Kayınvalidemin şiddet uygulatma teknikleri. Yeni evlenecekler dikkat edin. Siz de benim gibi kanmayın

Zaten beni bagladilar demiyorum anlasildigi üzere kurtulabilir mi bu evlilik diyorum duzelir mi duzelen oldu mu diyorum. Demekki yasadiklarim agir geldi ki actim konuyu. Sizse sanki ben utanmazim, midem geniş . Cok hosuma gidiyor bu yasananlar gibi.mi anladiniz. Ayrılamıyorum diyoruma getiriyosunuz
Bu evlilik kurtulur mu ne demek hanımefendi? Ben ayrılmak istemiyorum demek. Kurtulur gibi olacaksa bu eziyetleri dayak ve hakaretleri unutup devam edeceğim demek. Bu evlilik siz böyle sinik kalırsanız evet kurtulur. Devam edin böyle. Ama o adam düzelmez. Siz de ailenizi ezdirmeye, kendinizi ezmeye devam ederseniz.resmen onca insan kayın ailesi rahat yaşasın diye uğraşıyor. Sizin aile de dahil.

Konuya sagdan baktim,soldan baktim,profilden baktim,çikso_O
Kemalettin Tugcu'dan intihal gibi duruyor.
Bunca sey olacak,es kisisi "AC KOPEK"diye bagiracak,bu lafi isiten de buraya gelip diyecekki,ne yapsam,mıy mıy,aslinda iyi,mıymıy,kv varya kv,mıymıy,isim var ama bilemedim mıymıy:KK70:
:işsiz: :işsiz:
Daha neredeyse dun ise baslayan vasifsiz okul hizmetlisi kadin"biz eslerimize muhtac degiliz,biz kendimize yeteriz,asla bana saygisizlik edemez,kapiyi carpar cikarim" derken,diyebilirken 2 uni mezunu kadin "bilmimki,sindirilmisim"diyor :geveze:
Iyi,kal sindigin yerde,hatta cukur kaz da daha derine sin:işsiz:
Yasadiklarindan ders alamayan,buradan feyz alacak,aklimizla dalga gecmeyin ya=/
Tabi gerceksen,bence degilsin...
Doğduğun Ev Kaderindir izliyor musunuz?

Doğduğun Ev Kaderindir izliyor musunuz?
Ilk bolumu izledim,kizin gercek annesini yolasim geldi biraktim:))
Kizlari cicek gibi yetismis,hep somuru hep somuru,senden ayri kaldik senin icin bla bla.Baksaydin o zaman cocuguna,icim bayildi bir daha izlemedim:)

Eger ki ben sikayet etmezsem dirdir yapmazsam ailen kötü demezsem o da yapmazmis. Bende kendime engel olamiyorum. Midem bulaniyor ailesinden
Bence once derin bir sessizlige burunun
O kadar sessiz olun ki cevap bile vermeyin cogu seye yok usteliyorsa da kagitlara yazip asin artik konusmayacagim falan filan deyip
Ona gore plan degistirin evlenmeden once herseyimi mukemmel bulan adam gitmis ben seni tanimiyorum ki ayni yataga gireyim deyin biraz da siz alttan aldirin esinize kv nasil oglunu ovup agliyorsa sizde ona yakin yontemler kullanin
Eşiniz karaktersiz demek istiyor.
Benim eşimin ailesi sizin eş ailesinden bin beter ama eşim asla bana yansıtmıyor.
Bize karışmayın deyip geçiyor.
Suç kv kp de değil, kişiliksiz kocanızda.
Sanırım anneniz gibi kaderimdir deyip bu evliliği sürdürmeyi düşünüyorsunuz.
Ne diyelim keşke boşuna ünv okuyup masraf yapmasaydınız.
Okumuş kadınların bu kadar ezilmesi, kocaya yapışması sinir bozucu.
Ben onlisans mezunuyum atanamadim
Ve esim ortaokul mezunu bir koylu cok kulturlu
Ara sira tartisiriz hatta birbirimize gireriz isiririm sıkarim etini oda bana benzer seyler yapardi gecti cunku en ufak seyde kapiyi carpar cikarim bu konularda deli oldugumu bilir haksizsam da hakliyimdir her zaman
Kadinlarin tek hatasi deli olan tarafini gostermemeleri
Ana delisi kocalar ve böylelerine düşen talihsiz bizler .Normalde ıyiyiz annesi dolduruyor demissiniz ya aynı benim eş .Sıkıntı eşlerimizde .Neden başka eşler her zaman iyi aileleri ne derse kulak arkası edip evde huzur bozmuyorlar?Kadın bulunur ,ana bulunmaz bu söz benim kaynanamindan ağzından düşmez. Cahil cühela insanlar işte. Evlenince eş ailesiyle de evleniyormussun keşke onun farkında olup ta yapsak seçimlerimizi
Yarin bir gun bizimde gelinimiz olacak yalniz
O zamanda bize konular acilacak peki kv nden kotu gordun diye ailen seni hep yalniz birakti diye sende cocuguna gelinine oyle mi davranacaksin konu sahibi hatali
Dün bana aç köpek diye bagirdi. Bende telefon faturami bile babam ödüyor. Disarida yemek yemeye aliskinim diye annem de para yatiriyor gidip ye diye. Onunla gidiyorum. Aldığı fazladan hicbirsey yok. Surekli neden bu mobilyalar ve beyaz esyalar onlar olmasaydi ev alicaktik diyo. Delirmis gibi . Diyorum herkes aliyo bunlari . 10 yildir 1 kere otel tatili yaptik borçlarından. Yanu eşim ailesinin hatasini bu sekildemi kapatiyor acaba. Mesela dun duvarlari yumrukladi. Ac köpek diye bagirdi.Bugün canım bisey ister misin diye telefonda ariyor. Diger hakaretlerindede hep biseyler alarak, benim icin biseyler yaparak kapatiyor. Bundan onceki bağırmasinda da tatil ayarlamisti virüsten dolayi gitmedim.
Bence ailenizi cok on plana atmissin esin boyle davrandiginda senin kendini birakip gitmeyecegini biliyor o yuzdende baski yapiyor hatta daha cok para destegi olsun diye senin yerinde olsam esyalara cok mu pahali diyor kaydiririm balkondan bir daha dersen de oldu bitti erkekce konusmayi bilmiyorsun bence
Siddet bu ulkede cogu ailede en azindan cevremde herkes yasar belli bir zaman normal denilen birsey. Belki cok güçlüsünüz brlki aileniz cok arkanizda. Bende zaten farkindayim ama onu evden kovuyorum gitmiyor. Cikip cocugumu alıp nereye gidicem peki?
Kadin siginma evine devlet kadinlara o kadar hak vermisken senin boyle hic hakkin yokmus gibi davranman o_O:kızgın:
Ve artik o kadar psikolojimi bozdu ki onun yaptiginin aynisiyla karsilik veriyorum. Bu sefer sende bana yaptin diyor
Hmmm gecersiz bir sebep ara polisi yada ses kaydi al videoya cek ne bilim yapacak sey cok olmadi terk et evi yada yak gitsin herseyi
Konuya sagdan baktim,soldan baktim,profilden baktim,çikso_O
Kemalettin Tugcu'dan intihal gibi duruyor.
Bunca sey olacak,es kisisi "AC KOPEK"diye bagiracak,bu lafi isiten de buraya gelip diyecekki,ne yapsam,mıy mıy,aslinda iyi,mıymıy,kv varya kv,mıymıy,isim var ama bilemedim mıymıy:KK70:
:işsiz: :işsiz:
Daha neredeyse dun ise baslayan vasifsiz okul hizmetlisi kadin"biz eslerimize muhtac degiliz,biz kendimize yeteriz,asla bana saygisizlik edemez,kapiyi carpar cikarim" derken,diyebilirken 2 uni mezunu kadin "bilmimki,sindirilmisim"diyor :geveze:
Iyi,kal sindigin yerde,hatta cukur kaz da daha derine sin:işsiz:
Yasadiklarindan ders alamayan,buradan feyz alacak,aklimizla dalga gecmeyin ya=/
Tabi gerceksen,bence degilsin...
Kendi akillanmamis bizim akkillandirmamizi bekliyor
Köylülerde ne buluyorsunuz ya? En şehirli türk erkeği bile barzo iken gidip köylüyle evlenmek....

Boşan
Herkes bir zaman koyluydu canim anasinin yaninda terbiye olmamisi evlenince sen terbiye edeceksin ki ileri colugun cocugun da benzemesin iki tarafta icin soyluyorum bunu
.
Evet bunu evlenince anladim bende . Keske bu konu gibi birisi acsaydi. Elbette koylulerde de cok hoş insanlar var ama benim gordugum cogu köylü kurnaziydi. Evlenmeden once koylulerin daha iyi, daha mutevazi oldugunu düşünürdüm
Cogu kesimi oyle kv n kv sinin yada annesinin yaptigi eziyeti senden cikariyor nasil ogrendiyse oyle devam ediyor
Ben dogurdum ben buyuttum benim oglum diyor evvlendirme o zaman tursunu kur

Benim esim annesine asla ezdirmedi
Ben tribimi atar giderim bilir
Bizim aramizdaki kavgalarda bizimle alakalidir alisma surecindeydi simdi onun isteklerini ben benim isteklerimi o biliyor
Hatta bir oneri asla yalan soylemeyin esinize bunu da acikca soyleyin biz evlendik asla yalan yok aramizda diyerek

Evet ilk bitirdigimde bölümü alimlar cok iyiydi ben bu konulari takmaktan bir taraftan cocuk kpssye odaklanamadim. Ozelde evet 4 bin ile baslarim ama aşırı yorucu ve devamli kaldirilabilecek bi meslek degil. yaşım 35 bunlarla ugrasmaktan yas gecti
Yasın geçti de sağlığın ya geçerse be abla?
Bunlar seni hasta eder ki etmişler .

Zaten beni bagladilar demiyorum anlasildigi üzere kurtulabilir mi bu evlilik diyorum duzelir mi duzelen oldu mu diyorum. Demekki yasadiklarim agir geldi ki actim konuyu. Sizse sanki ben utanmazim, midem geniş . Cok hosuma gidiyor bu yasananlar gibi.mi anladiniz. Ayrılamıyorum diyoruma getiriyosunuz
Ahhahhah kurtulur kurtulur korkma :KK70:
O kurtulur da senin elinde N noaarya nin guve yemiş No su kalir sadece:))
Beni uyeler az cok bilir,olumlu ve yapiciyimdir,amaaaaaa evliligin dinamiti hakarettir,o varsa hicbirsey yok benim icin.
Ben sen aslinda yoksun diye dusunmek istiyorum,kiz cocuk yetistiriyorum umutla,azmimi kiriyorsun=/

Bence once derin bir sessizlige burunun
O kadar sessiz olun ki cevap bile vermeyin cogu seye yok usteliyorsa da kagitlara yazip asin artik konusmayacagim falan filan deyip
Ona gore plan degistirin evlenmeden once herseyimi mukemmel bulan adam gitmis ben seni tanimiyorum ki ayni yataga gireyim deyin biraz da siz alttan aldirin esinize kv nasil oglunu ovup agliyorsa sizde ona yakin yontemler kullanin

Ben onlisans mezunuyum atanamadim
Ve esim ortaokul mezunu bir koylu cok kulturlu
Ara sira tartisiriz hatta birbirimize gireriz isiririm sıkarim etini oda bana benzer seyler yapardi gecti cunku en ufak seyde kapiyi carpar cikarim bu konularda deli oldugumu bilir haksizsam da hakliyimdir her zaman
Kadinlarin tek hatasi deli olan tarafini gostermemeleri

Yarin bir gun bizimde gelinimiz olacak yalniz
O zamanda bize konular acilacak peki kv nden kotu gordun diye ailen seni hep yalniz birakti diye sende cocuguna gelinine oyle mi davranacaksin konu sahibi hatali

Bence ailenizi cok on plana atmissin esin boyle davrandiginda senin kendini birakip gitmeyecegini biliyor o yuzdende baski yapiyor hatta daha cok para destegi olsun diye senin yerinde olsam esyalara cok mu pahali diyor kaydiririm balkondan bir daha dersen de oldu bitti erkekce konusmayi bilmiyorsun bence

Kadin siginma evine devlet kadinlara o kadar hak vermisken senin boyle hic hakkin yokmus gibi davranman o_O:kızgın:

Hmmm gecersiz bir sebep ara polisi yada ses kaydi al videoya cek ne bilim yapacak sey cok olmadi terk et evi yada yak gitsin herseyi

Kendi akillanmamis bizim akkillandirmamizi bekliyor

Herkes bir zaman koyluydu canim anasinin yaninda terbiye olmamisi evlenince sen terbiye edeceksin ki ileri colugun cocugun da benzemesin iki tarafta icin soyluyorum bunu

Cogu kesimi oyle kv n kv sinin yada annesinin yaptigi eziyeti senden cikariyor nasil ogrendiyse oyle devam ediyor
Ben dogurdum ben buyuttum benim oglum diyor evvlendirme o zaman tursunu kur

Benim esim annesine asla ezdirmedi
Ben tribimi atar giderim bilir
Bizim aramizdaki kavgalarda bizimle alakalidir alisma surecindeydi simdi onun isteklerini ben benim isteklerimi o biliyor
Hatta bir oneri asla yalan soylemeyin esinize bunu da acikca soyleyin biz evlendik asla yalan yok aramizda diyerek
Çok teşekkür ederim okuyup tek tek değer verdiğin için. Dedigin o taktiği deneyecegim once sessiz kalip sofrasina dahi oturmayacagim. Sonra akillanmazsa iş ayarlayip gideceğim. Cok zor bir sey. Eşim beni seviyor diye avutmuşum kendimi. Eşim bu arada iflas yaşadı ondan önce böyle değildi . Ailesi sadece lafta yaninda oldu. Cok az bir yardim yaptilar.
herseyinde yaninda olmama rağmen üzerinden vakitte geçti . Maddi manevi destekte oldum.ama onun etkisi de var sinirleri bozuk diye. Düşmüş insana bir de ben vurmak istemedim. Ama dışarıdan resmen enayi sopa heveslisi görünüyorum . Merhametten maraz doğdu

Bi ara gitmek zorunda kaldim. Babamda ayni eşim gibi. Annem de ondan çekiyor. Biz gidince annemi birakip bana sarmaya basliyor babam
Olay zaten sizin için orada başlıyor ama başka bir manyak ve sülalesi ile uğraşmaktansa kendi bildiğinizle uğraşmak daha iyi. Çocuğa annen bakar ve en azından düzenini oturtana kadar idare edersin. Eşin saf vs değil. En baştan sana dürüst davranmamış ve eşin de iki yüzlü. Annesini, sülalesini gayet iyi biliyor. O yüzden baştan tanıştırılmamışsın ve her şeye evet demişler. Seni saf diye etiketlemişler, kolay kandırılır, ailesi arkasında durur mu durmaz mı diye de denetlemişlerdir. Ailen arkanda duracak ve ezdirmeyecekse seninle evlenmezlerdi.

Ahhahhah kurtulur kurtulur korkma :KK70:
O kurtulur da senin elinde N noaarya nin guve yemiş No su kalir sadece:))
Beni uyeler az cok bilir,olumlu ve yapiciyimdir,amaaaaaa evliligin dinamiti hakarettir,o varsa hicbirsey yok benim icin.
Ben sen aslinda yoksun diye dusunmek istiyorum,kiz cocuk yetistiriyorum umutla,azmimi kiriyorsun=/
Dogru söylüyorsunuz. Bende guclenmeye calisiyorum. Birde herzaman boyle olmamasi ara ara cok iyi ara ara siddet o beni dengesizlestirdi

Olay zaten sizin için orada başlıyor ama başka bir manyak ve sülalesi ile uğraşmaktansa kendi bildiğinizle uğraşmak daha iyi. Çocuğa annen bakar ve en azından düzenini oturtana kadar idare edersin. Eşin saf vs değil. En baştan sana dürüst davranmamış ve eşin de iki yüzlü. Annesini, sülalesini gayet iyi biliyor. O yüzden baştan tanıştırılmamışsın ve her şeye evet demişler. Seni saf diye etiketlemişler, kolay kandırılır, ailesi arkasında durur mu durmaz mı diye de denetlemişlerdir. Ailen arkanda duracak ve ezdirmeyecekse seninle evlenmezlerdi.
Nasılda bildin. Babaannesine konuşma diye uyatmislar tanismaya gittigimizde. Kadin agzini acacak diye esim sürekli gelip denetledi. Sordugumda yasli ne dedigini bilmez diye soylemisti ozamanlar. Simdi ben oyle bisey yapmadim diyor

Nasılda bildin. Babaannesine konuşma diye uyatmislar tanismaya gittigimizde. Kadin agzini acacak diye esim sürekli gelip denetledi. Sordugumda yasli ne dedigini bilmez diye soylemisti ozamanlar. Simdi ben oyle bisey yapmadim diyor

Kurban bulmuşlar ve ezmeye çalışıyorlar. Senin çalışmamana sen canını sıkıyorsundur, bunlar senin çalışmanı ve iyi yerlere gelmeni istemezler. Öyle insanlarla baş edemeyeceklerini düşünürler ama sana gelince senin yaran olduğunu düşünerek oraya parmak basmak değil parmak sokarlar. Adam yerine koyma hiç birini ve avukat tut. Tüm ellerinde ne varsa alırsın. Düğün altınları vs de. Acıma sakın. Adam senin gibi bir saf bulamaz. Seninle oynamayı da seviyorlar. Dalga geçmeyi, manipüle etmeyi. Sen artık laçka olsan, muhatap olmasan, artık kızmadan bozulmadan onlara iki laf söyleyip muhatap olmasan delirirler. Bunları hayatından çıkarmalısın. Çocuğu vs bahane edemeliler. Sakın ama sakın ne yaparlarsa yapsınlar muhatap olma.

Sonra destek alırsın. Neden böyle birine katlandım vs gibi sorularının cevabını öğrenirsin. Ama toksik ve ili yüzlü insanlara ihtiyacın yok. Korkma. Güç ver kendine. Güç içinde. Kimse sana o gücü veremez. Bunlar nefret dolu, kötü niyetli ve mutsuz insanlar. Çevreye rol yapmalarını da insanlar anlar, zeka geriliği yoksa. Bence tüm çevre onları tanıyordur

Eşimle tanıştığımda beni gördüğü an çok etkilenmişti. Hemen evlilik düşünmüş. Benim olduğum şehre defalarca geldi. Her isteğime tamam dedi. Annem çok hassas ,gariban biri sen evliliğe ikna olana kadar ona söylemeyeceğim çünkü üzülür dedi. Neyse herşeye tamam diyen, hic eleştirmeyen işi gücü yerinde geleceği parlak görünen adamı kim istemez. Sonrasında ailesi ile tanıştırdı. Kayınvalidem her isteğime eşya vs. nasil biliyorsaniz öyle yapın , ben sana aşık oldum diyordu.
Bunun nedenide hicbir sağlık sorunu olmayan eşinin ve kendinin doğru düzgün çalışmayıp oğullarını lise , üniversite ve sonrasında da çalıştırıp hem oku hem bize ev yap demeleri oğullarininda yapması. Ozamanlar annesidir tabiki verecek diye düşünmüştüm.Sonuçta herkesin durumunun kötü olduğu zamanlar olmuştur bu belki benim icin iyi bile olur. Ev yaptı ,kendi düğününü kendi yaptı hic zorluk yaşatmadı deyip en cok bizi sever diye düşündüm.
Onlarda yılın 6 ayı çalışıp gerisindede gezen insanlar. Köylerinin dısında gelin yanimizda çalışın diyen tanıdıklarını geri çevirmişler. Mesele is bulamamak değil yani. Anneme eşimin babasi biz kendi kendimizi idare ederiz deyince evlendim.
Ama tabi düşündüğüm gibi olmadı istekleri beklentileri hic bitmedi. Sürekli eşimden para istemeye devam. Ben artık yeter düğün borcu, eşya borcu, esimin baska borçları var gidin diger cocugunuzdan isteyin deyince onun huzuru kaçmasın kocasi kızıyor dedi. O da hic birseyleriyle ilgilenmeyip kendine birikim yaptı. Ben bizi rahat bırakıp iş bulun dedikce esimin babasina hasta rolü yapiyordu. Canı isteyince düzeliyordu. Onlari evime davet ediyordum yedirip icirip gezdiriyordum. Annemleri götürdüğüm heryeri onlarinda hakkidir diyordum. Evlerine giderken yiyecegim herseyi marketten alip gittim poset poset indirdim
Hic memnun olmadilar. Ogullarinin evlenirken aldığı araba borcu, bedelli askerlik borcu da eklenince. Düğünde esimin taktigi bilezikler tek tek satıldı. Zaten kendi cevrelerine zorlanipta altin takmayinca getirende olmadi. Bizim çevre baya altin, para taktı annemler de öylece bana verdiler bana yemekli büyük düğün gibi kına yapmislardi. Bunlara ek olarakta eşimin alamadigi eşyalari onlar tamamladı. Tabi ceyizdir yatak odasidir onlarda var. Siz cok bunaldiniz deyip tatil parasida veriyorlardi.
Kayinvalidemler durumu bildikleri halde bizi özel doktora götürün, bize araba lazim araba almaya yardim edin gibi istekleri oluyordu. Ben hayır dedikce benimle uğraşmaya hakarete basladilar. Köydeki çevrelerine gelin kötü verdirmiyor para ben gizli aliyorum diye dedikodumu yapiyormus babası. Köydeki insanlarda ogullarini evet calistiriyorlar ama sonrasinda ya tarla satip veriyorlar ya ev almalarina yardim ediyorlar. Bunlar hepsini kendilerine istiyor. Eşimi etkilemeye basladilar. Mesela köyde kadin ogluna tarla satip ev almis bunu tam tersi anlatmislar o da annesine ev aldi diye .yillar sonra biryerde karsilasinca kadın söyledi. Herseyi kendi istedikleri gibi anlatip oğullarını dolduruyorlardi.
Ben is pek bulunamicak bölüm bitirmistim. Para alamayinca ogullarinin güzel meslegine yakismadigimi onun kendi gibi biriyle evlenmesi lazimdi dediler. Eşim tepki ya koymuyor ya da cok sinmiş bir sekilde var ama yok bir tepki veriyordu. Ondan guc aliyorlardi. Koylerindeki doktor anneleri, bankaci oglu olan teyzeler gelip kizim biz senin gibi gelin istiyoruz kardesin var mı dedikçe eşimin ailesi daha bilendi. Kıskanıp surekli beni asagilamaya döndü. Onlar bunu yaptikca bende çalışmadığınızin acisini benden cikariyosunuz diyordum.
En son ellerinden kurtulayim diye gidip atanilacak bir bölüm kazandim. Cocuguma bile baktirmadilar içime sinerek. Yillarim ders çalışarak gecti. Iyice psikolojim bozuldu mahvettiler. Hem ev hem okul ağır geldi. Eşimle aram iyice açıldı. Hakaret , siddet başladı.
Kayınvalidem iki yüzlü, yalanci bi insan. Köydeki diğer gelinlerden biri onu iyi zannedip gelmiş. Eşi k.v min yeğeni olur. Beni dövdü , gönderdi aramizi duzelt demiş ona istedigini yapmis arkasindan gülüp anlatiyordu. Diğer gelinlerinde yedigi dayaklari eşimin yaninda örnek veriyordu. Onlardan birisi ana bulunmaz, karı bulunur demiş. Sürekli oğluna onu anlatiyordu. En sonunda hic mi eşini gelinini seven yok dedim. Ben görüyorum esimin amcasının kızı cok mutlu k.v si arkasinda dedim. Yok diyor ben onun k.v si ile konusuyorum hic sevmez diyor yani kimse karisini sevmiyor ona göre.
Esimde onlara tapiyor. Seni eşek yapmış bunlar, oglunu seven böyle yapar mi diyorum. Bi ara anlar gibi oluyor. O taraftan dolduruyorlar. Komşulara rezil ediyor, bağırıyor. Ittirmeler , kolumu sıkma seklinde siddet uyguluyor. En son annem tepki koydu bir tane kızım var sen eziyet et diye vermedim alırım dedi. Annemde babamdan yedi dayak diyor. Ittirmek siddet degilmis.Sürekli aileme bana hakaret. Bu sadece ailesiyle ilgili kısım.
Onun disinda onlar olmasa aslinda iyi anlasiyorduk hafta sonlari piknik, cocugumuzla ilgilenme. Ev işlerine yardim eder. Özel gunlerimde hediye alır. Annemde farkinda ailesi bozuyor diyor. Sürekli sen zeki değilsin kardesim zeki diyor. Ayni okulu bitirdik diyorum yok onun puani daha yüksek. Babam cok zeki annem cok zeki. Sen değilsin. Böyle garip garip seyler diyor. Mesela akrabalarim para yollar bana. Mesela dayım teyzem. 10 bin yollamislardir. Evime esya aliyorum onunla diye psikolojik siddet uyguluyor. Ailemin verdigi yatirimlik yerler var. Satsam para edecek.Para yardimi azda
olsa var yani . Sen calismadigin için böyle olduk diyor. Oysa ben ona dedim ben yalnizliktan cok cektim. Annem yanimda degildi calisiyordu. Evlenmeden dedim cocugumu yalniz birakmam diye. Tamam o zaman neden esya secerken en iyisini aldin diyor mesela beyaz esya. Ya da neden koltuklari pahali sectin diyor. Böyle değildi. Hep cahil insan lafları. Ayrılamıyoruz da. Aglamaya başlıyor, özür diliyor. Defol git deyip önüme geçiyor. Evden kovdum madem sen git begenmiyorsan diye gitmiyorda. Sürekli bagirarak millete rezil ediyor.
Bu arada bi akrabasinada annesiyle arasi bozuk diye ayni bana yaptigi gibi uzerine yürüdü. Bagirdi cagirdi. Arkadan kizdim annesine siddet bu dedim gülüyorlar iyi yapti, onardı diyorlar. Ailecek cok sevindiler buna da. Ayrilamams nedenim babam bir de. Klasik gittiysen çek mantığı var. Oglum babasindan nefret etmeye başladı.
Okurken içime sıkıntı girdi ve sen bu olayların içindeydin kim bilir sen nasıl üzüldün 😔 böyle herifler düzelmiyor gerçekten anasının ağzına bakıp hareket eden herifler düzelmez. Benim gözümde kişiliksiz karaktersiz insanlar birinin lafıyla hareket edenler. Yaş almış aklı başındadır diyorsun, onun bunun lafıyla hareket eden bi kukla olduğunu görüyorsun . Ee sen daha ne çekiyorsun 😳

Evet ilk bitirdigimde bölümü alimlar cok iyiydi ben bu konulari takmaktan bir taraftan cocuk kpssye odaklanamadim. Ozelde evet 4 bin ile baslarim ama aşırı yorucu ve devamli kaldirilabilecek bi meslek degil. yaşım 35 bunlarla ugrasmaktan yas gecti
Eşimin ailesi çalışmıyor diye şikayetleniyorsunuz siz de bu gencliginizle iş beğenmiyorsunuz.

Bence siz mümkün olduğunca konuyu abartarak buraya yazmışsınız.

Kendi ailemi götürdüğüm yerlere eşimin ailesini de götürdüm gezdirdim demissiniz..

Eee pardon müsadenizle oğullarının parasıyla onlarda gezsin..Bu zamana kadar eşinizi okutup meslek sahibi yapmışlar bir zahmet oğulları da onlara biraz destek olsun..

Bir durum oluyorsa ben tek taraflı olduğunu düşünmüyorum iki tarafta da hata vardır.

Bu hakaretleri ediyor. Sonrasinda sen bunlari dedin dediğim de ben öyle birsey demedim. O anlamda demedim. Sinirden ne dedigimi bilmiyorum. Kavgada yumruk sayılmaz. Ayagimi öpüyor
Kavgada yumruk sayılmaz mı? Ne sayılırmış acaba? Bana değil yumruk itelese bile değil ayağımı kı...mı öpse daha yüzüne bakmam.
Hep söylüyorum. Kadınlarımızın sınırı yok. Sınırınızı kesin çizeceksiniz hanımefendi. Kim neyi yapıp neyi yapamayacağını sonunda ne olacağını gayet net anlayacak.

Iste benim annem unv mezunu calisan zeki bi kadın.bunun yaninda cok becerikli kendi kendine terzilik öğrenmiş ek meslek. Ama aileden gelen birşey sanırım. Ben sustum bak ne guzel ayrilsam daha kotuydu durumum diyor. Yazi değişmez diyor
Birde ayrilirsam bundan dolayı yapayalniz kalacagim
Burada size bosuna laf anlatip yoruluyorlar.. siz annenizi dinleyeceksiniz, kaderim deyip siddet hakaret yiyip oturacaksiniz.. olan cocugunuza olacak

Eşimin ailesi çalışmıyor diye şikayetleniyorsunuz siz de bu gencliginizle iş beğenmiyorsunuz.

Kendi ailemi götürdüğüm yerlere eşimin ailesini de götürdüm gezdirdim demissiniz..

Eee pardon müsadenizle oğullarının parasıyla onlarda gezsin..Bu zamana kadar eşinizi okutup meslek sahibi yapmışlar bir zahmet oğulları da onlara biraz destek olsun..

Bir durum oluyorsa ben tek taraflı olduğunu düşünmüyorum iki tarafta da hata vardır.
Okutmamislar kendisi okumuş. Ben ders calisiyorum zaten atanamazsam baslayacagim. Ama o iste gelecek olmaz baska bir sektöre kayarim

Etrafimda pek cok gelin evine k.v sokmuyordu o zamanlar. Kv dem ve gorumcem köydeki diger bi cok gelin. Ben yapiyordum ama kiymeti olmadı

Son düzenleme:
X