Kayinvalide Belasinin Alt Üst Ettigi Hayatim!

Ben size boşan demem. Ama dayak yemek asla sizin kabahatiniz değildir. Lütfen kendinizi suçlu ya da sorumlu hissetmeyin.

Tebrik ederim. Örnek davranış.

Faydasını gördünüz mü, çocuğunuz oldu mu, olduysa ona davranışlarınız nasıl merak ettim.

Tebrik ederim. Örnek davranış.

Faydasını gördünüz mü, çocuğunuz oldu mu, olduysa ona davranışlarınız nasıl merak ettim.

Daha olmadı çalışmalar a devam :)
Ama dün bir şeye kızgındım kedime bağırdım t-shirtümü tırnakladığı için. Tabi sonra çok pişman oldum. Ama ne fayda. Kediyle çocuk bir değil diyebiliyor insanlar ama o benim oğlum. Yani sanırım daha iyiceyim eskisi kadar sık değil sinirli anlarım ama işte arada gene oluyor. Allah'ım inşallah olunca bağırmam çocuğuma.

Bu bilinçlilikle zamanla daha da iyi olacaktır. Çok iyi bir anne olacağınızı tahmin ediyorum. Her şey gönlünüzce olsun.

Ya valla almesin dayak ye otur sonrada yaşa gör bende eşimle 10 yıldır birlikteyim hiç dayak yemedim kafamıda şişirmedi yazık gençliğinde çektiklerine bak

Sinirliyim her istediğimi yaparım sinirlenince demek samimi gelmiyo bana, kadın ya da erkek hoş değil, ben de sinirliyim zaten anlaşılıyodur heralde ama eşime vuramam hakaret edemem aynı yatağa girecez olabilir mi bu

Sıkıntı varsa insanlar tedavi olsun

Sen de kimseyi tanımıyosun burda, tokat sana göre ufak tefek olaydır bana göre dayaktır boşan boşanma o sana kalmış ama dayaktır yani

Tv de dövmedim sadece tokat attım diyen, dayaktan öldürdüğü karısı için her zaman ki kadar dövdüm neden öldü anlamadım diyen adamları anlıyorum artık ha, kadınlara da bunu öyle bi kanıksatıyolar ki pes

Canım senin kayınvalide değil sadece kocan da hayatının mahvetmiş. İnşallah boşanmışsındır. 3 sene değil kendisine saygısı olan 3 sn dayanmaz buna.

Canim cok sinir oldum ama kocan cok pasif kusura bakma kim o ya seni dovuyo ay sinir oldum kocandan ayril o kadin sana rahatlik vermez kocan agirligini koymamis basta

O nasıl bir kayınvalideymiş öyle ben şok yani sizi nasıl hırpalar hadi laf dalaşı neyse olurda en fazla bağırış çağırış olur kocanızında maşallahı varmış yani onada sòyleyecek kelime bulamıyorum doğrusu

Kaynanalar neden hep ogullarinin aklına girmeyi kotu yönde kullanır iyiliğe dogruluga kafaları calismazz

Yasadiklarini hayretler içinde okudum

Eşine sasirmadim bi çoğu anneci ve annesinin her yalanini doğru sandiklari için sonu kacinilmaz olmuş ama seninki fazlaca abartmis

Kaynananin edepsizligi diz boyu soyleyecek söz bulamıyorum yuva yıkanın yuvası olmaz derler resmen yıkmak için elinden geleni ardına koymamis kendi oğluyla kendide mutlu olamasin

Esin karakterli olsaymis annesini susturmasini bilirdi tam tersi yangına körükle gitmiş kişiliksiz

Ama en çok merak ettiğim çocuk senin yanindami almak için ugrasmiyodur umarim

böyle insanlara yazık olsun...

Allahım neler okudum şoktayim ve agliyorum suanda bunu size nasil yaparlar bebeginize ragmen nasıl olur bu cok üzgünum esinize daha cok kizdim anne tamam bosayacagim ne demek orda amnesini susturacakti ..kurtulun bu aileden..benim basima da bisey geldi kayinvalideme bagirdim hamileydim jastanede hava alayim dedim ve geciktim esimde uyuyordu yan koltukta ve odaya donunce bu kv bana kactin sandik deyince ne demek istiyorsun kocamla benim aramda karisma die bagirdim ki sucluydum kayinvalidem aglamakli oldu ve disari cikti , esim bana ozur dile bagirmamaliydin sessizce soyleseydin sorun yapmazdim dedi ve ben esime tokat attim sinir krizi gecirdim cunku erken dogum riskim vardi stresliydim hayatimin hatasiydi bu sonra annesi gelip benimle arayi buldu,babasi babama laf soyledi esim babasina yaptigin ayip baba agzindan cikani duy dedi ve bemkapiyi carptim adamin suratina simdi kızım kızim deyip dolaniyo pesimde yani insani ailesine karsi degerli yapan eslerdir kayinvalide de çatlak mi ne gerdek falan tovbe ya.

o Kv elime verseler parçalardım ne kadar terbiyesiz bi insan ya eşinde onu desteklemiş madem gidip onun dizinde otursun benim Kv kafayı yemiş gibi yalancı iftiracıdır inşallah bende bir gün bu olayı yaşamam

Benim eski kv'de senin kv'ne benziyor.. sarf etmis laflar hemen hemen ayni.. bu insanlarin vicdanlari ne sekilde isliyor bilemiyorum.. Allah islah etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…