Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

cnm bence kesinlikle yapılan bütün tahlil ve testlerini alıp başka bir doktora gitmeni tavsiye ederim
doktorum 4 gebelıgınde de aynı sorun yasanacak dıye bır sorun yok dedı bırde kromozon analız testı yaptırsam bıle onun bır tedavısı yok dıyor onun ıcın yaptırma geregı duymuyorun dıyor doktorumda docent ve yuksek rısklı gebelıkler hakkında bılgılı

arkadalar öncelikle şu an hamile olan tüm arkadaşlar hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alsınlar inşallah.. bekleyenlerde en kısa zamanda kavuşsun yavrularına.. benim de aynjı sorunum vardı. çok eskilerdenim ben aslında .. oğlum şimdi 1.5 yaşında.. elinizden geldiği kadar sakin ve rahat olun iğnelerinizi olduktan sonra hamileliğiniz gayet güzel geçiyor. doğumda şükürler olsun sorunsuz oluyor ki ben sezeyan oldum ve 4 saat sonra ayaklandım.. hamieliğin tadını çıkarın.. umarım hamile kalmak isteyen arkadaşlarda biran önce hamile kalır. çünkü bu durumun hamile kalmayla bir alakası yok yani bundan olmuyor diye sakın endişe duymayın ... Allah hepimizin yavrularını korusun :nazar:

arkadalar öncelikle şu an hamile olan tüm arkadaşlar hayırlısıyla bebeklerini kucaklarına alsınlar inşallah.. bekleyenlerde en kısa zamanda kavuşsun yavrularına.. benim de aynjı sorunum vardı. çok eskilerdenim ben aslında .. oğlum şimdi 1.5 yaşında.. elinizden geldiği kadar sakin ve rahat olun iğnelerinizi olduktan sonra hamileliğiniz gayet güzel geçiyor. doğumda şükürler olsun sorunsuz oluyor ki ben sezeyan oldum ve 4 saat sonra ayaklandım.. hamieliğin tadını çıkarın.. umarım hamile kalmak isteyen arkadaşlarda biran önce hamile kalır. çünkü bu durumun hamile kalmayla bir alakası yok yani bundan olmuyor diye sakın endişe duymayın ... Allah hepimizin yavrularını korusun :nazar:

İyi dileklerin için teşekkür ederiz seda. İnşallah Allah bize de o günleri görmeyi nasip edecek.

iyi aksamlar kizlar nasilsinizz???? benim ve bebegim icin guzel dileklerde bulunan herkese tesekur ederim umarim rabbim tuum istiyenlerin gobusunu doldursun

ben bugun ciktim kizlar evimdeyim artik cok sukurr rabbim bidaha dogum icin dusurur beni hastahaneye insallah tabi sizide:emir_bebek::emir_bebek: gercekten patladim 1haftadirr yaaa ama olsun prensesim benimle hala icimde kipir kpir tabi cok dikkat etmem lazimm surekli uzanmam lazim ve her hafta doguma kadar kontrolum olacakk insallah sag saglim alirim kucagima korkularim 2katina cikti tabii yinede rabbim ne olursa olsun hayirlisini versn insallahh

hepinizi öpuyorumm allaha emanet olun:98:

cnm ıyı olmana o kadar sevındım kı anlatamam ıyı hep ıyı ol sende bebegınde dmek kız dedıler
bana dun doktorum erkek gıbı dedı ama kesın bısey soylemıyorum dedı artık ayda 1 cagıracakmıs bakalım hayırlısı ıns rabbım saglık sıhhat versın

Son düzenleme:
canım hemen umutsuzluga kapılma lütfen benim adetim geçeli 7 gün olmuştu 7. gün test yaptım belirgin tek çizgiydi ama 10. gün testi tekrarladıgımda anında çıkmıştı çift çizgi Rabbim'e şükürler olsun.

unutma nefes alıyorsak umut var demektir :KK16: :KK16:
:KK9: sagol canım iyi geldi bu cümle nefes alıyorsak umut var demektir En Büyük KK

ilahi güldürdün beni deli kız :KK60: :KK52: inş. tabi ama feryad tüp bebekten negatif bir sonuç aldıktan sonra son güne kadar ne olumlu nede olumsuz düşünmek istemiyor
sen nötr ol ama biz yinede güzel haberlerini bekliyoruz senin :KK16:

şimdi benim adet günüme daha var ya
ama 2 düşüğümden biri adet günü diğeri adetten 1 hafta sonra düştü yaNİ erken oldu kayıplar
ama ben erken bhcg yapmak istemiyorum yani adet tarihim geçtikten sonra yapsam
eger hamileysem iğne olmaya geç kalırmıyım ne zaman başlatırki doktor iğneye kafam karıştı

bu lısteyı ben yapmıstım ama pc de bı sorun cıktı ve dosyayı acamadım onun ıcın sana sadece kendı bılgılerımı verıcem
(Azra3437) faktor v leıden 1691 heterozıgot …. Folıdoce+coraspırın+clexan 0,4 gunde 1 tane
3. Aydan sonra demır+ kan ilacı baslandı

Son düzenleme:
şimdi benim adet günüme daha var ya
ama 2 düşüğümden biri adet günü diğeri adetten 1 hafta sonra düştü yaNİ erken oldu kayıplar
ama ben erken bhcg yapmak istemiyorum yani adet tarihim geçtikten sonra yapsam
eger hamileysem iğne olmaya geç kalırmıyım ne zaman başlatırki doktor iğneye kafam karıştı

cnm yarın veya obur gun gıt kan testı yaptır en azından ıcın rahat olur
ole mı bole mı derken ınsan suphe ıcınde kalıyor ama testten sonra en azından ona gore davranıyosun
nacızane fıkrım kafan rahatlar

cnm yarın veya obur gun gıt kan testı yaptır en azından ıcın rahat olur
ole mı bole mı derken ınsan suphe ıcınde kalıyor ama testten sonra en azından ona gore davranıyosun
nacızane fıkrım kafan rahatlar

haklısın kuzucumda kan tahlili verip orda sıfır yazısını görünce kötü oluıyorum ya

faktör v leiden 1691 G-A HETEREZİGOT
MTHFR-677 C-7 MUTANT (HOMOZİGOT)
FAKTÖR II (PROTROMBİN) 20210 G-A NORMAL (HOMOZİGOT)

ARKAŞLAR BENİM SONÇLARIM BÖYLE,İNTERNETTE ÇOK ARAŞTRDIM AMA ANLADIĞIM KADARYLA BU DEĞERLERDE BEBEK ASPİRİNİNİ HİÇ BIRAKMAMAK GERKEİYORMŞ,BEN KENDİ KENDİME GEBE KALAMIYORUM İLK TÜP DENEMEMDE GEBE KALDIM ANCAK HEMEN DÜŞTÜ GENETİK TESTLERİ O ZAMAN YAPTRDIK ZATEN ONDAN SONRA DONRULMŞ OLDU O HİÇ TUTMADI,ŞİMDİ 3.YÜ DENEMEK İSTRYM AMA DR LAR HEMFİKİR DEĞİL BU KONUDA,KİMİ DİYOR SENDE YOK PIHTILAŞMA KİMİ DİYOR VAR,İYİ BİR DR İYİ BİR MERKEZ BULMAM LAZIM İST DA BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVNRM
pıhtılaşma var canım yok diyen dr halt etmiş iğne kullanman şart hemen bir hemotoloğa git derim için rahat eder
Arkadaşlar merhaba,

Ben dün hamile olduğumu öğrendim. Bana da faktör II - faktör V testlerinden yapılmıştı ve doktor 100lük coraspin kullan demişti. Dün aradığımda Fragmin 5000lik iğne verdi. Bu iğneden kullananınız var mı? Telefon tam olarak soramadım bu kan sulandırıcı mıdır diye. Bir tek eczacı düşük engelliyici iğne bu dedi. Kullanan varsa yardımcı olabilir mi bana?
bu topicte herkes iğne kullanıyor zaten bu iğne kan sulandırıcı sadece firma farkı yüzünden isim farklı
arkadaşlar size bişey sorcam ben iğneyi sürekli göbeğimden yapıyorum bi sorun olmaz dimi..ilk vurduklarımda çok morarıyodu.şimdi hiç morarmıyo iz bile kalmıyo.bende rahat oluyo diye hep göbeğimden vuruyorum inş.bişey olmaz...
olmaz canım iğnenin prospektüsünü okuduysan iğneyi göbekten yapın dior zaten ben gebeliğimin sonuna kadar göbekten yaptım arada bir de bacaktan yaptığım oluyordu
slm kızlar nasılsınız bakalım ben son derece iyiyim siteye en son girdiğimde 23 haftalık hamileydim şimdi bebişim salih'im kucağımda 4 aylık teyzeleri hepinizi cok merak ediyorum kimler hamiş kimler doğum yaptıı nergis'cim feryad'cım aysude'cim sizler nasılsınız son durum nedir gülüşüm sen en son bıraktığımda hamiştin sanırım ayyyy kızlar biriniz bana hbrleri verinnn ay uzun zamn sonra girince siteye heyecan yaptım:KK52:
maşallah kuzuma zenom güle güle büyüt
iyi akşamlar arkadaşlar
herkes iyidir inş.
bişey merak ettim daha çok doğum yapmış arkadaşalra sorum olacak
hamilelğiniz boyunca iğneniniz dozajı aynı mı oldu yoksa değişiklik oldumu
benim dr. henuz bişey demedi ama bu gittiğimde soracam
sonlara doğru yaklaşıyoruzm ama bazı arkadaşların iğne dozajı eksik ya da fazla olup hamilelik sonlanabliyr
bu yuzden endişelenmemk mümkün değil tabi...
dr. um şuana kdar tahlil yaptırmadı sadece hamileliliğim ilk ayında yapmıştı...
ondan sonra ilaç dozu aynı kaldı..cleaxan 4 lük kullanıyorum protein s düşüklüğü yuzunden
buradaki arkadaşlar genelde faktör v, den vs. bahsediyor
bnm tahlillerde böyle bir sonuç yoktu...
sonuçlar farklı olsa da aynı iğne yi kulanabiliyoruz
bunu da merak ediyorum asında..
ben bu kan pıhtılşama olayını da tahlil sonuçlarını da pek anlamadım ama hayırlısı artık
hayır canım doz arttırma olmadı bende aynı 0,6 lık kullandım bu dozla da bitirdim gebeliği
amin canım tez zamanda inşallah.

sonuyok canım hoşgeldin özlem bebek nasıl üzüyomu annesini.

hoşbulduk canım şükür iyiyiz bi sıkıntımız yok agulara başladık teyzesi gülüyor fıstık fıstık allahım isteyen herkese nasip etsin kızın nasıl cimcimen

:KK9: sagol canım iyi geldi bu cümle nefes alıyorsak umut var demektir En Büyük KK

sen nötr ol ama biz yinede güzel haberlerini bekliyoruz senin :KK16:

haklısın kvrck ım aynen öyle nötr üm resmen biri bu sefer olur inş. falan dese hı ne kim oluyorum resmen :KK1: kendimden arınmış bir vaziyetteyim öyle yaşıyorum süreci...o nedenle umarım yanlış bişi söyleyip sizleri de üzmem:KK34:
tavrım tamamıyla bu konuda kendimden kopmuş olmama alakalı
hatta sonucun ne olduğundan ziyede bir an önce geçsin de yeniden doktora gideyim diyorum
umutsuz değilim ama boşa umutlanıp acı çekmek de istemiyorum garibim bir tuhafım yani

merhaba canım pıhtılı arkadaşlarım.
epey bir süredir gelemiyorum.herkesi çok ama çok merak ediyorum.denden,aysude doğurdunuz mu?feryad ,nergis,ravza bir gelişme var mı?
bebişim kırk günlük oldu teyzeleri.ancak çok az uyuyor ve hala ememediği için sürekli süt sağarak ve gaz çıkararak zamanı geçiriyorum.kızlar inanın çok yoruluyorum ama hiç de şikayet etmiyorum.çok ilginç bir durum.alahım olmayan herkese tez zamanda tatırsın.
şimdilik oğluşumla beraber sizleri öptük.
herkes kendine iyi baksın.
ara ara gelmeye çalışacam.hoşcakalın.

merhaba canım pıhtılı arkadaşlarım.
epey bir süredir gelemiyorum.herkesi çok ama çok merak ediyorum.denden,aysude doğurdunuz mu?feryad ,nergis,ravza bir gelişme var mı?
bebişim kırk günlük oldu teyzeleri.ancak çok az uyuyor ve hala ememediği için sürekli süt sağarak ve gaz çıkararak zamanı geçiriyorum.kızlar inanın çok yoruluyorum ama hiç de şikayet etmiyorum.çok ilginç bir durum.alahım olmayan herkese tez zamanda tatırsın.
şimdilik oğluşumla beraber sizleri öptük.
herkes kendine iyi baksın.
ara ara gelmeye çalışacam.hoşcakalın.

:KK3: hoşgeldin kayıp seniiiiiiiiii
aysude doğurdu nur topu gibi bir kızı oldu
ben aşılama yaptırdım bekliyorum bunun dışında kızlarda da bildiğim bir gelişme yok :KK71:

X