Kaynın düğünden önce yeni gelin evinde kalması ?

Ayrıca şimdi konuyu ayrıntılı okudum siz bu adama engel olmazsaniz bu dadanir eve. Şuna bak ev tam takirken gelmiyor ev yerleşince bilerek iki hafta kalacakmış . Bunun yapılmasının nedeni kesinlikle ve kesinlikle size göz dağı vermek . Bak sen girmeden bile otururuz biz bu evin sahibiyiz demek eli görün ve yükseltin . Yoksa sonrası çok daha kötü oluyor tecrübe eden biri olarak söylüyorum

Nişanlım çalışıyor, kendisi de dışarı çıkıp gezecek bir insan değil. Oturup nişanlımın gelmesini bekleyecek. Ben de yatak odası dahil her şeyi dizmiş olacağım. Çamaşırlardan tutun bilimum eşyalara kadar. Bilemiyorum ifrit oldum. Elbette eşyalar kirlenmiyor ya da kirlenede bilir garanti veremem 😂
bende olsam istemezdim. senin özel eşyalarında var sonuçta yatak odasında iç çamaşırların falan görümce olsa bayan olsa belkide erkeğin keyfi kalması çok gereksiz.

Bu ülkenin bir kısmı evsiz yurtsuz kaldı. Böyle bir ortamda Kaynım gelecek şikayeti, kusura bakmayın ama bana göre bilincin alt seviyelerde olmasıdır.

Senin tuzun kuru dersen, deme onu. Bende de Görümcem ve eşi kalmışlardı. Ne oldu peki? Hiç. Dünya sizin etrafınızda dönmüyor. Artık bakış açınızı değiştirin biraz.
Aklıma "bu çöp konteynırının 15 temmuzla ne alakası var" caps'i geldi :KK70:

Ben evlensem ve yeni ev tutsam kardeşim de ayy senin yanına gelip kalayım yalnız kalma hem vakit geçiririz dese. Veya erkek arkadaşımın abisi kuzeni veya arkadasi kanka seni ziyarete geleyim düğüne kadar kalırım takılırız evde dese. Erkek arkadaşım yeni evimizde yalnız kalıyor olsa. Sanırım sorun etmezdim kardeşi tabi gelebilir. Ancak evi temiz bırakmalarini ve zaten zor olan hayatımda bir de temizlik zahmeti cikarmamalarini isterdim tabi ki.

Adama gıcık mı oluyorsunuz? 😀
Normalde sorun etmeyecegim şeyleri uyuz olduğum biri yapinca büyük olay varmiş gibi davranabiliyorum ben mesela. 😬
Aynı şeyi düşündüm bende. Sevmeyince batar insana. Benim kaynımda bir ara bize gelmişti eşşek kadar adam tuvaleti nasıl kullanması gerektiğini bilmiyordu. Yıllardır evliyim bende istemiyorum 😏

Kızlar düğünden iki hafta önce farklı bı şehire ev sermeye gidicez anne babalarla. Biz evi serip döndükten sonra büyük kaynım gidip nişanlımın yanında kalacakmış biraz. Bana mı abes geldi durum? Evi sermişim, iki hafta sonra düğün olacak, kaynım gidip benden önce sırf gezmek için evde kalacak.
benim eltim evleneceği zaman düğünden bir gün önce yaşayacakalrı şehre gittik tüm sülale orda kaldı orda kalmayı geçtim kaynanamla kayınbabam eltimin evlenince yatacağı yatakta uyudu şok olmuştum

Ben huylu ınsanımdır. Gelen kargoya önce ben dokuncam paketi acıcam. Yanı o yüzden evlenceksemde senın konumunda olsam kalmasını ıstemezdım. Ki mümkünse eşiminde kalmasını ıstemezdım. Madem basit şeyler çeyiz serme vs coğu adeti de yapmayıverelım. Ayrıca bu ev olmasa nerde kalcaktı x kişisi .
He tabı baktın devlet meselesine döncek olay konuyu kapatırsın uzatmadan. Sadece şahsen tercih etmezdım.
( tek cocuk şımarıklıklarım mı bunlar acaba ya)

Ben ilk defa oturacagim bir eve benden once esim harici baska kimse kalsin istemem hakiki bir zaruret haric. Buna ne var oglusumuzun evi dururken otelde mi kalacagiz sendromu da dahil. Ne var ki diyenler kendileri istedigi kadar kaldirabilir onlara karisan yok ama elini verenin kolunu kaptirdigi ulkemiz kayinaile profilinde kadinin bu konuya karsi cikmasi icin sebep bulmasi gerekmiyor. Istemiyorum dedigi an konu kapanmali. Siz de esinize acikca soyleyin. Istemiyorsaniz simdiden istemiyorum demesini bilin. Daha nikah yoksa her seyin geri donusu var. Emin olun bosanmak dugun gecesinde nisan atmaktan bin kat daha zor.

X