Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

SABAH 09:00
1 kkk peynir
5-6 zeytin
1 paket tuzlu etiform sabah kalktığımda midem bulanıyordu yumurta falan yiyecek halim yoktu mecburen yedim:KK43:

dün akşamda yemek canım istemedi 1 tane mısır yedim tüm suçlarımı itiraf ettim rahatladım oh :)

1 saat yürüyüş :KK8::KK8::KK8:

k.k hazırlıyorum mahzen hoşgeldin cnm oğluna çok geçmiş olsun en kısa zamanda iyileşir umarım

selam kızlar, güzel geçsin günleriniz.

herkese bol leptinli bir gün dilerim

lenevacım telaşların kolay gelsin duamdasın
felluz ablam, oğlunun yolu açık olsun.
okulları açılana, çocukları okula gidene kolaylıklar. Allah herkese zihin açıklığı versin.
hastalarımıza tekrar şifalar dilerim
xc9 cuğum, seyahatten dönünce bir yoğunluk oldu evde de işte de, anca toparlayabildim işlerimi... gelcem inşallah tekrar aranıza daha yoğun...
mahzencim oğlunun bir an önce iyileşmesini dilerim. Allah kalbine ferahlık versin...

bana gelince,

dün sabah kkk, öğlen ızgara köfte+salata, akşam şehriye çorbası (cısssssss)+ karnıyarık yedim..
leslie ile 4 hızlı mil yaptım.
bir de bol sıvı tükettim..

bugün sabah erkenden kalkıp 7,5 km yürüdüm. işe gelip kkk kahvaltımı ettim.
sizden naber kızlar...

ptsi 68 i görebilir miyim acaba???? meraktayım. bugün 68,5 um.

Hayirli cumalar karatay teyzenin gülleri.

Dünkü menüm
Ögle. 1 tane peynirli börek, komsumun getirdigi 1 tenecere un tarhanasindan 2 kase yedim.
Sevgili arkadaslar hasta olan biri icin bir tencere corba dünya malini deger.
Rabbim razi olsun komsumdan, Gecmisleri nurda yatsin.
Cok Makbule gecti, minnet duygularimi anlatamam.
Aksam. 2 un tarhana corbasi, 1 kase yesil mercimek corbasi.
(Aslinda yesil mercimekli tatar corbasi yapmistim.)
Hamurunu sectim yemedim.yarim kase yogurt, kara üzümle karistirmistim Bol cay & su.
Sanirim sabah menü bildirimimi yapmistim.

Kizlar bu sabah tartildim 75. 200 kg.ciktim. Acliktan mi ne.

Son düzenleme:
dün akşamda yemek canım istemedi 1 tane mısır yedim tüm suçlarımı itiraf ettim rahatladım oh :)

o mısırı hiç yemeyecektin hem de akşam:KK22:

unuttuklarım olabilir diye tek tek isim yazmıyorum düzenli egzersiz yapan arkadaşlar hepinizi tek tek:KK54: ve :KK9:
havalar ne sıcak ne soğuk yani yürüyüş için hiçbir bahanemiz yok lütfen herkes kendine bir program oluştursun biraz hareketlenelim birbirimize bakıp hırslanalım :KK15:sadece diyetle bir yere varmak çoooook zor
haftaya menülerin altında egzersizlerinizi görmek istiyorum
haydi haydi:KK9::KK9::KK9:

felluzcum gülün yazdıklarıyla seninkileri beraber okuyunca gelecekte beni nelerin beklediği görür gibi oldum kalbim sıkıştı:KK14:öyle ya da böyle zamanı gelince hepsi kendi hayatını kuracak ve biz de bunu mutlulukla kabulleneceğiz bütün ayrılıklarımız böyle güzel ayrılıklar olsun:KK31:

Xc9cum seni de üzdük fakat; hayat böyle işte....kabullendik bile..dualarımız onlarla:)beni evden çıkmadan görecektin.!! Yok nevresimini değiştireyim,yok çöpü dökeyim,yok şu saç yere düşmüş kaldırayım derken; uçağı kaçırıyorduk..eşim bir güzel kızdı..!!! Çocuk sonra yapar diye..ama; nafile.! Tüm işleri yapmadan çıkmadım:) darısı kızının ünüversitesine inşallah.:))

Çarşamba günü kaçamaklarım olmuştu ve bugün tartılınca etkilerini gördüm.maalesef +dayım:KK43: üç günde atmaya çalışacam ,xc9 un dediği gibi sporu menüye ekleyelim mutlaka...vermemiz kolaylaşsın.ben yürüyüşe başlıyorum...

Mahzeeen hoşgeldin canım,oğluna acil şifalar diliyorum.
Tüm hastalara geçmiş olsun diyorum..

Xc9cum seni de üzdük fakat; hayat böyle işte....kabullendik bile..dualarımız onlarla:)beni evden çıkmadan görecektin.!! Yok nevresimini değiştireyim,yok çöpü dökeyim,yok şu saç yere düşmüş kaldırayım derken; uçağı kaçırıyorduk..eşim bir güzel kızdı..!!! Çocuk sonra yapar diye..ama; nafile.! Tüm işleri yapmadan çıkmadım:) darısı kızının ünüversitesine inşallah.:))

amin inşallah:KK31:
o halini gözümün önüne getirebiliyorum zira ben de gittiğim yerden ayrılırken bulduğum gibi bırakırım hatta bazen bulduğumdan daha temiz ve düzenli bırakırım anlasınlar diye... anladın sen onu şşşşttttt:KK34:

amin inşallah:KK31:
o halini gözümün önüne getirebiliyorum zira ben de gittiğim yerden ayrılırken bulduğum gibi bırakırım hatta bazen bulduğumdan daha temiz ve düzenli bırakırım anlasınlar diye... anladın sen onu şşşşttttt:KK34:

Aynen öyle canım:KK34:

Ben kaçıyom bir sürü iş beni bekler..:))

kızlar 2 gündür giremedim yeni gelenler hoşgeldiniz.Kızlar bende hastayım maalesf küçük oğluşumla ikimiz ben vitamin kullanıyorum olmam demiştim ama eşim sağolsun bize oiğrenç hastalığını bulaştırdı bide izindeydi hep evde bulaşmaması mümkün değildi zaten vücut direnci olarak iyiyim hapşırık öksürük sorma gitssin.Bu arada karataya pek uyamadığım için menü bildirimi yapmadım ama sporumu yaptım.Leneva olur böylr aksilikler en azından düğünden sonra konuşucak çok şeyin olur.Benimde gül abla gibi gelinliğimde problem çıkmıştı bende gelinliğimi düğünün olacağı günün gecesinde 4 gibi almıştım bide gündüz düğünüydü hiç uyumadan düğüne gitmiştim benim zamanımdada 13 yıl önce boncuk işi yoktu ben tüm üstü boncuk işlettirmiştim almaya gittiğimde kollarının arasında boncuk boşlukları vardı kadına onları işlettirdim bide kadınla bir kavga ettikki sormayın ben kadını yolcaktımda yanimdaki arkadaşlarım tuttu düğün günü yüzün darbe alır tırnak atar dedeiler kerı onu dövüceğimi anlamışta abisini çağırmiş düşünü yani bide eve geldim gelinliği deneyeyim dedim hop üst tülünü taktırdım kapıya yıttım yaaa .gördünmü leneva daha neler neler inşaallah sağ salim gelin olursun herşeyin en güzeli olur inşaallah şimdi kahvaltımı yapmaya gidiyorum öptüm sizi şekerler

psikoloğa gidiyoruz, bakalım inşallah psikoterapi ile atlatacağız...

iş yerinde de sıkıntılar var, işler çok yğun ve eleman yetersiz, amirlere derdimi anlatamıyorum, ben de çareyi durumu kabullenip, gerekirse iş yavaşlatmada buldum, bundan sonra bizden bu kadar diycem.. işlerine gelirse..

canım oğluna geçmiş olsun bir an önce iyileşir inşallah...iş problemlerimiz aynı eleman yok daha doğrusu bizim işimiz yoğun ayın yarısı gecelere kadar ve hafta sonlarıda çalışmak zorunda kalıyoruz kimse buna katlanmak istemiyor gelen kaçıyor yine 2 kişi kalıyoruz koca protokolde ...canım çıkıyor aynen senin gibi yavaşlatma kararı alıyoruz ya acil vize çıkıyor yada acil toplantı yapamıyoruz bakan protokolüne baktığım için her işin anında olması lazım yavaşlattığımız an kriz çıkar yine boşa çenemizi yorduk deyip koştur koştur işe koyuluyoruz, birgün yeter dedik koridorda boykot yaptık tamam birisini vereceğiz dediler birisi geldi heyet gidene kadar 3-5 gün yardım etti 5 kere anlat anlamıyor vakit kaybı oluyor anlatana kadar çoğu işi kendimiz yapıyorduk iş bitti gitti noldu dedik başkana bu heyetlik getirmiştik dedi, bize ayda en az 7-8 heyet gelir sonrası ne olacak dedik yapacak bişey yok dedi
ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin demiş atalarımız ...ben deve gütmekten bıktım 2-3 ay sonra bakanımız gidecek yeni bakan gelecek o zaman ünvanlar ve vekaletler verilmeye başlayacak müdürlük için beklemedeyim sözlerinde durmazlarsa bende bu diyarı terketmeyi düşünüyorum o zaman görsünler bakalım işlerle nasıl başedecekler eleman verin emekli olmadan yetiştireyim diyorum kimse gelmek istemiyor onun için seni emekli etmeyiz diyorlar ...çözüme bak ya çözüm bile benimle ilgili geleceğimle ilgili

4,5 ayda ilk defa kaçamak yaptım kızlar çantayı hakettiğimi sanmıyorum bu kadar iradede buda olsun:KK36:

dün sabah başkanımıza yurtdışından tek tek elle yapılan bir çikolata gelmiş ondan vermişti merak ettim tadı nasıl diye yedim ama yarısını yedim 1cm2 falan yedikten sonrada dişlerimi fırçaladım ağzımı çalkalarken damakta ve dişlerde kalanlarda öyle gitti kaldı çeyrek:KK1:

dün sabah işe kadar 25 dkk yürüyüş

sabah...kkk ve ıhlamur

iş çıkışı eve kadar 25 dkk yürüyüş

akşam...tarhana çorbası ve menemen, 5 tane omega3, 1 tane antioksidan... bol su

selam kızlar, güzel geçsin günleriniz.

herkese bol leptinli bir gün dilerim

lenevacım telaşların kolay gelsin duamdasın
felluz ablam, oğlunun yolu açık olsun.
okulları açılana, çocukları okula gidene kolaylıklar. Allah herkese zihin açıklığı versin.
hastalarımıza tekrar şifalar dilerim
xc9 cuğum, seyahatten dönünce bir yoğunluk oldu evde de işte de, anca toparlayabildim işlerimi... gelcem inşallah tekrar aranıza daha yoğun...
mahzencim oğlunun bir an önce iyileşmesini dilerim. Allah kalbine ferahlık versin...

bana gelince,

dün sabah kkk, öğlen ızgara köfte+salata, akşam şehriye çorbası (cısssssss)+ karnıyarık yedim..
leslie ile 4 hızlı mil yaptım.
bir de bol sıvı tükettim..

bugün sabah erkenden kalkıp 7,5 km yürüdüm. işe gelip kkk kahvaltımı ettim.
sizden naber kızlar...

ptsi 68 i görebilir miyim acaba???? meraktayım. bugün 68,5 um.

67.9 görürsün bence bu kadar kilometreyle :KK9::KK9:

4,5 ayda ilk defa kaçamak yaptım kızlar çantayı hakettiğimi sanmıyorum bu kadar iradede buda olsun:KK36:

dün sabah başkanımıza yurtdışından tek tek elle yapılan bir çikolata gelmiş ondan vermişti merak ettim tadı nasıl diye yedim ama yarısını yedim 1cm2 falan yedikten sonrada dişlerimi fırçaladım ağzımı çalkalarken damakta ve dişlerde kalanlarda öyle gitti kaldı çeyrek:KK1:

dün sabah işe kadar 25 dkk yürüyüş

sabah...kkk ve ıhlamur

iş çıkışı eve kadar 25 dkk yürüyüş

akşam...tarhana çorbası ve menemen, 5 tane omega3, 1 tane antioksidan... bol su

bence hiç yememiş kadar olmuşsun onu da 50 dk yürüyüş var yok olmuş o çikolata :KK9:

kızlar 2 gündür giremedim yeni gelenler hoşgeldiniz.Kızlar bende hastayım maalesf küçük oğluşumla ikimiz ben vitamin kullanıyorum olmam demiştim ama eşim sağolsun bize oiğrenç hastalığını bulaştırdı bide izindeydi hep evde bulaşmaması mümkün değildi zaten vücut direnci olarak iyiyim hapşırık öksürük sorma gitssin.Bu arada karataya pek uyamadığım için menü bildirimi yapmadım ama sporumu yaptım.Leneva olur böylr aksilikler en azından düğünden sonra konuşucak çok şeyin olur.Benimde gül abla gibi gelinliğimde problem çıkmıştı bende gelinliğimi düğünün olacağı günün gecesinde 4 gibi almıştım bide gündüz düğünüydü hiç uyumadan düğüne gitmiştim benim zamanımdada 13 yıl önce boncuk işi yoktu ben tüm üstü boncuk işlettirmiştim almaya gittiğimde kollarının arasında boncuk boşlukları vardı kadına onları işlettirdim bide kadınla bir kavga ettikki sormayın ben kadını yolcaktımda yanimdaki arkadaşlarım tuttu düğün günü yüzün darbe alır tırnak atar dedeiler kerı onu dövüceğimi anlamışta abisini çağırmiş düşünü yani bide eve geldim gelinliği deneyeyim dedim hop üst tülünü taktırdım kapıya yıttım yaaa .gördünmü leneva daha neler neler inşaallah sağ salim gelin olursun herşeyin en güzeli olur inşaallah şimdi kahvaltımı yapmaya gidiyorum öptüm sizi şekerler

geçmiş olsun canım

bu sabah omlet peynir domates salatalık ve süt ile kahvaltımı yaptım ayrıca leslie ile 3 mile tartılmadım ama merak ediyorum :KK34:
leslie dışında mekik aletim ile mekik çekiyorum yaklaşık günlük 200 tane aletle çok rahat daha 1 hafta oldu ama karnımda bariz değişiklik hissediyorum
bağırsak problemli biriyim ne yazıkki zaten genel kilo problemim kabızlıklada bağlantılı onun için öneriniz nedir sıcak süt ile baya gelişme var ama başka neler yapabilirim???
şeker konusunda haklısınız ama çabuk düşen şekerim yüzünden sıkıntı yaşıyorum günde 1-2 kesme şekeri içeceklerle kırtlama yapıyorum yarım yarım zorunluluk diyelim :KK50:

bide şu kilo listesini daha önce yapmıştım ama yapıştırma yerini bulamadım yardımcı olurmusunuz panelde nereye yapıştırıcam.???

şimdiden teşekkürler :KK54:

seraym
gelinlikçiyle kapışsaydın o daha ilginç bi anı olurmuş:KK52::KK52:
korkarım leneva bunları okuyunca bunalıma girecek:KK9:

gül
o kadar işin arasında minik bi çikolatanın lafı olmaz zaten karatay hoca nadiren de olsa kahvenin yanında izin veriyor:KK34:

oskeee
kullanıcı kontrol panelinde çizelge yazan bölüme yapıştıracaksın

Son düzenleme:
her pzt liste yayınlıyoruz ya onu sırayla yapıyoruz kastettiğim o istersen seni de listeye eklerim

gülcüm seninki de aksiliğin önde gideni olmuş hoş değil nahoş anı:KK30:

bicnv canımcım bu günlerde fazla göremiyorum seni

liste nasıl hazırlanır bilmiyorum:KK50: normalde grup sorumlusu olur onlar yapar öyle değilmi başaramam bide mehcup:18: olmak istemem sizlere karşı arkadaşım :KK17:

merhaba uzun zamandır karatayı ıncelıyorum ve yapmaya calısıyorum...
bu arada kkk nedır onu anlayamadım cevaplarsanız sevınırım

X