Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Leylakcım ellerine sağlık.kilo veren herkes tebrik ediyorum.veremeyenlerde haftaya eminim verecekler...

hoşgeldin aramıza.karatayı seçmekle en doğrusunu yaptınsende hergün menülerini yaz ve biraz dikkat ve sabırla en kısa zamanda vereceksin kilolarını...bebeğinide sağlıkla büyüt inşallah....

2 hafta düzenli bildirim yapanlar ve liste yapmayı kabul edenler listeye giriyor

öğle bildirimi

maalesef öğle yemeği yiyemedim onun yerine

1 muz
yarım çay bardağı fındık ceviz karışımı yedim
birazdan veya acıkırsam 1 elmam var yanımda onu yerim sanırım ama acıkmadım işin gerçeği

canım arkadaşlar anlatmış gerçi hergün yediğin içtiğin herşeyi burdan paylaş
pazartesilerde kilo bildirimi yaparsın sonra saphiraya özel mesajla listeye giriyor sıran gelincede listeyi sen yapıyorsun

süpersiniz kızlar....hepinizi tebrik ediyorummmm

ellerine sağlık canım herkesi tebrik ediyorum
saphira papadiya harikasınız:

eline sağlık Leylakcım ....
Haftaya sıra bende bakalım :)

Tüm Karatay kızlarını tebrik ediyorum...
verselerde vermeselerde

kilo veren veremeyen herkesi tebrik ediyorum. Leylak84çüm sana da teşekkür ederiz listeyi hazırladığın için
saphiracım tebrik ederim 1. olduğun için

eline sağlık canım..uzun zaman sonra listenin üstlerinde gördüm kendimi..çok mutlu oldum..kilo veren ve almayan herkesi tebrik ederim..kilo alanlarda üzülmesinler..metabolizmamız arada böyle oyunlar oynuyor bize..

ne demek efenim,görevimiz

kahvaltıyı erken yapınca birşeyler yedim
4-5 kaşık börülce salatası vardı dolapta
birde ayran yaptım
1cevizle 3tanede kuru üzüm yedim

akşamda
ezogelin çorba
bulgurlu kuru patlıcan yemeği(ekşili)
brokoli salatası
yemeğin üzerine sarmısaklı yoğurt

yemeyi düşünüyorum

yarında günüm var arkadaşa gideceğim çok ısrar ediyorlar üüüüüffff
hasarsız atlatırım inşallah
herkese kaçamaksız bol kilo verdiğimiz bir hafta diliyorum

canım arkadaşlar anlatmış gerçi hergün yediğin içtiğin herşeyi burdan paylaş
pazartesilerde kilo bildirimi yaparsın sonra saphiraya özel mesajla listeye giriyor sıran gelincede listeyi sen yapıyorsun

teşekkürederim canım yinede bilgilerin içi

şimdi oldu sanırım

liste çok güzel ve genel olarak herkes kilo vermiş..... karataycılar yine başardı... leylak ellerine sağlık güzelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…