Doğal Saç Bakım Kürleri Kapali bayanlarda sac sorunu

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri
Bende kapaliyim cnm evet saclarimiz kapali kaldigi icin havasiz kalior.eve gidince ac saclarini acik tut toka bile takma.gece yatarkende acik yat baglamadan.banyodaykende ilik suyla yika arada soguk su tut kan dolasimi yapio.saclarinida cok uzun tutma kisada olmasin omuz hizasi iyidir.birde tavsiyem saclarina duzlestirici kullanma kurutma makinasiyla cok sicak olmayan ayarda kurut.soguk hava tut varsa makinanda.birde banyoda sampuandan sonra krem sur bikac dakika tut diplerinden arinsin ams saclarinda kalsin biraz.vede saclarina yag falan fazla surme fayda etmio yemene dikkat et beslenmene cinko al demir al saclarin canlansin..

evet bu soguk su tutmayi cok duydum. Bi deneyeyim bende :)
düzlestiriciyi cok nadir kullaniyorum, özel günlerde vs.
suan Vitamin ve Mineral hapi kullaniyorum, insallah iyi gelir

Saclarim cok uzun sayilmazlar. Bende bonenin icine tülbent takiyourm kendi saclarim malesef Topuz yapmama yetmiyor.
Elseve hic denemedim, suan dove oil care kullaniyorum. Diger markalarin dökülmeye kasri etkili olan sampuanlarini kullandim ama malesef hic yararini göremedim :KK43: . Saclarim evde genellikle acik oluyor, kuruturkende dediginiz yöntemi kullaniyorum ve tangle teezer ile tariyorum ama 5dk anca sürüyor sonra tekrar sönüyorlar :KK43:
istersen elseve i dene birde çünkü eşim bile fark etti saçların artık dökülmüyor dahada canlandı diyor

X