Dudak Makyajı Kalın Dudak

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
Bence hic boyle bir şeye kalkismayin. Ben de kendimi bildim bileli dudaklarimi yolarim ama hic de güzel bi durum değil. Benim çok yara yaptigim zaman oldu hep tövbe edip sonra farketmeden yine yoldum. Dudak yolmakla hafif hafif dudak fircalamak ayni şeyler değil. Sonra maymun dötüne benzer valla:KK37:

gulerken olan zaten incecik o normal hali, diger kolajda simdi fircaladim aninda etki gosterdi bu baya iyiymis ya :KK70: :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Arkadaşlar elbette takıntı ve zararlı olabileceğini biliyorum ama dudaklarınıza süreceğiniz kalınlaştırıcı kremler, peelingler ya da yaptıracağınız silikondan daha kötü olamaz.
0GIkYNR.jpg

(Eski hali konunun başında)

Son düzenleme:
gulerken olan zaten incecik o normal hali, diger kolajda simdi fircaladim aninda etki gosterdi bu baya iyiymis ya :KK70: :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
İnternetten bulabileceğin dudak masajları ile birkaç ay sonra çok daha kalın olabilir. (Tabii çok düzenli yapman lazım)

Bir buçuk yılki sonuç bu ama geçen haziran bir resmime bakıyorum 5-6 ayda da kesinlikle ilerleme olmuş.
Bu arada krem sürün, yoksa çok kötü olur sorumlusu olmak istemem. Hatta bir seçenek olarak dudaklarınızı fırçaladıktan sonra masaj yapın. Aynı şey olur.

Cok tesekkürler :)

Gesendet von meinem iPhone mit Kadınlar Kulübü

Allah akil fikir versin.

Desenize doktorlar para kazanmak icin bosuna o kadar kafa yoruyor. Söyleyinde onlarda bilsinler, hastalarina "yolma" yöntemini önersinler.

X