Kayınvalidemin bu şekilde davranışına sinir olmam normal mi bir bakar mısınız

Bana da yanlış geldi ancak öncesinde bi sormanız gerekmiyor muydu? Nereye gidiyoruz, kimler geliyor, nerde kalıcaz, apart nasıl bir apart vs vs. Tek oda var kim kalacak. Tatil var gidelim o zaman demişsiniz sanki.

Hadi artık çok geç diyoruz gitmissiniz çoktan, yatak odasına yere bir yatak yapılabilirdi belki bir gece için siz orda idare ederdiniz. Ya da eşinizle abisi yatak odasında yatsaydı. Tüm kadınlar salonda yatsaydı.

Ayrıca eşin tam bir görgüsüzmüş. Aldıklarımızı yiyelim öyle gidelim nedir?
Sizin eş böyle bi kafadayken anca bu şekil sığıntı götürür sizi tatile.

Esiniz ne diyor bu duruma

Hem eşinizle ayrı yatmissiniz.Hemde kayninizla aynı ortamda uyumussunuz pes.Neden onlarla tatile gittiniz ki ? 2 odalı yer neden tutmadiniz ?

Ay ne münasebet ya. En baştan neden kabul ettiniz ki bu saçma olayı. Ben görümcemle aynı yatakta bile yatmazdım hadi aynı oda neyse ama aynı yatak ne alaka yani? Size salonda yatmayı teklif ettikleri an ya ben burada uyuyamam diyecektiniz ya da kalkıp gidecektiniz. Bu ne saçmalık yani.

Oda kısmında size katılıyorum eşinizin abisiyle aynı ortamda uyumanız rahatsızlık verici. Yalnız siz daha çok görümcenize takmış gibisiniz. Şöyle açıklayayım benim de iki oğlum bir kızım var. En küçük kız. İlk çocuğum kız olsaydı büyük ihtimal tek çocukla kalırdım o yüzden kayınvalidenizi kızı konusunda anlayabiliyorum.

İroni değil mi bu ne olur öyle de

Misafirim diye sustum ama pişmanım.Eşim de abartma hasta diye bir günlük kaldın falan demeye başladı.Sanki hiç olmamış gibi davranıyor

Misafirim diye sustum ama pişmanım.Eşim de abartma hasta diye bir günlük kaldın falan demeye başladı.Sanki hiç olmamış gibi davranıyor
Asıl eşiniz abartmasın. Ne münasebet cümbür cemaat bir odada takılı kalacağım bir de kayın varmış o konuya hiç girmiyorum bile…

Asıl eşiniz abartmasın. Ne münasebet cümbür cemaat bir odada takılı kalacağım bir de kayın varmış o konuya hiç girmiyorum bile…
O kadar pasif ki .Ha bu arada kayınvalideyle konuştuk.Bana yaptığı açıklama içler acısı.Biz eskiden cümbür cemaat kalırdık falan dedi.Ben rahatsız oldum dediğimde.Kapalı dindar bir kadın .Bir daha asla. Aptallığıma doymayım

Eskiden cümbür cemaat kalırlarmışmışta.Kendi kızı kalsa hoşuna gider mi acaba kaynıyla

Eşim saygısızlık yapıldığının farkında değil.Annesi birlikte kalmayı normal karşılayınca "anne Zeynep ile kalması ile abimle kalması aynı şey değil " şeklinde bir cümle kurdu sadece.Bu kadar savundu yani beni

Eskiden cümbür cemaat kalırlarmışmışta.Kendi kızı kalsa hoşuna gider mi acaba kaynıyla
Yahu kadın kendi kızını en baştan kendi öz erkek kardeşiyle bile aynı odada yatirmamis ayrı oda vermiş sizinle yatırmış hiç sizinki gibi bir duruma müsaade eder mi
Ve birileri önceden birseyler yapmış diye herkes aynı şeyleri çekmek zorunda değil.

Kendini bu şekilde savundu .Sana da sormadım dimi piyon gibi oraya geç dedim falan şeklinde cümle kurdu eşim de yanımızdaydı.İğrendim.Benim canımı yakan eşimin uzatma boşver demesi

Kapalı Kadın kaynı ile aynı odada mı kalıyormuşgece örtülü filan mı yatıyormuş at ne saçma şeyler bunlar..

Kendini bu şekilde savundu .Sana da sormadım dimi piyon gibi oraya geç dedim falan şeklinde cümle kurdu eşim de yanımızdaydı.İğrendim.Benim canımı yakan eşimin uzatma boşver demesi
Gerçekten sormadi mi sorduysa ve siz de kabul edip gectiyseniz kadın haklı baştan kabul etmemeliydiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…