Kardeşim hakkında (para mevzusu)

nursel2608

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2021
1.242
1.701
Yokken de yakaya yapışıp para para diye gezmek birilerinin eteğinde ne bileyim cokk teras cokk .. bizim de başımızda var .. bir kez verdin mi görevin bilirler hep isterler gerisi gelir sakın unutma
Evet evet kesinlikle öyle gerisi mutlaka gelir çok haklısınız
Nurselciğim olaylar karşısında, hep böyle sakin mi kalırsın ? Bence kardeşini bi güzel benzetmelisin!
Hahah 😂😂 Sinirden güldüm gerçekten. Hep yıkıcı değilde alttan alma tarafı benim aslında böyle bir insan değilim ikili ilişkilerimde ama aile bağlarına çok önem veriyorum annem vefat edince kardeşim ondan bana kalan tek şeymiş gibi görmeye başladım ve sakinliğimi buna borçluyum. Düzgün bir dille anlattım anlamadı bir kaç hafta içinde gönder gibi emrivaki konuşunca bende epey sert çıkıştım sert çıkınca da poposu kalkmış oldum.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 110 gün kaldı.

Bebeğiniz doğumundan sonra yaşamı için önemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebeğinizin ağzı ve dudakları artık daha duyarlı. Eğer bebeğinizin eli ağzına yakın bir pozisyona gelirse hemen başparmağını veya diğer parmaklarını emmeye başlıyor. Bugünlerde yüksek bir ses olduğunda bebeğinizin zıpladığını hissedebilirsiniz. Bebeğinizin gözleri gelişimini bugün yarın tamamlayacak ve bebeğinizin gözleri açılacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Free Women

Hür doğdum, hür yaşarım...
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2018
1.598
4.488
Evet evet kesinlikle öyle gerisi mutlaka gelir çok haklısınız

Hahah 😂😂 Sinirden güldüm gerçekten. Hep yıkıcı değilde alttan alma tarafı benim aslında böyle bir insan değilim ikili ilişkilerimde ama aile bağlarına çok önem veriyorum annem vefat edince kardeşim ondan bana kalan tek şeymiş gibi görmeye başladım ve sakinliğimi buna borçluyum. Düzgün bir dille anlattım anlamadı bir kaç hafta içinde gönder gibi emrivaki konuşunca bende epey sert çıkıştım sert çıkınca da poposu kalkmış oldum.
Karşında ki senin gibi düşünmüyo ve senin kadar iyimser olamiyorsa varsın totosu kalkmış ol. Çünkü kardeşin bunu istiyo üzgünüm. Resmen haraç kesmeye çalışıyo hayta

nursel2608

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Temmuz 2021
1.242
1.701
Karşında ki senin gibi düşünmüyo ve senin kadar iyimser olamiyorsa varsın totosu kalkmış ol. Çünkü kardeşin bunu istiyo üzgünüm. Resmen haraç kesmeye çalışıyo hayta
Kesinlikle katılıyorum değerli düşüncelerin için de teşekkür ederim 🌸

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 24-03-2022

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 110 gün kaldı.

Bebeğiniz doğumundan sonra yaşamı için önemli olan refleks hareketlerini yapmaya devam ediyor. Bebeğinizin ağzı ve dudakları artık daha duyarlı. Eğer bebeğinizin eli ağzına yakın bir pozisyona gelirse hemen başparmağını veya diğer parmaklarını emmeye başlıyor. Bugünlerde yüksek bir ses olduğunda bebeğinizin zıpladığını hissedebilirsiniz. Bebeğinizin gözleri gelişimini bugün yarın tamamlayacak ve bebeğinizin gözleri açılacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın