Kayınvalidemin bu şekilde davranışına sinir olmam normal mi bir bakar mısınız

Çok basit. Ben eşimden başkasının yanında rahat edemem sizin için de mahsuru yoksa eşimle biz o odada kalsak deseydinjz ya da sevgili eşiniz hiç size bırakmadan en başından diyebilirdi eşim rahat edemez biraz hassas en münasipi bizim orda kalmamız abimin yanında nasıl rahat etsin anne görümceyle de olmaz saçmalamayın diyemedi mi. Hem davet ediyorlar hem de rahat ettirmiyolar tövbe Allah'ım ya

1 odali apart degil villa tutsalar yine de kayinvalide kayin gorumce ile tatil mi olur allah askina. Bilmiyordum falan demissiniz ama. Luzumsuz bir is olmus. Kimseyi suclamayin, evinize donun bence

Ne münasebet kaynımla ayni odada kalicam daha neler. Böyle bir teklif karsisinda cikar otele giderdim yada evime dönerdim.kadınlar bir odada erkekler bir odada kalmanızı anlarimda bu da olmaz yani kayın validenizin ve eşinizin sizi kayınınızla aynı odada yatırmasi saygısizlık ama bu durumu kabul ederek en buyuk saygısızlıgı siz kendinize yapmışsınız.kendisine saygı duymayana baskası hiç duymaz..bu durum şahsen eşimle birbirimize girmeme sebep olur ben bu kadar genişliğe katlanamam.

Bilmediğiniz bir yere tatile gidiyorsanız, orayı beğenmeme sorun çıkma ihtimaline göre cebinizde ayrı yerde kalacak para olması lazım. Ama eşiniz annesinin kaldığı eve aldığı yiyeceği bitirme derdine düştüğüne göre böyle ekstra bir bütçeniz yok. O zaman size sunulana razı olacaksınız. Ayrıca görümce kadının öz kızı ve yanında yaşıyor ki onun istekleri sizden önde gelecek

Belli ki görümcen kayınvaliden sizi çağırırken annesine ‘’ ben salonda yatamam, Abimleri çağır amaa odayı onlara vermem haberin olsun ben kalıcam’’ demiştir
Kayınvalidende seni göndermiş yanına odada yatakda yatasın diye ,
Ben böyle anladım konuyu. Görümceninde sözü geçiyorsa birşey diyememiştir
sizdede kayınvalidenin hatası

Senin açından bakınca olaya evett çok saçmaa aslında size verilmesi gerekiyor.
Ama onlar davet ettiyse mecburen onların dediğine uyuyorsunuz

bence konu başlığı, kocamın böyle bir şeyi kabul etmesi normal mi ya da ben böyle bir durumu nasıl kabul ettim falan olmalıydı

Madem öyle yerde kalmaya gittiniz karı koca beraber yatacaktiniz onlar tekli yerde.
Eve gelince kocanizin yüzüne bakmasaydiniz keşke

Ya hepsi bir odada yatsa neyse dersiniz tatil yeri ama gorumceyle kaynana yatak odasinda yatsın gelin kayniyla kocasıyla aynı odada yatsın olur iş mi bu kayınvalidede net kötü niyet var

Yatacak yer az tamam ama eşiniz biraz hatalı neden derseniz siz karı koca olarak gelmişsiniz sizi yatak odasına yatırıp kendileri salonda yatması gerekirdi.

Sinir olmaniz normal ama gorumceye bilenmeniz degil. Kaynananiz veya gorumceniz dusuncesizlik edip kendini dusunebilir. Burada sizi dusunecek ilk kisi sizsiniz sonra da esiniz. Hicbir guc beni esimin abisiyle ayni odada uyutamaz mesela. Kaynana gorumce buna yol acarsa acikca derim ben de bu sekilde rahat edemem baska cozum bulalim. Esiniz de cok pasif bir kisilik. En basiti kadinlar salonda iki erkek kardes yatak odasinda yatsin madem ne alaka abi siz esiniz? Ben her durumda esler yanyana digerleri ne yaparsa yapsin diyemem ama bu tabloda kaynananiz kizini onceliyor diye sus pus kalmanizi hatali buldum. Siz de sesinizi cikarin. Pasif agresif icten ice sinir olmak yerine sorununuzu acikca soyleyin gerekirse de kavganizi edin. Bir daha da ders olur, plansiz ise dahil olmazsiniz. Yalniz esim bu tabloda ses cikarmasa ben bunu bir kenara yazarim. Gelecek icin cok yol gosterici. Cocuk yapmak icin acele etmeyin.

Kayınvalide kelimesinden soğudum artık. Niye geneli böyle ya. Niye gençlere rahat ve huzur vermiyorlar. Eşinle aranı bozma ekmeğine tereyağ sürme kvnin. Ama sınırı çizmen lazım

çift olarak en başından yatak odasında sizin yatmanız gerekiyordu. hadi kv akıl edemedi peki eşiniz ve siz bunu nasıl akıl edemediniz?
Kaynımla aynı odada yatmamı kimse ne bana ne de eşime teklif dahi edemez, ne münasebet? İnsanın uyurken orası burası açılıyor, şekilden şekile giriyor hoş mu birlikte uyumak?

Yok artık kayinla aynı odadami yatmak , hiç doğru değil, ben evime dönerdim ,söylerdim kendisinede bu şekilde yatilmaz

Eşimin bu tuhaf ailesinden de eşimden de soğudum.Bana yaşattıkları şeyler için çok sinirliyim ve asla unutmam.Asıl canımı yakan da eşimin olay sonrası tepkilerini abartı bulması.Evet hata yaptı ama mecburiyetten demesi, anneme kötü bakıyorsun , kötü niyeti yok demesi.Kendimi sahiplenilmek yerine bir köşeye atılmış paçavra gibi hissediyorum.Tek bildiğim diğerleri neyse de eşimin de aynı olması...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…