Dudak Makyajı Kalın Dudak

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

beasuperstar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2014
278
34
Merhaba arkadaşlar burada kalın dudak için o kadar çok para döken insan varki. En sonunda konu açtım. Bu yöntem çok sağlıklı değil. Hoş silikon ya da dudak kalınlaştıran kremiydi vs. onlar daha sağlıklı sayılmaz. Benimki tamamen psikolojik takıntıydı, 2013 ocakta soldaki fotoğraf. Zaten o zaman dudak yolmaya başladım. Artık takıntı oldu, psikoloğa gideceğim sürerse fakat sağdaki fotoğraf ise şimdi ve makyajsız normal hali. Ve kurusa bile daha ince olmuyor, uyandığımda ise daha da şiş oluyor. Daha söneceklerini düşünmüyorum. Dudak yolmak dediğim masaj şeklinde, fakat üstündeki deriyi yoluyorum. Mikrop kapmaya açık ama silikondan daha kötü olamaz.
t4iH9Ec.jpg

Merhaba arkadaşlar burada kalın dudak için o kadar çok para döken insan varki. En sonunda konu açtım. Bu yöntem çok sağlıklı değil. Hoş silikon ya da dudak kalınlaştıran kremiydi vs. onlar daha sağlıklı sayılmaz. Benimki tamamen psikolojik takıntıydı, 2013 ocakta soldaki fotoğraf. Zaten o zaman dudak yolmaya başladım. Artık takıntı oldu, psikoloğa gideceğim sürerse fakat sağdaki fotoğraf ise şimdi ve makyajsız normal hali. Ve kurusa bile daha ince olmuyor, uyandığımda ise daha da şiş oluyor. Daha söneceklerini düşünmüyorum. Dudak yolmak dediğim masaj şeklinde, fakat üstündeki deriyi yoluyorum. Mikrop kapmaya açık ama silikondan daha kötü olamaz.
t4iH9Ec.jpg

Bende düsünüyorum cok güzel olmus. Hangi yöntemle yaptirdiniz peki ?

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Bende düsünüyorum cok güzel olmus. Hangi yöntemle yaptirdiniz peki ?

Yaptırmadım canım bir buçuk senedir sürekli dudaklarımla oynuyorum, yoluyorum. Bir nevi takıntı yerine sürekli yaptığım masaj gibi düşünürsek daha mantıklı olur. Ekstradan yoluyorsun :KK70:

Bas baya yoluyorsun dudağında ki o deriyi öyle mi :44:
Ömrü hayatım da ilk defa böyle bişey duydum .
Yalan değil hoş gözüküyor ama ya ilerde ? Tehlikeli geldi bana.

Bas baya yoluyorsun dudağında ki o deriyi öyle mi :44:
Ömrü hayatım da ilk defa böyle bişey duydum .
Yalan değil hoş gözüküyor ama ya ilerde ? Tehlikeli geldi bana.

Evet ailem de çok kızıyor elim sürekli ağzımda diye, çok tehlikeli olduğunu düşünmüyorum çünkü kalın dudak önerilerinde dudakları fırçalamak yazıyor, o da deriyi atıyor. Ben bunu ellerimle yapıyorum. (Mazoşistçe göründü ama) Bir arkadaşım da sürekli yolduğunu söyledi onun dudakları daha da kalın. :KK70:

Evet ailem de çok kızıyor elim sürekli ağzımda diye, çok tehlikeli olduğunu düşünmüyorum çünkü kalın dudak önerilerinde dudakları fırçalamak yazıyor, o da deriyi atıyor. Ben bunu ellerimle yapıyorum. (Mazoşistçe göründü ama) Bir arkadaşım da sürekli yolduğunu söyledi onun dudakları daha da kalın. :KK70:

İyimiş valla bedava silikon :KK1:
Az önce baktım google görsellerden dudak yolma diye hiç güzel resimler yoktu ,senin ki şaşırttı beni.

İyimiş valla bedava silikon :KK1:
Az önce baktım google görsellerden dudak yolma diye hiç güzel resimler yoktu ,senin ki şaşırttı beni.

Ben de sorunuma çözüm aramıştım ama internette hiçbir şey bulamadım bu konuda. Artık başka biri ararsa çıkar :KK70:
Bakalım bu gidişle seneye Irina Shayk gibi olacağım heralde :KK70:

Bende yonmay basliyorum :) peki ne kadar sürdü böyle olmasi?

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Çok güldüm gece gece ya , em bari dudaklarını herkes de bu sonucu vermeyebilir dikkatli ol arkadaş şanslı gibi geldi bana .
Ya o değil benim de elim gitti dudaklarıma şimdi hee :KK9:

daha net bi resim varmi ya bende cok merak ettim :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende yonmay basliyorum :) peki ne kadar sürdü böyle olmasi?

Bir buçuk yılki sonuç bu ama geçen haziran bir resmime bakıyorum 5-6 ayda da kesinlikle ilerleme olmuş.
Bu arada krem sürün, yoksa çok kötü olur sorumlusu olmak istemem. Hatta bir seçenek olarak dudaklarınızı fırçaladıktan sonra masaj yapın. Aynı şey olur.

Arkadaşlar dudak kopartma huyu bendede var küçük yaştan beri koparinca şişiyorlar arkadaş haklı ama bence hic alışkanlık yapmayın ben kurtulamıyorum mesela yara oluyor ve stres yapınca elim hemen oraya kayıyor

Allah allah bende sıkıldıkça elimi atar yolarım ince ince bazen dudaklarım daha dolgunlaşmış görünür gözüme ama sanmıyorum ya hem psikolojik olarak da sağlıklı birşey değil yani alışkanlıksa diğer türlü bir amaç için yaplıyorsa değişebilir de :) ay bilemedim şimdi eski fotoma ve yeni fotoma bakacağım fark varsa atarım buradannn :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Arkadaşlar dudak kopartma huyu bendede var küçük yaştan beri koparinca şişiyorlar arkadaş haklı ama bence hic alışkanlık yapmayın ben kurtulamıyorum mesela yara oluyor ve stres yapınca elim hemen oraya kayıyor

Stres değil her an elim ağzımda... Ama hiç yara olmadı benim, kremliyorum, parlatıcı vs. sürüyorum ondan olabilir.
Alışkanlık kötü ama masaj olarak yapılırsa uzun vadede sonuç verebilir.

Ben baktım çok eski fotolarıma ama pek fark yok gibi ben ciddi ısırır ve üst deriyi soyarım birkaç yıldır

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X