Kaynana problemi

ZePuhian

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Mart 2022
65
-18
24
6 aylık evliyim eşimin ailesi ile birlikte kalıyoruz. Aslında kalmıycaktılar bizimle ilk başta sonra fikirlerini değiştirmişler. Neyse ilk zamanlar iyidi sonrada değişdi kaynanam. Sürekli laf sokma birşeyler söyleme . Evlendikden hemen sonra hamile kaldım belim çok ağrıyordu . Kaynanam işte millet otlukda samanlıkda doğruyor sendeki daha küçücük kan pıhtısı ağrıyorsun. Birde ben sürekli ağrım olduğinu söyledim zaman eşime. Kaynanam benden önce işte şuram ağrıyir buram ağrıyor diyor . Neyse evde her işi o halimle yapıyordum .Bebekde sorun varmış sonra da zaten düşük yaptm. Düşük yaptığımın sabahı karı koca köye gitdiler . Ben sancıyla boğuşurken evde yalnız kaldım eşimde gece gec gelior işten . Eve misafir geldi o halimle misafir ağırladım . Ama yine kötü ben oldum. Tedavi aldım bebek için . Şimdi yeni yeni kaynanamım huyu çıkıtı sürekli bacağı ağrıyor guya. Artık o kadar fazla yapıyorki insan bunalıyor evin içinde hastalıktan bu kafar konuşması beni rahatsız ediyor. Bu günde evi temizledim heryeri buda alt kata inmişdi gelince kayınpedermn yaninda bana diorki sana şu nu yap demişdim neden yapmadn hemen odana gidiyorsun sana iş diyince falan dedim neyi yapmadm yaptm ben bana demediği şeyi diyor diyoruç söylemedn onu yapmayı. Diyorki benim söylememmi gerekiyor hasta ruhlu kadın beni sinir ediyor.

6 aylık evliyim eşimin ailesi ile birlikte kalıyoruz. Aslında kalmıycaktılar bizimle ilk başta sonra fikirlerini değiştirmişler. Neyse ilk zamanlar iyidi sonrada değişdi kaynanam. Sürekli laf sokma birşeyler söyleme . Evlendikden hemen sonra hamile kaldım belim çok ağrıyordu . Kaynanam işte millet otlukda samanlıkda doğruyor sendeki daha küçücük kan pıhtısı ağrıyorsun. Birde ben sürekli ağrım olduğinu söyledim zaman eşime. Kaynanam benden önce işte şuram ağrıyir buram ağrıyor diyor . Neyse evde her işi o halimle yapıyordum .Bebekde sorun varmış sonra da zaten düşük yaptm. Düşük yaptığımın sabahı karı koca köye gitdiler . Ben sancıyla boğuşurken evde yalnız kaldım eşimde gece gec gelior işten . Eve misafir geldi o halimle misafir ağırladım . Ama yine kötü ben oldum. Tedavi aldım bebek için . Şimdi yeni yeni kaynanamım huyu çıkıtı sürekli bacağı ağrıyor guya. Artık o kadar fazla yapıyorki insan bunalıyor evin içinde hastalıktan bu kafar konuşması beni rahatsız ediyor. Bu günde evi temizledim heryeri buda alt kata inmişdi gelince kayınpedermn yaninda bana diorki sana şu nu yap demişdim neden yapmadn hemen odana gidiyorsun sana iş diyince falan dedim neyi yapmadm yaptm ben bana demediği şeyi diyor diyoruç söylemedn onu yapmayı. Diyorki benim söylememmi gerekiyor hasta ruhlu kadın beni sinir ediyor.
Müstehak . Dusuk yapmis halinizle misafir agirlayana mustehak demek geliyor içimden kusura bakmayın siz kendinize deger vermiyirsunuz elin kadini neden deger versin

Banlanmışsın ama dönersin, kvnin kendi evi varsa aileni de arkana alıp "ya herkes kendi evinde yaşasın ya ben gidiyorum" diyeceksin bitecek bu iş, ne bu hal. Hamilelik derdine düşeceğine kvyi evine göndermenin derdine düşmelisin. Ben de kendi evlerini sana bıraktılar sonra çamura yattılar sandım. Saf mısın kızım sen. Pazarlıkta olmayan şeyler başa gelirse sözleşme sona erer. bu, bu kadar basit.

İbne Karı mıııı :KK70: :KK70: ay hiç beklemiyordum ağzımdaki suyu püskürttüm :KK70: :KK70:
hashahhsf İbne karııı :skandal:

bide türkçe ne demek bilmiyorum bizim burda kötü anlamı yok diyor :KK70: :KK70: o yüzden bu kadar hırsla yazmış :KK70:

Üslubum kişiye göre değişyor birde bazı kelimelerin tam olarak anlamadını bilmediğim için üzgünüm . Çünki Tr de yaşamıyorum kusura bakma. Eşim evet çalışarak aldı . Ama kendi evleri var kayınvalidemin oraya neden gitmiyor anlamıyorum
Cok terbiyesizsiniz. Ayrica esiniz almis evi kadinin da oglu sonucta. Siz kendiniz calisin alin ev madem. Kadin haksiz da soz de haksizsiniz

Ben azeriyim ancak azerice ibne iyi bişey değil aynı anlamda ayrıca petux denir kendini kurtarmaya çalışmayın batıyosunuz azerbaycanda kadınların sigara içilmesine bile kötü bakarlarken ben hiç bir kadının ağzından küfür duymadım burda duyunca şok olmuştum hele ki eşinizin annesine 👏👏👏👏👏

X