Kayinbabanin manyak karısı

Baharyagmuru35

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.186
14.693
Kendi evinde kimi agarlayacagini bile seçemiyorsun. Bu nasil bir evlilik? Sonra kv'deyi suçluyorsun. Adam seni zerre umursamiyor. Cocugunu umursamiyor. Sende sadece kv'deyi dert ediyorsun.

Seni umursamayan birine niye böyle bir söz veriyorsun? Suç tamamen kendinde, söyleyim. Kendine sadece paspas bezi kadar deger verirsen, olacagi budur.
Ne ilgincsin ya nereden biliyorsun evliliğimi bir konudan bunu çıkardın 🤣🤣

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 217 gün geçti.

bubendegilim

Özümde iyi birisiyimdir.😇
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2021
1.718
5.031
Ben kadında falan hiç suç bulamadım.
Kocanız ne kadar bencil öyle ya.
Geldiklerinde hizmet ettirin, verin çocuğuda yanına. Böyle adamlardan hiç hoşlanmıyorum ya.

Pamukannesi83

Nirvana
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2018
14.905
61.356
Esiniz size ne hakla "ses cikartmayacaksin" diyor? Orda tek basina yasamiyor pasam. Üstelik bütün isler misafirde genelde kadina bakar. Yoksa yemekleri temizligi o mu yapiyor?

Biber Dolmasi

Sevgide serbestlik saygıda mecburiyet vardır
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2019
773
2.228
Hatırladım ben sizi, bu densiz küçük kayınvalide için konu açmıştınız

Niye söz verdiniz eşinize? Eviniz küçük, çocuklar var, sadece bu kadın için demiyorum ama zaruri olmadıkça aynı şehirde yaşadığınız halde kalmayı kabul etmemeniz lazım. Birde mutfak yokken ağırlamışsınız o kadar insanı. Görüşmediğiniz, sevmediğiniz birini niye evinize kabul ediyorsunuz?

Siz sınırlarınızı zorlayarak misafir ağırlarsanız günlerce karşınızdaki kim olursa olsun sizi düşünmez. Daha önce yaptı yine yapar, der. Eşiniz de anlayış göstermez.

İş sizde bitiyor. Arayın kadını müsait değilim, gelmeyin deyin. Eşinizede söyleyin, ben aynı şehirdeki insanları kalmalı şekilde istemiyorum, deyin.

achoi

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2018
1.195
1.407
Hayatta yatılı misafir için söz vermem eşime ve almam da zaten virüs çoğalmış korona olmasada almam sevmiyorum misafir yatılı haftalarca kalsın. Bir de bebeğim var kaynananın çocuğu ne gerek var. Eşiniz de babasıyla görüşmüyor da üvey kaynanayı niye iki de bir de kabul ediyor anlamıyorum

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 3 gün geçti.

Pinhan

Kendinsin geç kaldığın
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2019
1.827
6.113
Geldiğinde eşiniz ağırlasın o zaman.
İşinden falan izin alsın kadını ağırlasın.
Madem o kadar hevesli.

Etlibamya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Temmuz 2020
1.859
4.526
27
eşinize söz verdiyseniz gelsin. sizde alın bebeğinizi kedinizi ailenize gidin başbaşa ne halleri varsa görsünler

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 04-05-2022

Hamileliğimin 13. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 193 gün kaldı.

Bebeğiniz artık hormonlar üretiyor. Bunlardan bir tanesi insülin. Plesanta da bebek kadar hızlı olmasada büyümeye devam ediyor. Bu noktada plasentanın ağırlığı yaklaşık 28 gr. Bu ağırlık doğumda yaklaşık 448-896 gr. olacaktır. Eğer bazı besinlere karşı tiksinti hissediyorsanız, vitamin ve minerallerden mahrum kalmadığınıza emin olun.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 26 gr. - Yaklaşık boyu : 54 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

-Rosa-

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2021
1.265
5.748
Eşinize niye söz verdiniz ki?
Üvey kayınvalideyi ağırlamak istemiyorsanız, istemiyorsunuzdur. Mecburiyetiniz yok.
Eğer illa gelecekler diyorsa eşiniz, geldiklerinde önüne yemek koymayın derim. İlgilenmeyin kısacası.
Hem kayınpederle küsken ne diye size gelip kalıyor ya? Kocanın küs olduğu oğlunun evinde ne işin var diye sorarlar. Çok saçma değil mi?

Baharyagmuru35

Guru
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.186
14.693
Eşinize niye söz verdiniz ki?
Üvey kayınvalideyi ağırlamak istemiyorsanız, istemiyorsunuzdur. Mecburiyetiniz yok.
Eğer illa gelecekler diyorsa eşiniz, geldiklerinde önüne yemek koymayın derim. İlgilenmeyin kısacası.
Hem kayınpederle küsken ne diye size gelip kalıyor ya? Kocanın küs olduğu oğlunun evinde ne işin var diye sorarlar. Çok saçma değil mi?
Aynen kadin mal

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 217 gün geçti.

mavitosbik07

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2017
3.909
15.867
Hatırladım ben sizi, bu densiz küçük kayınvalide için konu açmıştınız

Niye söz verdiniz eşinize? Eviniz küçük, çocuklar var, sadece bu kadın için demiyorum ama zaruri olmadıkça aynı şehirde yaşadığınız halde kalmayı kabul etmemeniz lazım. Birde mutfak yokken ağırlamışsınız o kadar insanı. Görüşmediğiniz, sevmediğiniz birini niye evinize kabul ediyorsunuz?

Siz sınırlarınızı zorlayarak misafir ağırlarsanız günlerce karşınızdaki kim olursa olsun sizi düşünmez. Daha önce yaptı yine yapar, der. Eşiniz de anlayış göstermez.

İş sizde bitiyor. Arayın kadını müsait değilim, gelmeyin deyin. Eşinizede söyleyin, ben aynı şehirdeki insanları kalmalı şekilde istemiyorum, deyin.
Gerçekten ben de okuyunca bunu düşündüm. Ben banyoda bulaşık yıkayarak kendimi ağırlamam evimde. Bu nasil bir yaşam sevinci, hayretler icerisindeyim🙄