Kardeşim yüzünden en sonunda eşim beni boşayacak!!!

Yazınızı büyük bir ilgi ile okudum. Benim de bir erkek kardeşim var. Çok iyi, uysal ve sorumluluk sahibi bir çocuk şükürler olsun. Ama tam tersi olsa benim hayatımdaki kişi bu şekilde anlayışlı olur muydu diye düşündüm. Bir de şunu çok merak ettim; bütün bunlar olurken anne nerede? Bu nasıl bir sorumsuzluk. Diğer arkadaşlara katılıyorum ve kardeşinizle görüşmemenizi öneriyorum. Zaten elinizden geleni yapmışsınız. Anlıyorum, babanızı ve büyüklerinizi düşünüyorsunuz. Ama bırakın annesine gitsin ve bundan sonrasını anneniz düşünsün. İleride çocuğunuz da dünyaya gelecek inşaallah. Mutluluğunuza gölge düşürmesine izin vermeyin. Sevgiyle..

Kendi huzurunuzu kardeşiniz için bozmayın.
Onu anne baba kontrolüne bırakın.
Gerçekten çok sorumsuz bir çocuk.
Tedavi olması gerekiyor bu özellikleri için.
Kendi hayatınıza odaklanın.

Çocuğa helal olsun ne güzel kullanmış sizi. Kullandırmasaydınız diyorum sadece siz hak etmişsiniz. Eşiniz de aynı şekilde. Ben hiçbirine izin vermezdim. Kendi elinizle o hale getirmişsiniz çocuğu da. Sigara parası ver, üst baş al filan. Keşke bir öksüz, yetime harcasaydınız sevaba girerdiniz.

Size ve eşinize çok üzüldüm. Kardeşinize güzel bir ablalık yapmışsınız eşinizde gerçek bir abilik yapmış ama insan değil. Aile kavramına önem verdiğiniz çok belli sizin için inanın çok üzüldüm. Ama huylu huyundan vazgeçmez. Yine de Allah ıslah etsin diyelim. Kardeş bu görüşme desek de ciğerin bir parçası atılmaz satılmaz yine de biraz uzaklasmanizda fayda var. Bu arada bilezikleri almış mi

O kadar iyi bakmışsınız ki, dayamış sırtını sizlere. Sorumsuzluk almış başını gitmiş. Tedavi olsun yapacak başka bir şey yok.

Sizin kardeşinize bu kadar sabır göstermeniz babanıza kıyamadığınızdan anladım, fakat evliliğiniz tehlikeye girmek üzere ve eşinize maşallah ne kadar sabırlı anlayışlı, kardeşiniz konusunda ne yapabilirsiniz inanın bilmiyorum ama evinize tekrar kabul etmeyin, irtibatı hemen hemen kesin böyle insanlar iflah olmaz malesef :KK43:

Sizin kardeşinize bu kadar sabır göstermeniz babanıza kıyamadığınızdan anladım, fakat evliliğiniz tehlikeye girmek üzere ve eşinize maşallah ne kadar sabırlı anlayışlı, kardeşiniz konusunda ne yapabilirsiniz inanın bilmiyorum ama evinize tekrar kabul etmeyin, irtibatı hemen hemen kesin böyle insanlar iflah olmaz malesef :KK43:
Konu eski 2 yıl gecti umarim toparladi kardesi

Benim bile sinirim bozuldu Allah eşimize peygamber sabrı vermiş eşiniz sırf sizi sevdiği için katlanıyor gerçekten helal olsun. Böyle eş bulamazsınız yuvanız için kardeş kalleştir. Annelik rolü almayın bırakın ne yaparsa yaptın bu kadar zorluk içinden ona bu zorluğu göstermediğiniz için böyle. Ve gerçekten psikolojisi baya bozuk kardeşinizin ergenlik mi desek bilemedim ama güzel bir uzmana götürün yoksa bu çocuk iflah olmaz önünü kesmeniz gerekiyor. Amcalarınızdan yok mu korktuğu biri alsa onu eline tutsa bırakmasa

Bu kadar eski konuları bulmayı nasıl başarabiliyorsunuz? Neden pörtletiyorsunuz? Tarihine de mi bakmıyorsunuz anlayabilmiş değilim...

X