Popüler Konu Kan Pıhtılaşması nedeniyle düşük yaşayanların paylaşım alanı

arkadaşlar bana niye cevap vermiyosunuz

canım daha önce çok yazdığım için tekrar yazmamıştım. faktör v leiden heterezigotum 0,3lük fraxparine kullanıyorum günde 2 kez. daha önce 2 kaybım oldu 7-8ci haftalarda kalp atışı alınamadığından kürtaj olmak zorunda kaldım. doktorum sadece asprin yeterli dedi. ben Lütfü beye gitmeye karar verdim. corasprin+folbiol+kese görüldüğünden beri( 5.haftadan itibaren)de iğne oluyorum. en son 17 ocakta gitmiştim doktora. inşallah güzel haberler veririm sizlere..

bu arada 1.68 boyundayım 60 kiloyla başladım.doktor kilo alıp almadığıma da bakıyo. dozu artırabilirmiş ilerde...
bütün doktorlar ayrı bi yöntem izliyo. inşallh hepimize şifa olur bu ilaçlar iğneler. Allah yardımcımız olsun tek bi doğru yok maalesef..

corasprini akşam yemekten sonra alıyorum 7-8 gibi. ama unuttuğum zamanlarda oluyo 1-2 saat geç içmiş oluyorum bazen..

arkadaşlar bana niye cevap vermiyosunuz

canım çok geçmiş olsun malesef iğnelere rağman düşük yapan arkadaşlarımız var
belki emriyodan kaynaklı sebepler de olabiliyor biliyorsundur vücut normal olmayan embriyoyu atabiliyo
ben de 2 kez düşük yaşadım hala da gebe kalamadım kaldığımda da iğneleri önlem olarak kullanıcam bu da % 100 tedavi değil hepimizin olduğu gibi benimde buna rağmen bebeğimi kaybetme ihtimalim var malesef yani biz tedavimizi olucaz gerisi Allah kerim
coraspirine gelince onların etkisi 1 hafta sürüyo saatine çok takılma o nedenle tabiki ilaçları saati saatine almak daha iyi ama dediğim gibi 1 hafta etkisi var almayı unutursan da
bu arada heimizin tedavi şekli farklı doktor bana bebek tedavisi görürken iğne verdi ancak coraspin kullanmamamı söyledi
hepimiz farklı mutasyonlara sahip bireyleriz ve bu nedenle de tedavi şekillerimiz bizim durumumuza ve doktorumuzun tecrübesine göre değişiyor
sevgiler

wie canımmmm gözün aydın demek prenses geliyo haa.
bak essebe deki cinsiyet tahminim doğru çıkmıştı sendekide doğru çıktı görüyomusun
hatırlarsan haftalar önce essebe için erkek seninki için kız demiştim.:KK9: doğru çıktı çok şükür

ve şimdide içimden birses önümüzdeki hafta bugün feryad ın hamiş haberini alcaz diyo Rabbim'in izniyle :KK23:

evet canim oyle olduu :KK52::KK52::KK52:iyi tahmin yaptin tutdurdun valla cinsiyetini ogrendigim an aklima hemen sen geldin desem inanirmisin valla nasil bir his bu kizdaki dedimm gelsin bakalim melegim sagliklica gelsinn cok sabirsizlaniyorum onu kucagima almak icin gunler bir turlu gecmek bilmiyorr

insallah feryad icin yaptigin tahmininde dogru cikarr dualarimiz onunla insallah onumuzdeki haftalarda hamile haberini alirizda gobek atarizz:KK66::KK66:

evet canim oyle olduu :KK52::KK52::KK52:iyi tahmin yaptin tutdurdun valla cinsiyetini ogrendigim an aklima hemen sen geldin desem inanirmisin valla nasil bir his bu kizdaki dedimm gelsin bakalim melegim sagliklica gelsinn cok sabirsizlaniyorum onu kucagima almak icin gunler bir turlu gecmek bilmiyorr

insallah feryad icin yaptigin tahmininde dogru cikarr dualarimiz onunla insallah onumuzdeki haftalarda hamile haberini alirizda gobek atarizz:KK66::KK66:

inşallah canım ne diyeyim ki başka

arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben de 2 kere bebeğimi kalp atışları durduğu için kaybettim izmirde oturuyorum ve 2 ay önce yakup erata diye bi doktora gittim kan testi istedi testler yaklaşık bir bucuk ay sonra çıktı ve testlerde MTHFR(A1298C) MUTASYONU HETEREZİGOT ÇIKTI doktorum hamile kaldığında iğne kullanacagımı söyledi benim gibi arkadaşlar olupta doğum yapan varmı aranızda 6 yıllık evliyim çok zor duygular bunlar ALLAH hiç kimseye yaşatmasın
:KK50::KK50::KK49::KK50::KK49::KK50::KK49::KK50::KK49:

arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben de 2 kere bebeğimi kalp atışları durduğu için kaybettim izmirde oturuyorum ve 2 ay önce yakup erata diye bi doktora gittim kan testi istedi testler yaklaşık bir bucuk ay sonra çıktı ve testlerde MTHFR(A1298C) MUTASYONU HETEREZİGOT ÇIKTI doktorum hamile kaldığında iğne kullanacagımı söyledi benim gibi arkadaşlar olupta doğum yapan varmı aranızda 6 yıllık evliyim çok zor duygular bunlar ALLAH hiç kimseye yaşatmasın

olmaz mı birsürü doğum yapan arkadaşımız var

canımsın benim.
geçecek canım geçecek Rabbim'in izniyle.kucağında koklamaya doyamayacaksın öpmeye kıyamayacaksın.
Rabbim inşallah kucağındada göstersin bebeğini.
ama karnındaki günlerinde kıymetini bil. öyle çok özlüyosun ki o kıpırtıları.
haa birde hazırlıklı ol canım çok kokoş oluyo bu cadılar ona göre.
her gördüğün elbiseyi tokayı eteği alıyosun
süsleyip süsleyip gezmelere götürüyon.

yarıyı geçtin Allah'ın izniyle günlerin su gibi geçip gitsin inşallah..

slm canım bende senin gibi mthfr 1298 heterezigotum.bende 2 bebek kaybettim.biri kürtajla alındı diğeri kimyasal gebelikti kendi düştü.benim doktorum şuan coraspin ve folbiol verdi.ama hamile kalınca iğneyede gerek kalmayabilir sadece coraspinlede devam edebiliriz demişti.o yüzden fazla kafana takma.herşeyin hayırlısı olsun.hoşçakal...

canım yalnız değilsin için rahat olsun burada hepimizin aynı sorunu var.
Allah'a şükür günlük iğne ni yaparak sende kavusursun inşallah bebeğine.
çok zor bi süreç hep acabalarla yaşıyosun.
Amam rabbim sabrınıda veriyo.
hep pozitif ol umutlu ol mutlu ol kötü hiçbirşeyi aklına getirmemeye çalış canım.
Rabbim sana ve isteyen herkese gönüllerinin muratlarını tez zamanda versin inşallah..

FERYAD VE REDMASK cevaplarınız için teşekür ederim ...

inanın bu yolda okadr yoruldumki tedavi ve olumsuzluklar ... ALLAHA aığınmaktan başka çaremiz yok yabi bizim yapacağımız bol bol dua ....

ben hamile kalmadn önce ege ünüveristesinde hemetoloji bölümündeki filiz büyükkeçeci ye gitmiştin oda iğneleri kilona göre vericem demişti...
ama hamile kaldığımda gidememiştim kadın doğumcum 04,lük vermişti

canım bu arada bende izmirdeyim bu dediğin doktor hangi hastanede.
eğer memnun değilsen sana kendi doktorumu tavsiye edebilirim.
izmir in neresindensin

benimde tıpkısının aynısı hiç belirtim yok
her zaman psikolojikte olsa belirti yaşardım şimdi yok
sadece geceleri iç çamaşırım çok ıslanıyor o kadar :KK9:

benimde tıpkısının aynısı hiç belirtim yok
her zaman psikolojikte olsa belirti yaşardım şimdi yok
sadece geceleri iç çamaşırım çok ıslanıyor o kadar :KK9:

cnm bence sen birde kan tahlili yaptır.
acabalarından kurtulursun hem.
hemde de inşallah vardırda bi an önce tedavine başlarsın.

cnm bence sen birde kan tahlili yaptır.
acabalarından kurtulursun hem.
hemde de inşallah vardırda bi an önce tedavine başlarsın.

korkuyorum varsa bile kese görünmeden düşüyor nasıl olsa bunu öğrenmek istemiyorum
kese görünmeden önce yapılabilecek bişey yok rabbime emanet nasıl olsa iğnelere keseden sonra başlanıyor
ha düşltü ha düşecek diye beklemektense
hiç haberim olmasın

korkuyorum varsa bile kese görünmeden düşüyor nasıl olsa bunu öğrenmek istemiyorum
kese görünmeden önce yapılabilecek bişey yok rabbime emanet nasıl olsa iğnelere keseden sonra başlanıyor
ha düşltü ha düşecek diye beklemektense
hiç haberim olmasın

kvrck peki kan tahlili bile yapdırmıyosun tutdugunu nasıl anlıyosun belkide hiç gebe kalmıyosun normal adet tarihinde adet oluyosundr bunun için dr. ne diyor bunun bir tedavisi mutlaka vardır ama en güzeli kendiliginden hamile kalbiliyosun eğer söyledigin gibiyse ben senin yerinde olsam dalında uzm.bir prof.la bunun üzerine giderim

mevlam o güzel duyguyu bir kez yaşatdı bana çoook şükür devam etmedi ama olsun benim gögüslerim şişmişdi ama hiç tuvalet vs.şeyler yaşamadım hıı birde tatlı bir uyku kendini alamıyorsun uykudan :KK31: aaah :KK43: ah tekrar bu güzel şeyleri yaşamayı mevlam hepimize nasip etsin tez zamanda

canım bu arada bende izmirdeyim bu dediğin doktor hangi hastanede.
eğer memnun değilsen sana kendi doktorumu tavsiye edebilirim.
izmir in neresindensin

9 eylül üniverstesinde bi arkadaş önerdi iyi bir doktor ama randevu alırken hemen alamaıyoruz çok dolu oluyor ama cana yakın birisi sen hangi doktora gidiyorsun canım

X