Kayınvalidem ve dedikleri

Lucy09

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2021
47
67
26
Ameliyat oldum ne kayınvalidem ne kayınbabam aradı.Sonra bana tavır koymaya başladılar ortada bir şey yokken.Kayınvalidem sürekli diğer gelinin peşine koşturuyor beni pek önemsemiyorlar oğullarıda evdeki bir lafı annesine yetistirmiş hemen.Haksız olduklari halde bir çok konuda annemi telefonda konuşturmayıp sürekli kendisi sesini yükselterek konuştu kayınvalidem ben bu duruma çok sinirlendim ve kırıldım bu durumda nişanı atmaya karar verdim.Sizce doğru bir karar mı aldı?

Gofret_

Açıpta kalbine mı baktın!
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2019
3.453
8.657

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 17-02-2022

Hamileliğimin 24. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 113 gün kaldı.

Bebeğinizin duyduğu bazı sesler şunlardır; kalp atışınız, konuşurken sesinizin yankılanması, nefes alırken havanın ciğerlerinize dolup boşalırken çıkardığı sesler, mide ve bağırsaklarınızdan gelen sesler. Bebeğinizin kalp atış sesi yükseldikçe, bebeğinizin kalp atışlarını, siz yoga pozisyonundayken, göbeğinize kulağını dayıyan bir kişi rahatlıkla duyabilir. Sizde bir steteskop kullanarak bebeğinizin kalp atışının güçlü sesini duyabilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 640 gr. - Yaklaşık boyu : 30.1 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

legendary1

İnsanların bazılarını, hayvanların hepsini sever 🐠
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
1.313
2.406
Bence de atın o zaman ne güzel baştan belli olmuş , bide esas sorun evdeki herşeyi nişanlınızın kendi ailesine anlatması , bu çok kötü bi huy, karı koca kendi arasında halledip unutuyor ama aileler unutmuyor