Karşıma çıkan herkes beni aldattı

Hayır hala söylemediniz mi birlikte olduğunuzu ve kimse anlamadı mı böyle bi insanla nasıl birlikte olacaksınız

Lütfen bu söylediklerimi eleştiri olarak kabul etmeyin. Burda açılan en basit konularda bile konu sahibinin eksiklerini bulup linç etmeye çalışan üyelerden değilim.

Sizin sorununuz bence karşıdakine kendinizden fazla değer vermeniz. Bunu çok aşırı belli ediyorsunuz. Bu tip kadınlar aldatiliyor maalesef. Cepte görünüyor.

Ben de aldatildim. 12 senelik ilişkimi bitirdim. Ama ben de bunun sonunda kendimden çok değer verdigimi farkettim eski eşime. Gözünün içine bakıyordum mutlu etmek için. Kendimden ödün veriyordum. Bütün programımı onun programına göre organize ediyordum.

Daha sonra oturdum düşündüm uzun uzun. Çok güzel bir hatunum. Kitap okumayı çok seviyorum. Sosyal biriyim. Cevremde de sevilen biriyim. Güzel yemek yapıyorum. Spor yapıyorum. Sağlıklı besleniyorum. Mesleğim var maaşım var...

Neden yani Neden neden neden kendimden ödün vereyim ki ?

Biri hayatıma girecekse benim düzenimi kabul edecek. O kişi için ne akşam kendime hazirladigim sebze menümden vazgeçerim ne de arkadaşlarıma aileme ayıracağıma vakitten.

Ayrıca kimsenin kahrını ihanetini de çekmem.

Lütfen ayaklarınız yere sağlam bassın. Hayatınızda kimse olmasın ama size ihanet eden birini de kendinize layık görmeyin.

Lütfen kırılmayın ama yazdıklarınizdan karşınızdaki ınsanları göklere çıkardığınız kendinizi yerin dibine ittiğiniz sonucunu çıkarıyorum.

O gene aldatır hatta belki başkalarıyla da aldatmıştır, bu gözünüzün önünde olandı. Zaten ilk ayınızdan silip atmalıydınız şans vermişsiniz.

Yok tabiki eleştirilmek fikir almak için açtım konuyu. Şöyle bir şey var ki tam olarak sizin dediğiniz gibi değil ilişkimiz. Beni el üstünde tutuyor . Hastalandığımda yanımda planlarını bana göre değiştirebiliyor özel günlerimizi ihmal etmiyor herşeyimle çok ilgili. Ayrılacak gücü bu yuzden bulamıyorum kendimde belki birazda. Bu ilgi hoşuma gidiyor. Ayrılınca bunların boşluğuna düşmek çok korkutucu

O adam sizle evlenmez kusura bakmayın evlense iki 30 yaş sonrası iki yıllık ilişkide çoktan en azından nişanlınız olurdu. Adam sizi sadece idare ediyor, sizi o kadar önemsememişki sizi aldattığını öğrenmeniz umrunda bile olmadan sizi aldatmak için uzağa bile gitmeden aynı iş yerinden başka kız ayarlamış adam, birde sizle dalga geçmiş, istesem onunla olurdum diye; sizde hala sizi zerre insan yerine koymayan adamdan ayrılmak yerine insafa gelsinde nikahına alsın derdindesiniz. Ayrıca kendinizi boşa avutmayın, aynı iş yerinden kızla nile sizi aldatan adamın , ondan sonra sizi hiç aldatmadığını düşünmek biraz fazla saflık olur.

Sevgilimle aynı yerde çalışıyoruz. İş yerinde uygun olmaz diye kimseye söylemedik.
İş yerinde uygun olmaz diye değil, sevgilisi duymasın diye kısmeye söylemediniz, en başta bu konuda kendinize açık olun.
Benim eski iş yerimde bir çocuk vardı, kendi girdikten sonra cinsiyeti kız olan bir arkadaşının da ise girmesine vesile olmuştu. Ama normal arkadaş gibilerdi, yemeğe bile denk gelirse aynı mola saatinde çıkarlardı.
Çok sonradan ben öğrendim ki bu çocuğun iş yerinde sevgilisi (biraz sevgili, biraz takilmaca-yatak arkadaşlığı) varmış . Kız bana söylemişti, 'kismeye söylemiyoruz ama ya, hoş karsilanmaz' diye tembihlemisti, aramızda kalsın diye.
Ve yine çok sonradan öğrendim ki çocuğun işe soktuğu, "arkadaşım" dediği kız, çocuğun üniversiteden beri sevgilisiymis. Kiza da 'burada böyle şeyler hoş karsilanmaz, sevgilimi işe sokmusum gibi laf ederler' demiş, gizlemiş .
Aynı iş yerinde, aynı katta iki kızı da idare etmiş.
Konuyu okuyunca direkt bu kişi canlandı gözümde... İlişkinizde güven sarsılmış bir kere. Bundan sonra hiç bir şey aynı olmayacak. Bu 33 yaşında olsan da böyle, 43 yaşında olsan da böyle...
Ha , dersen ki 'anne olmak istiyorum, damızlık olarak kullanayım,başka falsosunu görürsem boşarim' , sen bilirsin. Ama gerçek bir evlilik, mutlu bir yuva..
Cix
Çok zor

Maalesef aliskanliklar asktan daha guclu oluyor bazen. Isterseniz devam edebilirsiniz, bu bir secimdir. Ama ilerde aldatir mi diye sorarsaniz, muhakkak aldatir. Gozunuzu kapatip gormemezlikten gelebilecekseniz devam edin.

Asla devam etme.....aptal yerine konmaktansa yalnız kalmayı yeğlerdim...yaşınız da çok normal, bu devirde artık 30 yaşından sonra evleniliyor...

Basligi gorur gormez beni deee diye bagirasim geldi. Buyukk hayallerle basladigim iliskilerim hep kavgayla gurultuyle ihanet suclamalariyla bitti maalesef. 1 tane bile artik anlasamiyoruz ayiralim diye ayrildigim bi iliskim olmadi ama anlasamamiza ragmen iliskiyi devam ettirdim her ozur dileyisinde kabul ettim ve adam duzelmedi tabiki sonu da husranla bitti. Benim iliskilerimin kotu bitmesinin sebebi yanlis kisiyle dogru bi yolda olmak istememdi. 1 yildir yalnizim son iliskimde aldatildim uzak mesafe iliskisiydi arkadaslarim surekli genc kani kaynamis eglence aramis kendine falan diye teselli etti hep ilk ogrendigimde ben de affedicem dedim cunku af diledi pisman oldugunu kanitladi gercekten. Ben de harika bir iliskimiz var bozamam diye kandirdim kendimi ama olmadi belki sans verseydim degisip dunyanin en mukkemmel erkegi olucakti ama gormek istemedim. Tek basimayken zaman gectikce ihanetin cok agir bir sey oldugunu anladim 1 yil boyunca beni aradi mesajlar atti e ben de cok uzuldum tabi keske boyle olmasaydi diye ama suan cok cokk mutluyum iyi ki devam etmemisim. 20 yillik evlilikler bu yuzden bitiyor belki insanlar cocuklari icin bosanmiyor ama ihanete ugrayan kisinin acisi hic gecmez o surata bakip bir omur aci cekmeye deger mi

O kadar iyi anliyorum ki sizi sevdiginiz kisiye bu kadar bagli olunca aldatmayi bile kucumsuyor insan bir hata diyip gecistirmek istiyorsunuz. Ayriliktan sonrasi da kolay olmucak yalvarsa size affetmek icin bahaneler ureticeksiniz. Ama sabredip yalniz basina olunca her sey geciyor guzel anilariniz icin bile uzulmuyorsunuz hatirlayip guzel gunlerdi diyorsunuz bu kadar. Cok dusunup kafanizi bulandirmayin huzurlu olmaya calisin boyle bir seyi kabullenmek sizi mutlu bir insan yapicak mi diye dusunebilirsiniz. Sizi o kadar o kadarrr cok anliyorum ki bu yazdiklariniz tipki benn

33 olunca ne oluyor? 33 oldum diye bitirmeyip suphelerle mi yasayacaksin? Evlenince duzelir umuduyla bu adamla evlenmeyi dusunmuyorsundur umarim. Sindiden ayrilamiyorsun, evli iken aldatirsa hic ayrilamazsin. Azicik kendini sev. Kendine deger ver. Yazik ediyorsun kendine. Kafanin rahat etmesi icin birak bu adami. Yoksa omur boyu suphelerle yasayip kendini kandirip duracaksin. Deger mi?

3 seçenek var ya bu şekilde olayı örtun tekrar aldatılmayi göze alın evlenin.
2.ya sizde onu aldatin durum esitlensin içinize sinsin.
3.onu terketin.
Siz seçeceksiniz.

Eger bu "yaşım 33 oldu, zaten daha iyisini de bulamam" sendromunu adama da hissettiriyorsan (ki kesin öyle) gecmis olsun...bu adam ilerki zamanda daha da tepene cikacak demektir. Fragman bitti film basliyor yani. Fragmanini bile begenmedigin bir filmi oturup izlemek neden? Yahu begenmedigimiz bi filmden sonra bile film hakkinda "boşa zaman kaybı" diyip üzülüyoruz. Burada hayatin ve gelecegin söz konusu, silkelen kendine gel!!!

ben söyleyeyim yine aldatacak

Ama şunu da ekleyeyim siz hep birbirine benzer adamları seçiyorsunuz hep yanlış adamlarla arkadaş oluyorsunuz neden ?

Önce bunu sorgulayın.

Şimdi cocugu olan arkadaşlarınıza özenmenizi bahane edip ayrılmiyorsunuz. Evlendikten sonraki konulariniz gözümün önüne geldi bile. Çocuğum var ama onu nasil babasiz buyutebilirim bilmiyorum vb...

Ayy noldu o çocuk merak ettim ya... midemi bulandırdı ne biçim insanlar var

Ne yapalım 33 oldun diye .Yapma allah aşkıma ya.Senınle bırlıkteyken aldatmış .Çok sacma dusunuosun.Aldatmış yapan bırdaha birdaha yapar

Gülseren Budayıcıoğlu "Kader Motifi".

Boyle bir adam ile evleneceginize, hayat boyu bekar kalin! Boyle bir adamdan cocuk sahibi olacaginiza, gidin sperm bankasından cocuk sahibi olun! Adam sizin gozunuze bakarak aldatmjs.Bundan bir tik üstü evinizdeki yatakta basmaktir heralde..Yarini bile beklemeyin bugun şutlayın! Ogleni bile beklemeyin hatta! Bu ne boyle ya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…