Kadınlar Kulübü Güzellerinin Güzellik Sırları

guzel ben begendimm..sac rengın falan cok guzll...ama sortunun rengı daha guzllsırnaşık şeyşutarafagitti:roflol:

bişey sormak istiyorum benim saçlarım çok dökülüyo ve sürekli olarak dökülüyo günde 50-100 tel normal diolar ama rahatsız oluyorum ben badem yağını ne için kullanıyosun ve 1 şampuanın tamamına bi şişe badem yağının tamamınımı boşaltıyorsun bilgi verirmisinnn fisfisfis

aslı-x

tam bir yüzücü vücudu.. süper.. spor yapıosun galiba... mükemmel cünkü hatların kaydirigubbakcemile5

Son düzenleme:
merhaba hanımlarr..
ben sabahları ve gece yatmadan hemen önce yüzümü yıkar rosensin gül suyunu sürerim bunu hiç atlamam cildimden de gayet memnunun problemli değil duru ve yumuşak bi cildim var
hafta da 1 kez peeling yaparım bunun dışında cildime bişey uygulamam
sık sık saçlarımı yıkamasam da duş alırım özellikle yazın bebe yağı kullanırım ya da nemlendirici hoş kokulu bi vücut kremi bazen kendimi yalayasm gelir:roflol: yaşım 22 orta okul yıllarından beri deodorant kullanma alışkanlğm vardır her üstümü değiştirişimde pijamamı giycek bile olsam mutlaka sıkarm tenim artk kendi kendine kokuohihoyyyt
şampuanımdan memnunum schwarzkopf gliss dengeleyici şampuan dipleri yağlı uçları kuru saçlar için şampuanın bir de sıvı saç kremi var durulanmayan banyodan çıkınca onu uygularım saçlarım yumuşacık oluo fön falan çekince hem parlak hem de daha yatışmış oluo
siyah göz kalemim vazgeçilmezmdir
bi de şu sigarayı braksam

bi de bayanlar annemin kullandığı göz çevresi kremi var avonun ondan aklıma geldikçe haftada 1-2kez sürüyorum bi faydası ya da zararı olur mu sizce bu yaşta(22):uhm:a.s.

Ya nasil beceriyosunuz göbek yapmamayiiii......ya bende çok zayifim ama gobeğim var deli oluyorum bi ara mekik çekiodum erisin diye ama sonuç alamayinca sikildim biraktim....napmama gerekir sizceee???

yediklerime dikkat ederim, özellikle aksam 18den sonra birsey yemem, yersemde sirf meyve
günde 2,5-3 litre su icerim
cayimi limonlu icerim
aksam yatarken dislerimi fircalar, yüzümü nivea temizlik sütüyle silerim, badem yagi sürerim, bazen kirpiklerime hint yagi sürerim

sabah kalkip dislerimi fircalar yüzümü soguk suyla yikarim ama kurutmak icin havluyu sürtmek hafif bastiririm

yüzüme nemlendirici sikilastirici krem sürerim, rimel sürerim dudaklarimi hic bir zaman kremsiz parlaticisiz birakmam

ellerimi daima kremlerim, tirnaklarima bakim yaparim haftada bir kere
dustan sonra nemlendirici sürerim

saclarima bakim yaparim

her aksam egsersiz yaparim

haftada bir kere dudaklarima 10 dak bal sürerim

firsat buldukca paten yaparim

aklima gelen bunlar simdi

evet bende cok begendim ilk gordugumde ya yuzucu ya voleybolcu diyordum ama degilmiş :) beniim omuzlarımda oyle voleybol ve yuzmeden dolayı ama bendeki dezavantajı kucuk yastan basladım gogus mogus hiç yok :) yaa belki genetik olarak yok ama ben sucu sporuma atıyorm

YAA GERÇEKTEN BİŞİ YAPMADAN NASIL BÖLE VÜCUDA SAHIP OLABİLIYOSUNUZ KISKANIYORUM VALLAsenağlama..BENIM VUCUDUM ÇOK DENGESIZ BACAKLARIM KOLLARIM İNCE AMA KALÇA VE GOBEK VAR NASIL ERITECEĞİMİ BILMİYORUM BANA BI ÇAREEEEsenağlama

benim makyaj anlayışıma gelince,yeri gelince hafif,yeri gelince profesyonel makyaj yaparım.makyaj yapmayı iyi bilirim fakat günlük hayatta sadelikten yanayım,ama mutlaka dışarı çıkarken parlatıcı + rimel kullanırım,renkli gözlü oldugum için rengarenk kalemler kullanabiliyorum hihoyyyt favori göz makyajı renklerim mavi,lacivert,gri tonlar.allık kullanmama lüzum yok çünkü her daim yüzüm kızarır sositososito pudra,kapatıcı kullanmıyorum ama yinede var lazım olursa diye.onun dışında cildimi temiz tutmaya çok dikkat ediyorum,rutin cilt temizleme-nemlendirme olayım var,haftada 1 kez kil maskesi yapıyorum.saçlarım içinde saç bakım yağı ve bitkisel şampuan kullanıyorum kaydirigubbakcemile5

bende cildim için kayısılı sabun ve oley marka jel kullanıyorum bunuda yeni başladım zaten uykucu biriyim öyle kendime fazla özen göstermiyorum ama artık kendime bakmayı öğrencem sizlerin sayesinde a.s.

kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…