Kaynımın sevgilisi

Aralarında ki ilişki nedir nasıldır hiç bilmiyorum, kaynim sevgili olduklarını bile kabul etmiyordu, hep arkadaşım diyordu sonra kız kayinvalideme ulaşıp ben onu çok seviyorum hemen evlenmek istiyorum demiş bunun üzerine kaynımla konuştular yok ben evlenmek istemiyorum o da biliyor diyor. Açıkçası bende müdahil olmak istemiyorum kendim bile eşimin israrlarina rağmen aileyle evlenmeden kısa süre önce tanıştım.
Bence siz hiç karışmamalısınız

Aralarında ki ilişki nedir nasıldır hiç bilmiyorum, kaynim sevgili olduklarını bile kabul etmiyordu, hep arkadaşım diyordu sonra kız kayinvalideme ulaşıp ben onu çok seviyorum hemen evlenmek istiyorum demiş bunun üzerine kaynımla konuştular yok ben evlenmek istemiyorum o da biliyor diyor. Açıkçası bende müdahil olmak istemiyorum kendim bile eşimin israrlarina rağmen aileyle evlenmeden kısa süre önce tanıştım.
Bu kadar olaya rağmen kaynınız ayrılmadıysa ki bu saçmalık ayrılma sebebi psikopat mısın annemin numarasını nasıl aldın ne cesaret diye kaynınız bence iki yüzlü size böyle diyor kadına vaad veriyor hele kadının durumu iyiyse

Karar ver atık dendiğinde kaynım biliyor evlenmeyeceğimizi kimseyi kandırmıyorum diyor. Maddi olarak ise ailenin durumu iyi açıkçası, kız kardeşi de kendinden oldukça büyük zengin biriyle evlenince aile maddiyat ve kızın yaşının biraz ileri olmasından dolayı kızın bu kadar ısrarcı olduğunu düşünmeye başladı

X