ADINI Bİ SÖLE BELKİ BULABİLİRİM

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…