Kaynananın evinde kalmak mı boşanmak mı yardım edin kızlar lütfen

senin yaşadıklarının birebir aynısını yaşadım 1,5 yıllık evliyken ailemin yanına döndüm daha bir ay olmadan eşim kira sözleşmesini bitirip bütün eşyalarımızı benim haberim olmadan bi depoya taşımışlar ben bunu duyunca deli oldum ve boşanma davası açtım. mahkemenin 8. ayında eşimle aramızda bir tel görüşmesi oldu birleşmeye karar verdik eşim bir gün sonra bana ailemle yaşayalım dedi şok oldum çünkü tıpkı sizin gibi bizde kaynanam ve görümcemle çok yüz göz olmuştuk. beni seviyorsan evi problem yapmaz gelirsin dedi. bende ona aynısını yaptım sende beni seviyorsan bi evi bana çok görmezsin dedim. sonra görüşmedik mahkeme iki ay daha devam etti. ve eşim gelerek ayrılmak istemediğini evi nerden tutmak istediğimi sordu bende ne onun ailesine nede kendi aileme yakın olmayan biyer söyledim ve barıştık. bu anlattıklarımın üstünden 6 yıl geçti şuan çok mutluyuz. sana tavsiyem asla kv nin yanına gitmyi kabul etme onca şeyden sonra ancak 1 ay dayanırsın sonu yine kötü olur. bu sefer etrafa daha çok rezil olursunuz daha çok yıpranırsın sakın yapma.

öyle rezil olmam az geldi biraz da burun buruna olup iyice rezil olayım/ezdireyim mi

olmalıydı başlık

yazdığın şeyi kendin bir iki kere oku bize sormana gerek bile kalmaz... tabiki olmaz aynı ev

Asla ve asla ve asla dönme!!!!
Boyle adamdan koca da olmaz baba da

Tabiki bir daha geri dönme.. bugün sarılıp yarın arayıpda "annemin evinde oturalım oturmazsan boşanalım."
Bu ne demek ya ne kadar basiretsiz bir adammış.

Bunu okuduktan sonra o evde yaşamaya razı geleceksin gibime geldi...

O zaman boşanırız valla :)

Aynen böyle yaz gönder dumur olsun
Sen sarılınca ooo bu beni özlemiş beni seviyo benim için her şeye katlanır moduna girmiş:)

Boşan diyemem ama, kv nin evine gitmek kurtların içine düşmek olur ve sürekli suratına vururlar döndün yemedi falan

kesinlikle dönme!!

eski eşin ailesinin ağzına bakan bir, belli, 1 laf ile gaza gelip dün verdiği karardan bugün dönüyorsa, daha çok ezdirir seni "ailem" diye diye...

eğer kabul edip o eve bir kez girersen ne huzurun olacak ne mutluluğun, 1-2 ay diye girdiğin evden bu sefer kendi isteğinle paşa paşa kendin gideceksin, arkandan tef çalacaklar.

sakın bu hataya düşme sakın!!!

eğer seviyor olsaydı o saçma şartı ortaya koymazdı.

Sana söyleyeceğim tek şey,ALLAH SANA AKIL FİKİR VERSİN.

Canım benim gerçekten çok zor bi durum dışardan konuşması kolay gelir bize ama senin kararın. ama en mantıklısı ayrılman. bu ilişki ancak seni mutsuz eder. zaten hayat kısa seni mutsuz eden şeylerin kişilerin yanından uzaklaş

BIRAKIN BU KADAR OLAYDAN SONRA ailesiyle yaşamayı bin canınız olsa birini vermeyin bu adama.
Kararsız, daha aile ne demek onu bilmeyen bir insan ( bu insan yerine kufur yazasım geldi).
Nasıl olurda canınız bu kadar kıymetsiz olur anlamadım.
Demek ki ders almamış o adamcık. Hala şart koşuyor size.
Bu mu özlemi.
İnanamıyorum size. Hala kararsız olmanıza inanamıyorum.
Sevgi bu değil ya. Bu kadar aciz değil.

Böyle durumlarda üzüldüm tek Taraf kızın ailesi yazık o anne Baba ya kızlarıı elin oglunun elinde oyuncak oluyor ama seviyor diye ses etmiyorsun gidiyor ya dayak yiyip geliyor ya asagılanıp geliyor ama annesin işte git diyemiyorsun... Yine kapılarını açıyorsyn.
Git canım git yasa mükemmel eşinin mükemmel ailesiyle nasıl olsa seviyorsyn ohhh ne ala

Taviz tavizi doğurur.
Hele bir de böyle bir karar verirseniz çok daha kötü şeylere hazırlıklı olun.
Aile iyi niyetli değil.

Sakın seviyorum ayaklarına yatma ayrılll.. kabul etme senin kocan kendi fikirleri olan bir adam değil. yapma ..

sakın sakın... bu kadar problemli iken bir de aynı evde olmak mı??? aranız iyi bile olsa mantıklı değil...

bunca olaydan sonra ne işin varmış kaynana yanında.

Ayrıl ayrılma demek bize düşmez ama mantıklı bir düşün. Seni seviyorsa adam gibi gelir uğraşır barışmaya çalışırdı. O kadar zor değil ailesine karşı seni koruyabilirdi. Böyle karşılaşıp sarılmakla nasıl barışılır ki. Rastgele olmuş resmen. Sevdiğin için ayrılmak istemiyorsun ama adam yolda görmese yine aramıcak seni. 4 ay kavga dövüş üatüne böyle bi barışma olmaz yani çok umutlanmayın bu adamdan fazla bişey bekleneyin bence

hiç böyle yorumlar yazmayı sevmem ama iki seçenekte aynı kapıya çıkıyor. böle bi ailesi varken çok dayanamazsın orda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…