Kayserili Hatunlar:))

dilom bende tarihle ilgili hiç bişeyi sevmiyorum :umursamaz:
ama maalesef kpss için öğrenmek zorundayım nasıl olcak bilmiyorum CADIARZU

dilom bende tarihle ilgili hiç bişeyi sevmiyorum :umursamaz:
ama maalesef kpss için öğrenmek zorundayım nasıl olcak bilmiyorum CADIARZU

Canım ben severdim ama burda bi abi bana siyasi içerikli tarih kitapları verdi :umursamaz:
nefret etmeye başladım:kedi:

günayyddddııınnlarrrr....ay bgn misafirler gelio....
12den sonr abehlül kaçar dicem...
hi bide varya buz devri 3 vizyona girmiş...hemde 3 boyutlu..
varya bi merak ederdimki şu 3 boyutluyu nihayet istedgim bi filmi izlemek nasip olcak hemde yarınn....
oleeeeyyyyzemuszemus

tatlıcık nasılsın?
sizden de misafir hiç eksik olmuyo kaydirigubbakcemile3
o filmi bende duydum ama gitmeye fırsatım yok malesef :kahve:

kıs aşkolsun bendeniz beeeeeee...bana misafir anca ayda 1 gelir oda ne zahmetlerden geçer yani...

canım şaka yaptım sadece alınma hemen bu kadar yerimseniben
allah misafirini artırsın inşallah kaydirigubbakcemile3

ne alınacam nan....ben hanım evladımıyım...
ne acılar gördük oğlum bis
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

ben acılar çocuğuyum( küçük emrah ) :roflol:

dün bi günaydın dedin sonra görünmedin. çok mu yoğundu işlerin şakkıdı

evet canım yaaaa...bide dün dişim epey ağrıodu...bilgisayar başına geçemdm doğru düzgün..

geçmiş olsun canım. daha hallolmadı mı diş problemin senin :teselli:
canım ben iki gündür evdeyim. dün bizimkileri bağa gönderdim evde yanlız kaldım. birazdan gelecekler. öğleden sonra gideriz bağa :eek:
bağdanda hafta içi bağlanırım internete inşallah :Saruboceq:

oofff offff tatil istiyoruuuummmmm. çook bunaldııım. biraz uzaklaşmaya ihtiyacım vaaarrrr mafoldumben

bende de kocaman merhaba .. .. kimseler yok .. öncelikle bendeniz ok seker cim yalnız ken bulurum seni:KK66:zaten diloya verilecek kilolarım var ondan kessin bulmam gerekiyoo.. sensi de birascık boy verir bana belkiim ... sonra tamam lanrırz demii

ayy babamla iken yaklaşma dedin ya o bakımdan yaneee:) senden akıl alarım bakk matematikçisin sonucta .. du bakem cok işime yararsın heeCADIARZU

naber millet
Yorulduuuumm eve gitmek istiyorum yaa sıkıldım :KK43:

slm kızlar nasılsınız....epey zaman oldu görüşmeyeli...ben 15 gündür hastayım sürekli hast gidiyorum
çok basit bi griple başladı sinzt faranjit ve ardından bronşit çıktı
öksürük krizine giriyorum nefes alamıyorum 3 gündür hast buhar alıyorum..3 defa dr gittim ama değişen bişey yok yarın yine farklı dr a gideceğim......sizi çok özledim dua edin bana iyileşmek isityorum hemen......sizi çok seviyorumzemuszemusopuyorumnanaktanzemuszemusopuyorumnanaktan allaha emanet olun:gitme::gitme::gitme:

X