Kadınlar sabahları daha suratsız...

1BukeT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2006
1.453
28
İngiltere'de Uyku Konseyi tarafından yapılan araştırma, birçok erkeğin, sabahları kadınların daha suratsız olduğu şeklindeki görüşünü doğrular sonuçlar ortaya çıkarttı.

Kadınlar sadece daha çok suratsız olmakla kalmıyor, aynı zamanda bu aksi ruh hali kadınlarda daha uzun sürüyor.

Araştırmada, erkeklerin yüzde 24'ü sabahları yataktan asla suratsız birşekilde kalkmadıklarını söylerken, kadınlarda bu oran sadece yüzde 14 oldu.

Araştırmada ayrıca, bu ruh halinin kadınların yüzde 13'ünde 2 ile 4 saat sürdüğü, oysa aynı süre boyunca suratsız olan erkeklerin oranının yüzde 10 olduğu ortaya çıktı.

Ankete katılanların yüzde 41'i sabahları huysuz olmalarının başlıca nedeninin uykusuzluk olduğunu söyledi.

Uyku Konseyi'nden Jessica Alexander kadınların suratsız olmasının belki de uyku kalitesiyle açıklanabileceğini belirtti.

Kadınların sadece yüzde 9'u her gece iyi uyurken bu oran erkeklerde yüzde 15. Her 10 kadından 3'ü uyku sorunlarından partnerlerinin horlamasını sorumlu tutarken, erkeklerin sadece yüzde 13'ü partnerlerinin horlamasından yakındı.

(CNNTürk)

Yok ya ben çok büyük neşe ile uyanırım. Müzik açarım, giyinirim, kahvaltı hazırlarım. Hatta en neşeli olduğum zaman sabahlardır. Günün sonuna doğru yaşadığım olayların etkisi ile, günün stresi ile bazen suratsız olursam olurum yoksa daima güleç bi yüzüm var valla:1yes2:

evet sabahları kımse yanaşmasın yanıma:mymeka:
annemde hep der sabah gülmezsen kimse seni almaz acaba ondanmı evlenemıyorummmm:çok üzgünüm:

Nedense Bende Herzaman Mutsuz Ve Sinirli Kalkarim Eşimde Saolsun Çok Anlayişlidir Her Sabah Terslenmesine Karşin....

suratsız deyil ama,sabahları kalkınca kafamı toplayamam hemen neskafe içerim

offff tam ben.Evde sabahları kimse benimle pek fazla konuşmuyor.çünkü, herşey beni sinirlendiriyor,kavga etmek için bahane arıyorum.memnun değilim ama böyleyim ne yapayım..:kızgın:

Valla bu konsey beni bu sonuçların dışında tutsa iyi olur çünkü benim suratsızlığımın sabahı akşamı yok :1closedeyes: Birgün sabah mutlu uyanırım ama gün içinde suratım asılmış yani değişiyor bu durum.

X