Kedim ve Kızım Arasında bir tercih yaptım

Kız
Ya benimde aklima sey geldi.Hani burda kediyi biraktim deyince kizacaklar baska yol vardir diyecekler diye kizimi biraktm diye soyleyim ne diyecekler acaba diye yazmis gibi .Bende inanmadım
Kızımı bıraktım derken babasının yanında ve sürekli gidip görüyorum

Ben 7 yıl önce evlenip ayrıldım bu evlilikten 6 yaşında bir kızım var. Evlenmeden önce bir kedi sahiplendim. Kedim benim canım herşeyim. Fakat kızım ileri derecede astım hastası sürekli astım krizleri geçiriyor. Doktor kesinlikle kızımla kedimi aynı ortamda tutmamam gerektiğini söyledi. Çok arada kaldım. Kedimden ayrılmak istemiyordum. Sahiplendirsem gittiği yere alışamayacağını biliyordum. Bir karar vermem gerekiyordu. Tercihimi yaptım ve kızımı babasına verdim. Belki içinizden beni eleştirenler olacaktır ama mecbur kaldım. En azından hem kedimden ayrılmadım hem de kızımın sağlığını tehlikeye atmamış oldum.
Çok mantıklı bir hareket olmuş, umarım babasının yanında daha mutlu, huzurlu ve sağlıklıdır. Sizin yanınızda zaten bunların hiç birine sahip olamayacağı kedi ve evlat tercihinden belli..

Çok mantıklı bir hareket olmuş, umarım babasının yanında daha mutlu, huzurlu ve sağlıklıdır. Sizin yanınızda zaten bunların hiç birine sahip olamayacağı kedi ve evlat tercihinden belli..
Size hayvan sevgisini anlatacak değilim

Kız

Kızımı bıraktım derken babasının yanında ve sürekli gidip görüyorum
Bu sebepmi .Trolsun bence ama yinede soyluyorum .Burda cocuk sahibi olmak isteyen yuzlerce insan var. Ve sen kızınla kedin arasında secim yapip kızından vazgeciyorsun.Evet kedi muthis bir canlı.Evlat gibi sevilir yeri gelir.Ama o sahiplendirilebilir kiziniz degil. evlat dileyen kadınların hos olmayan sözleri kulaklarını çınlatacaktır emin ol. Bebegini kaybeden ben dahil .

X