Kayınvalide ve kayınpederin düşüncesizliği

Ben şey soracağım.
Kendi anneniz bu taleple gelse "anne bize köstek olma, özel hastaneye gitmezsen ölecek halin yok." der misiniz?

Kendi annenize boyle soyleyebilir misiniz??
Kadin declet hastanesinde sonuc alamamis ne yapsin gitmesin mi doktora??
Niye mesajımı yarım kopyaladınız ki? Zaten alıntı yaptığınız mesajda cevap var. Yoksa sıkışık olduğumu söylerim. Ama zaten bizde maddi durum ters olduğu için böyle bir ilişkimiz yok.

Ayy birde hayır yani görende komşuda bu kişi evlada söylenmesi ayıp yahu annem kime diyecek özele götür beni diye tabiki çocuğuna söyleyecek. Evlenirken aileler yardım etmeli diyenler nedense sağlık bile söz konusu olunca banane diyor

aynılarını yaşamanız dileğimle der ve susarım

Herkes ölecek bunun sonu yok ki. Daha memleketten ev alınacakmış. Ben iyi bir izlenim almadım bu konudaki aileden. Hamile kadının evine gelip kalmak bile bu virüs döneminde düşüncesizlik.
Hastaneye gitmek istemek reddedilemez işte ama ev almak lükstür yok denebilir
Hastane=sağlık
Kadının hastaneyle antlaşması olup da komisyon almıyorsa tabi hastaneden

Sağlık konusunda anne babamı ihmal edemem ben
Edersem de sonrasında vicdan azabı yaşarım
Ki annemle hiç anlaşamam yani ona rağmen
Sağlık işi biraz çaresiz kalmak gibi geliyor bana
Size gelmiyordur
Siz masraf çıkardı başıma diye görüp götürmeyebilirsiniz tabi ki
O yüzden hepimiz farklıyız hepimizin farklı bakış açıları var

Rica ediyorum konuya başka kriterler ekleme
Kim yardım etse de evlensem konusu kara delik, çıkılmıyor o işten

Buyrun butun mesajinizi alintiladim hala ayni soruyu soruyorum fikrim degismedi. Kendi annenize de ayni seyi soyler miydiniz?
Sosyal devlet var sen devlet hastanesinde sonuc alamasan da olsun. Ozel hastaneye gitmesssen olecek halin yok diyebilir misiniz?
Yuzune soyleyemeyeceginiz seyleri insanlarin arkasindan soylemeyin lutfen!

Beddua filan da etsin. Hatta kavga çıkartmak için YouTube tan drama eğitim videoları falan izlesin
Pes
Sizin fikriniz nedir? Karşısına alip konuşsun mu iki aydir eksideyiz diye? 60 yasindaki kadin bunu anlamiyor mu? Bebeğiniz gelecek ben masraf olmayayim ablamla gittigimizde muayene olurum demiyor. Yiyici kayinvalideye sahip olsaniz ne zor bir durum oldugunu anlardiniz.

Cok akillisn altinlari gramlari bozduralim lafa bak once annene soyle biraz yerinde dursun bebek dogsun her ihtiyaci karsillansin sonra gelsin bunu annesine teklif etsin size dgil

Istersen direk cekip vursun. Cocugu hapiste dogar masrafdan da yirtar...tövbe estagfurullah

Konunun devamini okuyamadim ama ablasiyla hastaneue gidiyormuş. Orada muayene olabilir. Hamile kadini kocasini riske atmanin anlami var mi? Bir de anladigim kadariyla ozel hastaneye gitmek istiyor. Evin düzenine karisiyor. Bebek odasini sonra yapin vs diyor. Ben maddi olarak bir dusuncesizlik görüyorum.

Maddi olarak uygun olmadığımı söylerdim. Özel hastanede otel servisi alındığını düşünüyorum, olmazsa olmaz değil benim için. Hatta spesifik bir doktora gelmiyorsa konudaki kayınvalide bence gereksiz. Benim üzerimden gitmek isterseniz de ailemin maddi durumu benden daha iyi olduğu için gerçekçi bir örnek veremem size. Sadece ben ailemle maddi durumumu paylaşabileceğim için yoksa yok derim.

Istersen direk cekip vursun. Cocugu hapiste dogar masrafdan da yirtar...tövbe estagfurullah
Ne alakasi var yazdigimla bunun? Küsmekten ote ne çözüm var? Maddi olarak rahat olsalar neyse ama iki ay ekside olmak ne demek hamile bir kadin icin? Gecim sıkıntısını dusunmek ne demek? Bu strese ne gerek var ki? Ablasiyla hastaneye gidiyormus zaten hep.

ayni benim kocam ve ailesi ustelik benim kv beni iplemez bile ama bi gun boyle soylenmem sonucta annesi yaa。 ozel hastane sanki senin batmani saglayacak kadar mi cok parkelerden daha uygundur emin ol。 sende anne oluyosun

annem rahatsız tam 8 yıldan fazladır benle ve eşimle yaşıyor asla yük değil bana.kayınvalidem yok ama görümcelerim de ne zaman isterlerse bana gelip kalırlar. aile kavramını kendi çocuğuma da aşılıyorumm en büyük bırakacağım mirasım da bu gerisi teferruat sadece.

Beni sizin ailenizin maddi durumu ilgilendirmez. Beni ilgilendiren kisim buraya yazdiginiz yorum. Ben size katilmiyorum. Sagliksa durum borc harc alinip doktora hatta ozelse bile goturulur. Parke yapilmasindan bahsediliyor ayrica borcu harci eksisi yok bu isin. Parke bir anneden daha mi onemli? Oyle diyorsaniz saygi duyarim !!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…