kayinvalideyle ev toplama ve gelinlik mevzusu

Diğer konulara girmicem ama Ben erkek annesi olarak gelinimin gelinliğini görmek isterim ya herkesle birlikte görsün demek herkes demek gibi hoş olmamış ama ben iyi niyetimle görmek isterdim gelinimi
gelinlik hazir degil ki cizimi gorecegiz daha dikilmedi. eger hazir olsa belki gotururdum ama simdi ben begenmedigim yerleri falan soyleyecegim. cok karisir.

Bu kadar hoşlanmadığın bir aile var nişanlınla da aranızda iletişim sıkıntısı ve emrivaki davranması var sen bence bazi şeyleri tekrar düşün evlenince ailesi ile daha çok görüşmek zorunda kalacaksın bide Türkiye ye kesin dönüş yapılıyormuş mutlu olabilecekmisin bu aile ile. Ayrıca sizi de fazla dedigim dedik herşey benim keyfime göre olacak modunda gördüm konuşma şekliniz vs de abartı saygısızca nişanlınla arandaki ilişki bana hiç saglıklı gelmedi
insaniz sonucta sinirlenebiliyoruz, birbirimizi gereken yerde tolere de ediyoruz. benim sinirli ve uzgun oldugumu bile bile bu sekilde konusan nisanlim benim tepkimi goze almistir. ben sus bebegi degilim ki ya da duygularimi aldirmadim. sinirliyken uzerime gelirse bu sekilde cevap almasi dogal. normalde gidip catmam zaten. genel olarak iyiyiz ama sorun yasiyoruz dogru. dusunuyorum da cogu seyi ama simdilik ayrilmaya gerek gormedim. belki daha agir seyler yasanirsa dusunurum onlari.

Vayyy vay y yorumları okudum da genel olarak güzel.cozum önerileri gelmiş ama hala bunlar senin önüne gelir gelin hanım kafasından çıkılamamış maalesef hala bu tarz yorumlar var e bu kadar dik olunmaz canım sen de azıcık uyumlu oluver ne diyim çok tuhaf geldi.
Sevgili S sassyassyy konularını biliyorum genek olarak tedavi sürecini geçirdiğin zor mu zamanlar yıprandın haliyle şimdi de hanı denir ya kuş uçsa rüzgari sana değiyor bu olay aynen bu şekilde kayinvaliden baştan beri problemli bir tipti zatn sen de eyvallah etmedin ama birikti şimdi en küçük bir kıvılcımda alev almış ortalık benim diyeceğim birşey yok gönlün nasıl isterse öyle yap ama nisanlinla konuşarak hallet bu durumu sana danismasi gerektiğini öğrenir umarım zamanla bakalım kesin domus yaptıktan sonra neler olucak süreç nasıl devam edicek umarım senin için en kolay şekilde geçer bu zamanlar

Babami agzina alamazsin kes nedir allah askina. O size annemin adini agzina alma kes dese napardiniz acaba
iyi de sorun onun annesinden cikiyor. benden cikmiyor ki. ben normalde boyle konusmuyorum ama dedigim gibi zaten sinirli ve hassas oldugum bir anda bos bos konusunca boyle tepki almasi normal. nisanlim bu kadar takilmamistir buna. dusununce anliyor tepkilerimin sebebini.

sorunuzun cevabi: sinirlenirdim.

O 200 tişörtü olduğu gibi bavula atıp burda hal ettirsin annesi bir yere ne olacak ki yani? Sen de annesine olan uyuzluğunu bu kadar belli etme,inan dünyanın en berbat ebeveyni da olsa insanın zoruna gidiyor 😁
Memnuniyetsizligini belli ettikçe hic birşey elde edemiyorsun bu tip bağlarda,madem ki artık bir aile olcaksınız o zaman o dişi bizzat kv'ye göster asla oğlunu karıştırma

Yani sassy bu kv genel olarak her şeye karışmayı seviyor, uzaktayken böyleyse sen Ankaraya gelince ne olacak onu düşün bence :KK51: Bence geri taşınma işini toptan düşün hiç Ankaraya falan gelme jdjfjjjjj
aman o kadin yuzunden babamdan mi ayri kalcam hajahajah ya su an dinlenmedeyim sadece tedaviye okula bakiyorum. o zamana ben. de biraz daha dik dururum galiba. simdi cidden annesini takmiyorum boyle belirgin seyler olmadikca umrumda degil

O 200 tişörtü olduğu gibi bavula atıp burda hal ettirsin annesi bir yere ne olacak ki yani? Sen de annesine olan uyuzluğunu bu kadar belli etme,inan dünyanın en berbat ebeveyni da olsa insanın zoruna gidiyor 😁
Memnuniyetsizligini belli ettikçe hic birşey elde edemiyorsun bu tip bağlarda,madem ki artık bir aile olcaksınız o zaman o dişi bizzat kv'ye göster asla oğlunu karıştırma
ugrasmam ki ikisiyle de 😂 oglu bana bir sey demese hic annesiyle ilgili konusmam bile isim guxum mu yok yani. aman degisik iste.

bence 200 tshirtu goturmesin yani mahrumiyet bolgesine gitmiyoruz djdkdhdkdh ama 200 tshirt 100 esofman virt zirt anca toplatir annesine daginik adam

Diğer konulara girmicem ama Ben erkek annesi olarak gelinimin gelinliğini görmek isterim ya herkesle birlikte görsün demek herkes demek gibi hoş olmamış ama ben iyi niyetimle görmek isterdim gelinimi
Ne alakası var ya. Kv ne işi var gelinlik bakmada. Ben gereksiz buluyorum ve kimseyi götürmedim yanımda gelinlik provalarında

Vayyy vay y yorumları okudum da genel olarak güzel.cozum önerileri gelmiş ama hala bunlar senin önüne gelir gelin hanım kafasından çıkılamamış maalesef hala bu tarz yorumlar var e bu kadar dik olunmaz canım sen de azıcık uyumlu oluver ne diyim çok tuhaf geldi.
Sevgili S sassyassyy konularını biliyorum genek olarak tedavi sürecini geçirdiğin zor mu zamanlar yıprandın haliyle şimdi de hanı denir ya kuş uçsa rüzgari sana değiyor bu olay aynen bu şekilde kayinvaliden baştan beri problemli bir tipti zatn sen de eyvallah etmedin ama birikti şimdi en küçük bir kıvılcımda alev almış ortalık benim diyeceğim birşey yok gönlün nasıl isterse öyle yap ama nisanlinla konuşarak hallet bu durumu sana danismasi gerektiğini öğrenir umarım zamanla bakalım kesin domus yaptıktan sonra neler olucak süreç nasıl devam edicek umarım senin için en kolay şekilde geçer bu zamanlar
Ben o yorumun ironi olduğunu düşünmüştüm ama baya ciddi yazılmış

aman o kadin yuzunden babamdan mi ayri kalcam hajahajah ya su an dinlenmedeyim sadece tedaviye okula bakiyorum. o zamana ben. de biraz daha dik dururum galiba. simdi cidden annesini takmiyorum boyle belirgin seyler olmadikca umrumda degil

Valla sassy şaka bir yana bence sınırı çiz. Yarın erkenden kalk, evin beyaz eşyasıydı mutfa eşyasıydı onları topla kendi eşyalarını da topla sadece oğlununkileri bırak. Sizin eve ve ortak hayatınıza burun sokamayacağını net anlatsın. Oğlunun 200 tişörtünü yıkasın ütülesin madem boşver hiç uğraşma.

Ben olsam gelinlik provasına davet ederdim, karşı taraftan kadınlar davet edilir hoşluk olsun diye :) hem çocuğun da gönlü olur. Yani yani nereye girip çıkacağına ben karar veriyorum havasını kendisine bolca ver.

yok kiz pasa oglunun mezuniyetine gelecek bir de gezecek bostonda. kocasini ikna ederse new yorka gider. ama nisanlim annesine gezme evi topla demis. oglusunu kiramaz o da. herkesin burnundan getirir.
6 kişi gelcekler geri kalan 5 kişi gezerken kv oturup ev mi toplayacakmış? Müthiş saçmalık nişanlınız işgüzarlık yapmış ama keşke daha sakin bir dille anlatsaydınız gereksiz çıkışmışsınız.
Gelinliğin de ilk provasıymış daha ve çizim üstünden bakılcakmış kayınvalideyi götürmek anlamsız bana göre ama kayınvalideler yine anlamsız bir şekilde bu olayın içinde olmaktan büyük bir haz duyuyorlar nedense. Ben son provada her şey bittikten sonra annemle kvyi götürmüştüm, o saatten sonra kimse gelinliğe karışamaz ve laf edemezdi çünkü.
Nişanlınıza gereksiz çıkışmışsınız, istediğinizi söylerken istemediğinizi işitmişsiniz ki doğru da demiş babanıza gerilmişsiniz.

gelinlik hazir degil ki cizimi gorecegiz daha dikilmedi. eger hazir olsa belki gotururdum ama simdi ben begenmedigim yerleri falan soyleyecegim. cok karisir.
Evet onu sonra ki sayfa da gördüm bitmemişler istemem en son provada yada bitip geldiğinde rica ederin görmek için Buda bir heves art niyetten değil mutlu olurum sanırım

Ben görmek isterim sen istemeyebilirsin karışıp şöyle olsun demek için değil iyi niyetimle diye belirttim bu da benim fikrim
Çok sert girmiş konuya 🤣 birden o günlerim geldi aklıma. Kayınvalidemi çok severim ama nişanlıyken sevmezdim eheheh.

X