Kararan fayans aralarını kolayca temizlemenin yolu

slm kızlar bende burda okumuştum ve denedim sonuç süper fayans aralarını temizlemekte çok faydalı 1 bucuk litrelik suya birebir ölçülerde limon tuzu ve küçük parcalar halinde temizlik marketlerde satılan taş sodasını şişeye alıyoruz şişenin yarısına kadar su dolduruyoruz ama yavaş bi şekilde şişenin agzını kapatıyoruz ve calkalıyoruz şişenin ağzınada ufak bir delik acıyoruz ve fayans aralarına döküyoruz biraz bekletip sonrasında temizliyoruz şekerler

Porçözle ilk denememde fayda ediyordu ama artık etmiyor. Bu boya işini ben de denemeyi düşünüyorum. Nefret ediyorum evdeki fayans aralarından.lmaz:

Son düzenleme:
Plastik boya yada yağlı boya ile boyamayı deneyin. Özellikle plastik boyayı tavsiye ederim. Sonuca inanamayacaksınız.

ayyyy şeytana uydum yaptım sonuç nemi? tinerle temızlenmesı gereken koc bir fayanslı duvar....yaglı boyyı sürdüm kenarlara ıllakı taştı..taşanları temızlemek için mecburan tıner kullandım ve bıydıgım yerlerde gıttı....sonra bi güzel cifle ovv...bence hiç ugraşmayın arkadaşlar ya gıdın derz kalemı alın yada yenıden derz çekınn....pöff dedim bugun yanii pöfff agladım sinirden hatta yaabilmiyorumkismile

hem derzlere zarar vermeyip hem de zahmetsizce beyazlatan bi deterjan keşfettim arkadaşlar. abartmak ya da reklam yapmak için söylemiyorum. fayans aralarına sürüp 10-15 dk bekliyorum. üstelik porçöz, ozon, çamaşırsuyu falan gibi zararlı da değil. klor fosfat içermiyor içinde ZEONİT adında bir maden varmış. etkisini ondan alıyor sanırım.

yeniden derz çekmek güzel bi yöntem. şimdi kullandığım deterjanı keşfetmeden önce ben de öyle yapıyordum. bembeyaz, yepyeni oluyor.
ama eski tip fayans aralarında o kadar etkili değil. yenilerde süper etkili.
bu arada yağlı boyayı jiletle temizleyebilirsin kanımca.

yeniden derz yaptırmanız gerekirse gri derz yaptırın
5 yıldır bu sorundan kurtuldum

rengi beyaz değilde gri

zaten fayansçılar falan bunu çok iyi biliyolar

şimdiye kadar temizlediklerimden iyi beyazlatan domestos sıfır kireç..
ders aralarına döküp fırça ile yayıp 5 dk sonra fırçalıyorum ..bir güzel duruluyorum ardından ...ıslaklık kuruduğunda bembeyaz oluyor..iş te ürün bu :

arkadaşlar derz temizleyici migrostan almıştım mükemmel sonuç çok güzel beyazlatıyor tavsiye ederim hiç uğraştırmıyor mutlaka deneyin

nazar marka var derz temizleyici var çok memnun kaldım özellikle duşakabin içini pırıl pırıl yaptı .herkese tavsiye ederim

cifle ovun kızlar,sonrasında bir kaç defa duru suyla silin,bembeyaz oluyor...

sıhırlı sıvıyı bılen var mı kızlar nerde bulunur ne kadardır?

tuz ruhunu suda açıyorum döküyorum camlarıda açıyorum teneffüs etmemek için yarım saate kalmadan mükemmel sonuç bembeyazzzzzz

ay porçöz demeyin bana :18:
çaydanlık temizleyeyim dedim
nefesimi kesti ölüyordum az daha
bi daha asla...
ama cillit bang gerçekten güzel...

cillit bang'i de aynı, porçöz de, domestos da.
illa ölümün eşiğinden dönmeye gerek yok, zaten kokusu bile, kokusu yoksa da kalıntısı bile hastalık yapıyor. mikroplar ölüyor ama sağlığımız da gidiyor elden.

Domestosu dökün biraz beklesin... Diş fırçası güzel çözüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…